Şahan Gökbakar'dan Disney Plus'a dizi

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar Disney Plus için recep İvedik 7’den sonra 8 bölümden oluşan dizinin hazırlıklarına başladı.

Recep İvedik 7’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Merakla ve sabırsızlıkla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin yayın tarihi açıklandı. Film Disney Plus’ta yayınlanacak.

Recep İvedik 7’ye Sürpriz Oyuncu

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden Recep İvedik 7’nin oyuncu kadrosunda sürpriz bir isim yer alıyor. Güzel oyuncu Öznur serçeler Recep İvedik 7’de!

Disney +’nın Recep İvedik 7 İçin Vereceği Ücret Dudak Uçuklattı

Disney +’da yayınlanacak olan ve ünlü isim Şahan Gökbakar tarafından hazırlıkları süren Recep İvedik 7 için Şahan Gökbakar Disney +’dan 120 Milyon TL alacağı iddia edildi.

Disney Plus’ın yayın tarihi ve ücreti açıklandı

Güçlü isimlerle anlaşma yapan Disney Plus'ın Türkiye'de yayına başlayacağı tarih açıklandı. Disney Plus’ın yayın tarihi ve aylık ücretinin ne kadar olacağı belli oldu.

Celal İle Ceren 2 Mi Geliyor? Şahan Gökbakar Müjdeyi Verdi!

Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın başrollerinde oynadığı 2013 yapımı komedi filmi ‘Celal İle Ceren’ in 2. Si mi çekilecek? Şahan Gökbakar Twitter hesabından müjdeyi verdi.

Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları listesi açıklandı

Ünlü araştırma şirketi tarafından yapılan anket sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları araştırmasında ilk 5 isim bakın kimler oldu?

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 7 Geliyor!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar ‘Recep İvedik’ serisine devam ediyor. Şahan Gökbakar yeni filmini sosyal medya hesabından bir video ile müjdeledi. Recep İvedik 7 geliyor!

Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali

Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali. Demet Akalın, orman yangınları için yaptığı yardımlar.

Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yangın bölgesindeki yayınlarıyla dikkat çekmişti. Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti.

Şahan Gökbakar youtube'da yayınlanan videolar için harekete geçti!

Şahan Gökbakar youtube'da yayınlanan videolar için harekete geçti! Şahan Gökbakar orman yangınları ile mücadelede yayınladığı videolar ile ilgili telif attı.

Orman Yangınında Şahan Gökbakar’ın Komşusunun Evi Yandı

Ülkemizde devam eden orman yangınları ne yazık ki devam ediyor. Yangın en başından beri canlı yayınlarla durumu anlatan Şahan Gökbakar’ın evine de sıçradı.

Hazal Kaya'dan yangın isyanı: Neredesiniz ya?

Orman yangınları devam ederken söndürme çalışmaları da devam ediyor. Çok sayıda bölgenin yandığı yangınlara Hazal Kaya'da isyan etti.

Şahan Gökbakar Yangın Bölgesine Helikopter İstedi

Orman yangınları ülkemizde tüm hızıyla sürerken ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar’da Marmaris tarafında bulunan bir nokta için acilen helikopter istedi.

Şahan Gökbakar Çok Sert Konuştu

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabında artan koronavirüs vakalarına karşı çok sert ifadeler kullandı

Şahan Gökbakar Ev Aldı

Şahan Gökbakar’ın başı tur tekneleriyle dertte. Issız koyda ev alan ünlü komedyen evinin önüne yaklaşan tur tekneleri için uyarı tabelaları astı.

Şahan Gökbakar Duygulandırdı!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar’dan Ramazan Bayramı’nda duygulandıran paylaşım. Gökbakar yaptığı paylaşım ve ince düşüncesiyle gönüllerde taht kurdu. İşte detaylar!

Merve Boluğur ve Şahan Gökbakar sosyal medyada neden atıştı!

Merve Boluğur ve Şahan Gökbakar, sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini hedef aldılar. İki ünlü oyuncu birbiriyle neden atıştı?

İşte Recep İvedik'in yaşlılık hali!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'da yaşlandırma uygulaması akımına katıldı. Peki ya Recep İvedik'in yaşlılık halini gördünüz mü?

Ali İhsan Yavuz'dan taklidini yapan Şahan Gökbakar'a yanıt!

İstanbul seçim sonuçlarından sonra sürekli kamera karşısına çıkıp Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu,” sözleriyle dikkat çeken Yavuz'u Şahan Gökbakar taklit etmişti.