Kanunsuz Topraklar’a Yeni Oyuncu

Fox Tv ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen ve Gold Film tarafından hazırlanan Kanunsuz Topraklar’a başarılı oyuncu Emel Çölgeçen dahil oldu.

Sadakatsiz’e İki Yeni Oyuncu Katıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonunda olan başarılı dizi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna iki yeni isim daha dahil oldu.

Nilgün Karababa Yasak Elma’da

Ünlü oyuncu Nilgün Karababa Fox Tv ekranlarında yer alan Yasak Elma Dizisinin kadrosuna dahil oldu. Nilgün Karababa dizide Ömer’in halası karakterini canlandıracak.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mahkum’a Ece İrtem Katıldı

Fox Tv’nin bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek yeni dizisi Mahkum’un kadrosuna Ferda karakteri olarak genç oyuncu Ece İrtem dahil oldu.

Başak Parlak Kanunsuz Topraklar’a Katıldı. Dizide Dengeler Değişti

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamları ekrana gelen sezonun başarılı yapımlarından Kanunsuz Topraklar’da yeni karakter Bahar bütün dengeleri değiştirecek.

Hercai’nin Cihan’ı Serdar Özer Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinde

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin hikayesinde yeni bir döneme geçiliyor. Bu yeni dönemde ünlü oyuncu Serdar Özer Apollon olarak ekranlara gelecek.

Sadakatsiz Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katılıyor

Kanal D ekranlarında ikinci sezonunda olan ve Çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Alpagut’u Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanacak ve ilk bölümü 8 Kasımda ekrana gelecek olan Alparslan Büyük Selçuklu’da Alpagut karakteri için Fırat Topkorur ile anlaşıldı.

Usta Oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu Yargı Dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamlarının en çok seyredilen yapımı olan Yargı’ya usta oyuncu Ayşenil Şamlıolu’da katıldı.

Gönül Dağı dizisine yeni bir aile ve 4 yeni oyuncu katılıyor

Gönül Dağı dizisi yeni oyuncular ve yeni karakterlerle şenleniyor. Gönül Dağı dizisine yeni bir aile ve 4 yeni oyuncu katılıyor. İşte Gönül Dağı'na katılan yeni isimler…

Yasak Elma Yeni Oyuncularla Güçleniyor

Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma beşinci sezonunda da fırtına gibi esiyor. Diziye iki yeni oyuncu dahil olurken yeni hikayelerde başlıyor.

Arka Sokaklar kadrosuna üç yeni oyuncu katıldı

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda da yeni bölümlerle seyirci karşısına çıkıyor. Birçok oyuncunun ayrıldığı Arka Sokaklar'a 3 yeni isim katıldı. İşte o oyuncular…

Serkan Kuru Gönül Dağı’nı Anlattı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve 2. sezonunu açan Gönül Dağı’na Doktor Kenan olarak katılan Serkan Kuru diziyi ve karakterini alattı.

Kırmızı Oda’ya Bomba Oyuncu

Geçen sezonun başarılı ve reytingi yüksek dizilerinden Kırmızı Oda yeni sezona yine iddialı hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu İlayda Alişan katıldı.

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Oyuncu

O3 Medya tarafından Show Tv için hazırlıkları süren ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aziz’in kadrosuna Ayten Soykök dahil oldu.

Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da

Ekranların sevilen yapımlarından olan Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ilk bombasını patlattı. Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da!

TRT’nin Sevilen Dizisi Gönül Dağı’na Flaş Transfer

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşan başarılı dizi Gönül Dağı flaş bir transferle oyuncu kadrosunu güçlendirdi. Diziye başarılı oyuncu Serkan Kuru dahil oldu.

Teşkilat’a Yeni Oyuncu

TRT 1 ekranlarının sevilen ve reytinglerde yüksek sonuçlar alan dizisi Teşkilat yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Gizem Karaca Reyting Rekoru Kıran Dizinin Kadrosuna Katıldı

Geçen sezon baraj Dizisinde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Gizem Karaca TRT 1ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu (Alparslan) Dizisine dahil oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını bir bir belirlemeye devam ediyor. Sezonun en iddialı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu başarılı oyuncu Zeynep Özder ile anlaşmaya vardı.