Türk Sinemasının Usta Yönetmenini Hayatını Kaybetti

Türk Sinemasının usta yönetmenlerinden olan ve bugüne kadar pek çok filme imza atan usta yönetmen Erden Kıral hayatını kaybetti.

Yeşilçam’ın Usta Yönetmeni Hayatını Kaybetti

Türk Sinemasının usta yönetmenlerinden olan ve bugüne kadar yüzlerce filme imza atan usta isim Yavuz Figenli 86 yalında hayata veda etti.

Mahkum Dizisinde Sürpriz Değişiklik

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve seyircinin heyecanla ve merakla takip ettiği Mahkum dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.

Ünlüler Dünyasından Bir Boşanma Haberi Daha Geldi! Ünlü Oyuncu Hamdi Alkan Eşinden Boşandı

Ünlüler dünyasından bir boşanma haberi daha geldi. Ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ile şarkıcı ve oyuncu eşi Selen Görgüzel tek celsede boşandılar.

Nizam-ı Alem’in Yönetmeni Kim Oldu? İşte Cevabı!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dönem dizisi Nizam-ı Alem’in yönetmeni belli oldu. İşte Nizam-ı Alem’in yönetmeni!

Sen Çal Kapımı Dizisi Yönetmenini Buldu!

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve ancak henüz ekrana gelmeden yönetmen kriziyle yüzleşen Sen Çal Kapımı Dizisi yeni yönetmenini buldu. İşte detaylar!

Usta Yönetmen Hayatını Kaybetti!

Bir dönem Yeşilçam Filmlerinin aranılan oyuncusu ve usta yönetmeni Atilla Akarsu bugün beyin kanaması sebebiyle hastanede hayatını kaybetti. İşte detaylar!

Ünlü Yönetmen Koronavirüsten Hayatını Kaybetti!

Koronavirüs zengin fakir, ünlü ünsüz dinlemiyor… Ünlü görüntü yönetmeni ve pek çok sinema filminde oyuncu olarak yer alan Ahmet Servidal koronavirüse yenildi. İşte detaylar!

Can Yaman’ın Yeni Dizisinde Flaş Gelişme!

Yaz aylarında Star Tv’de ekrana gelmesi beklenen ve hazırlıkları Gold Film tarafından sürdürülen Bay Yanlış'ın yönetmen koltuğunda oturacak isim belli oldu. İşte detaylar!

Hercai’de Beklenmedik Ayrılık!

Atv ekranlarında iki sezondur ekrana gelen başarılı dizi Herca’ide şok ayrılık. Dizinin başarılı yönetmeni Cem Karcı ayrıldı. İşte detaylar!