Kanal D’nin Yeni Dizisi Yargı Ekibi Başarılarını Kutladı

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve Pazar akşamları ekrana gelen Yargı Dizisinde elde edilen başarı bir kutlamayla ödüllendirildi.

Kanal D dizisi Yargı'ya bomba transfer!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrol oynadığı diziye Merdan Kaya karakteri eklendi. Tüm dengeleri değiştirmesi beklenen güçlü karakteri usta oyuncu Cezmi Baskın oynayacak.

Yargı 6. Bölüm İzle

Yargı 6. Bölüm İzle; 24 Ekim Pazar akşamı 6.yeni bölümüyle ekrana gelen Yargı’nın yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yargı 4. Bölüm izle

Yargı 4. Bölüm izle; Yeni sezonun iddialı dizi Yargı 4. Bölüm 10 Ekim Pazar akşamı seyirciyle buluşuyor. Yargı 4. Bölüm izlemek için bütün detaylar haberimizde...

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz Yargı Dizisini Anlattı

Bu sezon ilk kez seyirciyle buluşan ve Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizi başarılısıyla seyircinin beğenisini kazandı.

Yargı 3. Bölüm İzle

Yargı 3. Bölüm İzle; 3 Ekim Pazar akşamı 3. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yargı’nın yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yargı dizisinin afişi yayınlandı

Sürükleyici hikayesiyle iddialı dizileri arasında yer alan Yargı dizisi bir savcı ve avukatın dönüşü olmayan kırılma noktasını ekrana getirecek.

Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda'daki Emir'i Unutturup Yeni Karakteri İle Hafızalara Yazılacak

Kara Sevda dizisindeki Emir rolündeki etkili oyunculuğundan sonra yeniden akıllarda kalacak karakteri ile ekranlarda yerini alacak.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Yargı’nın Çekimleri Başladı

Kanal D ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan iddialı dizi Yargı bugün itibariyle sete çıktı ve çekimlere başladı.

Kanal D’nin Yeni Dizisi İçin Birçok Ünlü İsim İlk Kez Bir Araya Geldi

Kanal D Ekranlarında geçen sezon yayına girmesi beklenirken ertelenen Yargı dizisi bu sezon ekranlarda izleyicisi ile buluşacak.

Zeyno Eracar Kanal D’nin Yeni Dizisi Yargı’ya Katıldı

Ay Yapım tarafından Kanal D için yeni yayın dönemine hazırlanan iddialı dizi Yargı cast çalışmalarına devam ediyor. Diziye başarılı ve usta oyuncu Zeyno Eracar'da dahil oldu.

Nuri Alço’dan Flaş İtiraf! İdamla Yargılandım

Yeşilçam’ın en ünlü kötü adamlarından olan Nuri Alço katıldığı bir yayında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alço bir dönem idamla yargılandığını açıkladı.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Yargı’ya Bomba Transfer

Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Yargı Dizisine son olarak Ramo’da rol alan başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak dahil oldu

Yargı kadrosuna bomba transfer

Yeni sezon için hazırlanan iddialı yapımlardan biri olan Yargı dizisinin oyuncu kadrosu güçleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Yargı kadrosuna bomba transfer…