Yasak Elma’ya Yeni Oyuncular Katılıyor

Ekranların en başarılı yapımlarından olan Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma yılbaşının ardından beş yeni oyuncuyla seyirci karşısına çıkacak.

Gönül Dağı’na Yeni Öğretmen

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı başarısını yeni sezonda da sürdürüyor. Dizinin kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu.

Yalı Çapkını Dizisinin Kadrosuna Flaş İsimler Dahil Oldu!

OGM Pictures imzası taşıyan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini oynadığı Star TV’nin ‘Yalı Çapkını’ adlı yeni dizisi kadrosuna yeni flaş isimler dahil oldu

Gecenin Ucunda Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

Başrolünde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda dizisine yeni isimler katıldı.

Oktay Kaynarca’nın ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ Dizisine Flaş İsimler Dahil Oldu!

Oktay Kaynarca’nın yeni sezonda Atv’de ekrana gelecek yeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna flaş isimler dahil oldu. İşte merak edilen o isimler…

‘İyilik’ Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu!

Fox Tv’nin Medyapım imzalı entrika konulu yeni dizisi ‘İyilik’e yeni bir oyuncu dahil oluyor. İyilik dizisine katılacak karakter merak ediliyor. İşte o isim ve karakteri…

Fox TV'nin Yeni Dizisi İyilik'in Kadrosuna Bir Güzel Oyuncu Daha

Seyirciyle henüz yeni buluşan ve Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik dizisinin kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Mahkum Dizisine Yeni Bir Savcı Geliyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir savcı olarak Cansu Fırıncı dahil oluyor.

 Kuruluş Osman'a Flaş Konuk Oyuncu

Çarşamba akşamları ekrana gelen ve gelecek sezonda da devam etmesi beklenen Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna Levent Özdilek konuk oluyor.

Yeni Dizi Hakim’de Son Dakika Oyuncu Değişikliği

Limon Film tarafından hazırlanan ve ilk bölümü pazartesi akşamı ekrana gelen Hakim dizisinde son dakika oyuncu değişikliği yaşandı.

Yasak Elma’nın Kadrosuna Bomba Gibi Bir Konuk Oyuncu Katılıyor

Beş sezondur Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamlarına damgasını vuran Yasak Elma’nın kadrosuna Cansel Elçin konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Güldür Güldür kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı

Eğlence programı Güldür Güldür Show' yeni bir isim daha katıldı. Sevilen program Güldür Güldür'e flaş transfer. İşte, Güldür Güldür'e katılan yeni isim…

Gönül Dağı dizisine iki yeni oyuncu katıldı

Gönül Dağı dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Sevilen dizi Gönül Dağı'na iki yeni oyuncu daha katıldı. İşte, Gönül Dağı'na katılan iki oyuncu…

Üç Kız Kardeş Dizisine İki Yeni Oyuncu Katılıyor

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları ekrana gelen dizisi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Kardeşlerim Dizisinin Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizi Kardeşlerim’e yeni bir oyuncu katılıyor. Evrim Doğan diziye Gönül olarak giriyor.

Aşela Demir Arka Sokaklar’a Konuk Oyuncu Olarak Katıldı

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Kanal D’nin Arka Sokakları’na yeni ve genç bir isim olan Aşela Demir konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Adnan Zaman Kardeşlerim Dizisinde Fırtınalar Estirecek

Sevilen dizi Kardeşlerim cumartesi akşamları heyecanla seyredilirken dizide fırtınalar estirecek yeni bir karakter hikayeye dahil oluyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Ödüllü Oyuncu

Fox Tv ekranlarının salı akşamları yayınlanan başarılı dizisi Evlilik Hakkında her Şey'e yeni ve ödüllü bir oyuncu daha katılıyor.

Fenomen Dizi Yasak Elma’ya Yeni Oyuncu

Beşinci sezonunda da ekranlarda fırtınalar estiren ve pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizi olan Yasak Elma’ya genç ve güzel oyuncu Sena Yıldız katıldı.

Oğlum Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Transfer

9 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle Show Tv’de ekrana gelecek olan Oğlum dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Nazan Kesal dahil oldu.