Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali

Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali. Demet Akalın, orman yangınları için yaptığı yardımlar.

Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yangın bölgesindeki yayınlarıyla dikkat çekmişti. Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti.

Şahan Gökbakar youtube'da yayınlanan videolar için harekete geçti!

Şahan Gökbakar youtube'da yayınlanan videolar için harekete geçti! Şahan Gökbakar orman yangınları ile mücadelede yayınladığı videolar ile ilgili telif attı.

Orman Yangınında Şahan Gökbakar’ın Komşusunun Evi Yandı

Ülkemizde devam eden orman yangınları ne yazık ki devam ediyor. Yangın en başından beri canlı yayınlarla durumu anlatan Şahan Gökbakar’ın evine de sıçradı.

Hazal Kaya'dan yangın isyanı: Neredesiniz ya?

Orman yangınları devam ederken söndürme çalışmaları da devam ediyor. Çok sayıda bölgenin yandığı yangınlara Hazal Kaya'da isyan etti.

Şahan Gökbakar Yangın Bölgesine Helikopter İstedi

Orman yangınları ülkemizde tüm hızıyla sürerken ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar’da Marmaris tarafında bulunan bir nokta için acilen helikopter istedi.

Şahan Gökbakar Çok Sert Konuştu

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabında artan koronavirüs vakalarına karşı çok sert ifadeler kullandı

Şahan Gökbakar Ev Aldı

Şahan Gökbakar’ın başı tur tekneleriyle dertte. Issız koyda ev alan ünlü komedyen evinin önüne yaklaşan tur tekneleri için uyarı tabelaları astı.

Şahan Gökbakar Duygulandırdı!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar’dan Ramazan Bayramı’nda duygulandıran paylaşım. Gökbakar yaptığı paylaşım ve ince düşüncesiyle gönüllerde taht kurdu. İşte detaylar!

Merve Boluğur ve Şahan Gökbakar sosyal medyada neden atıştı!

Merve Boluğur ve Şahan Gökbakar, sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini hedef aldılar. İki ünlü oyuncu birbiriyle neden atıştı?

İşte Recep İvedik'in yaşlılık hali!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'da yaşlandırma uygulaması akımına katıldı. Peki ya Recep İvedik'in yaşlılık halini gördünüz mü?

Ali İhsan Yavuz'dan taklidini yapan Şahan Gökbakar'a yanıt!

İstanbul seçim sonuçlarından sonra sürekli kamera karşısına çıkıp Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu,” sözleriyle dikkat çeken Yavuz'u Şahan Gökbakar taklit etmişti.

Şahan Gökbakar’dan Ak Partili Ali İhsan Yavuz Taklidi!

31 Mart Yerel seçimler bitti yankıları bitmedi... Ünlü komedyen Şahan Gökbakar Ak Partili Ali İhsan Yavuz'u sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile taklit etti.

Şahan Gökbakar 5 Ayda 28 Kilo Verdi!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar beş ayda tam 28 kilo verdi. Oyuncu hangi diyetle zayıfladı? Kilo veren Şahan Gökbakar askere gidecek mi? Detaylar haberimizde!

Recep İvedik 6 Netflix'te mi yayınlanacak?

Şahan Gökbakar'ın gözde serisi Recep İvedik'in son filmi için Netflix'ten büyük bir teklif gitti. Ünlü komedyen milyon euroluk teklifi kabul etti mi?

Recep İvedik 6 ne zaman çıkıyor?

Türkiye'nin en çok izlenen komedi filmlerinden biri olan Recep İvedik'in devam filmi Recep İvedik 6 ne zamana çıkacak? Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 filminin çıkış tarihini sosyal medya hesabından paylaştı.