Zalim İstanbul 32. Bölüm izle

Başrolünde Fikret Kuşkan'ın olduğu sevilen dizi Zalim İstanbul yeni bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak. İtirafların yaşanacağı Zalim İstanbul 32. Bölüm izle...

Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle; 17 Şubat Pazartesi 31. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisinin 31. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 30. Bölüm izle!

Kanal D’de ekrana gelen Zalim istanbul 30. bölümde Şeniz’in planı umduğu gibi gitmezken Cemre’nin birdenbire ortadan kaybolması herkesi şok ediyor.

Zalim İstanbul Dizisinin Yusuf'u (Oğuz Peçe) Kimdir?

Civan'ın ayrılmasıyla birlikte kadroya Yusuf dahil edildi. Kadrosunu gün geçtikçe güçlendiren Zalim İstanbul hayranları diziye Yusuf karakteriyle dahil olan Oğuz Peçe kimdir?

Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosuna Sevinç Kumaş da katıldı!

Ekranların sevilen dizilerinden bir olan Zalim İstanbul dizisi yeni transferlerle kadrosunu genişletiyor. Zalim İstanbul dizisine Sevinç Kumaş da katıldı!

Zalim İstanbul 27. Bölüm izle!

Pazartesi günlerine damga vuran Zalim İstanbul 27. Yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Zalim İstanbul’un son bölümünde Cenk’in itirafları köşkün altını üstüne getiriyor.

Zalim İstanbul 26. Bölüm izle

Zalim İstanbul 26. Bölüm izle; Kanal D ekranlarından izleyicisine ulaşan Zalim İstanbul dizisi 26. bölümüyle ekrana gelecek.

Zalim İstanbul 25. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 25. Bölüm izle; 30 Aralık Pazartesi akşamı 25. Bölümüyle Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul'un 25. Bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle; 23 Aralık Pazartesi Akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisi’nin 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 23. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 23. Bölüm İzle; 16 Aralık Pazartesi akşamı 23. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul dizisinin 23. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 22. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 22. Bölüm İzle; 9 Aralık Pazartesi Akşamı 22. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisi’nin 22. Bölümünü tek parça Ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 21. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 21. Bölüm İzle; 2 Aralık Pazartesi 21. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisi’nin 21. Son bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul’un Nedim’i Berker Güven’e Yılın En İyi Drama Oyuncusu ödülü verildi!

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Zalim İstanbul'da Nedim karakterine hayat veren oyuncu Berker Güven o ödüle layık görüldü...

Zalim İstanbul Sevcan Sini (Psikiyatrist Oya) Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul her pazartesi seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Diziye Psikiyatrist Oya karakteriyle dahil olan Sevcan Sini kimdir? Haberimizde!

Berker Güven paylaştı, Zalim İstanbul’da büyük sürprize hazır olun!

Zalim İstanbul yine sürprizlerle yeni sezona başladı. Bu sürprizlerden birini Berker Güven paylaştı ve Zalim İstanbul’da büyük sürprize hazır olun, dedi. Nedir bu sürpriz!

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezon yayın tarihi belli oldu. İşte Zalim İstanbul yeni bölüm tarihi ve tüm detaylar...

Zalim İstanbul Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı! Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Zalim İstanbul Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Dizinin yeni yayın dönemi fragmanı yayınlandı. Peki Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlıyor? Haberimizde!

Zalim İstanbul 6 ülkede birden yayınlanacak

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Berker Güven ve Ozan Dolunay gibi ünlü oyuncuların yer aldığı ‘Zalim İstanbul’u Balkan ülkeleri başta olmak üzere 6 ülke izleme şansı bulacak

‘Zalim İstanbul’ Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Kanal D' ekranlarında yayınlanan ve seyircinin beğenerek izlediği Avşar Film imzalı Zalim İstanbul Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen ikinci sezon ilk bölüm için sete indi.

Zalim İstanbul dizisinden büyük başarı! 6 ülkede yayınlanacak!

Zalim İstanbul Kanal D'nin yeni başlayan dizilerinden olsa da büyük başarı göstererek tam 6 ülkeye lisanslandı. Peki Zalim İstanbul'u hangi ülkeler satın aldı?