Fatma Girik’in annesi vefat etti

Geçtiğimiz yıl koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden Fatma Girik’in annesi Münevver Ukav da koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Fatma Girik'in Varislerinin Avukatından Vasiyet Açıklaması

Ocak 2022 yılında hayata veda eden Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik’in mirasıyla ilgili tartışma ve hukuki süreç devam ediyor.

Cüneyt Arkın Fatma Girik’e Kavuştu

Fatma Girik’in ölümünün ardından ağlayarak bekle beni Fatma geliyorum diyen Cüneyt Arkın’ın bu sözleri 6 ay sonra gerçek oldu.

Nebahat Çehre Fatma Girik'le Olan Sahnesini Anlattı

Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Ünlü oyuncu Fatma Girik’le aynı seti paylaşan ünlü oyuncu Nebahat Çehre Fatma Girik’le olan bir anısını anlattı.

Fatma Girik'in bakıcısı ilk kez konuştu: Fatma Girik benim yüzümden öldü

Sinemanın duayen isimlerinden olan Fatma Girik'in ölüm nedeni tartışılmaya devam ediyor. Fatma Girik'in bakıcısı da iddialar hakkında konuştu.

Fatma Girik'in kardeşinden şok iddia: Ablam öldürüldü!

Fatma Girik'in kardeşinden şok iddia: Ablam öldürüldü! Geçtiğimiz gün hayata gözlerini yuman Fatma Girik ile ilgili şok iddia öne sürüldü.

Cüneyt Arkın isyan etti Asla Recep İvedik rolü oynamam!

Cüneyt Arkın, gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Asla kabul etmeyeceği rolleri bir bir sıralayan Arkın, sanatçının da bir kuralı olması gerektiğini vurguladı

Ediz Hun'dan Fatma Girik'e duygulandıran veda

Sinema dünyasının acı kaybı Fatma Girik yapılan törenin ardından Bodrum'a uğurlandı. Törende Ediz Hun'un Fatma Girik'e vedası herkesi duygulandırdı.

Fatma Girik’in Cenaze Programı Belli Oldu

Tedavi gördüğü hastanede koronavirüs sebebiyle 79 yaşında hayata veda eden Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Fatma Girik’in cenaze töreni belli oldu.

Fatma Girik’in Anma Törenleri Ertelendi

Yeşilçam’ın en usta oyuncularının başında gelen ünlü isim Fatma Girik’in vefatının ardından yapılması planlanan törenleri hava koşulları nedeniyle ertelendi.

Fatma Girik’in vasiyeti açıklandı! Mal varlığını iki kişiye bıraktı

Sinemanın duayen isimlerinden biri olan Fatma Girik dün vefat etti. Fatma Girik'in cenaze töreni ertelenirken vasiyeti açıklandı. Fatma Girik mal varlığını iki kişiye bıraktı.

Cüneyt Arkın’ın Gözyaşları

Türk Sinemasının en büyük değerlerinden biri olan ve pek çok filmde adeta devleşen usta sanatçı Fatma Girik hayata veda etti en yakın arkadaşı Cüneyt Arkın gözyaşlarına boğuldu.

Usta sanatçı hayatını kaybetti

Türk sinemasının kadın başrol oyuncularından olan ve Yeşilçam'ın 4 yapraklı yoncasından 1 yaprak kabul edilen Fatma Girik ölümü ile tüm sanat camiasını hüzne boğdu

Dayak yediğini söyleyen Hülya Avşar'dan olay açıklama!

Yer aldığı projelerin çabuk bitmesiyle dikkat çeken Hülya Avşar, ünlülerin konuk olduğu Dayı Şov programında açıklamalar yaptı. Her filmde dayak yediğini söyleyen Avşar gündem oldu

Fatma Girik'ten sevindiren haber

Usta oyuncu Fatma Girik aniden rahatsızlanmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Herkesi çok korkutan Fatma Girik'ten sevindiren haber geldi. Fatma Girik'in sağlık durumu nasıl?

Hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in sağlık durumuyla ilgili son bilgi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Yeşilçam'ın emektarlarından Fatma Girik aniden rahatsızlanmış ve Bodrum'daki Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Fatma Girik'ten korkutan haber: Hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam sinemasının usta isimlerinden Fatma Girik'ten korkutan haber. Usta oyuncu Fatma Girik rahatsızlanınca ambulansla hastaneye kaldırıldı. Fatma Girik'in sağlık durumu nasıl?

Usta oyuncu Cüneyt Arkın'dan yeni dizilerle ilgili çarpıcı açıklamalar!

Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın, Yeşilçam'la günümüzdeki dizileri karşılaştırdı. Arkın'dan yeni nesil dizilere eleştiri geldi. İşte detaylar!

1 aydır hastanede tedavi gören Fatma Girik'ten iyi haber!

Yaklaşık 1 aydır Ankara'da tedavi gören Fatma Girik'e sevenlerinden müjdeli haber geldi. Ünlü sanatçı iyileşip taburcu oldu.

Bakanlık’tan Fatma Girik Açıklaması! Sağlık Durumu Nasıl?

Sevenleri Fatma Girik'ten gelecek haberlere kilitlendi. Bakanlıktan beklenen Fatma Girik açıklaması geldi. Sevenleri sordu, Fatma Girik’in sağlık durumu nasıl?