Medya Haberleri

Sen Anlat Karadeniz’de ayrılık

Sık sık oyuncu ayrılığı haberleriyle gündeme oturan Sen Anlat Karadeniz’de ayrılık, bu sefer kiminle gerçekleşti? Sevilen dizinin yeni yönetmeni hangi deneyimli isim oldu?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe’nin Askerlik Fotoğrafları Herkesi şaşırttı!

Sezon arası geldi ünlüler bir bir asker oldu. Sen anlat Karadeniz'in sevilen oyuncusu Deli Tahir'de askere gidenlerden. İşte Deli Tahir'in askerlik fotoğrafları!

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman? 3. sezon tarihi belli oldu mu?

Atv'nin Osman Sınav imzalı başarılı dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finaline büyük bir heyecanla gitti. Dizi yeni sezona ne zaman başlayacak? Detaylar haberimizde!

Reyting Sonuçları belli oldu! 29 Mayıs Çarşamba hangi dizi daha çok izlendi?

Diriliş Ertuğrul, Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yeni bölümlerinin ardından seyirci 29 Mayıs Çarşamba reyting sonuçlarını merak ediyor ve araştırıyor!

22 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı!

22 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları geldi. Dün yayınlanan Diriliş Ertuğrul, Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz ve Survivor arasında gerçekleşen reyting mücadelesinde kazanan kim oldu?

Sen Anlat Karadeniz ve Hercai yurtdışına açılıyor

ATV'nin en çok izlenen iki dizisi Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında ilgi görüyor. Sen Anlat Karadeniz ve Hercai bakın hangi ülkelerde yayınlanacak?

15 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları!

15 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları merak ediliyor. Dün ekranlara gelen 'Diriliş Ertuğrul' bu haftada zirvede mi yer aldı? İşte dünün reytingleri!

Sen Anlat Karadeniz bu akşam neden yok? (15 Mayıs 2019)

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz bu akşam neden yok? Sen Anlat Karadeniz bu hafta neden yayınlanmadı?

Nefes, Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor mu?

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu'ndan şaşırtan açıklama. Nefes, Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz Güney Amerika'yı etkisi altına aldı!

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz Güney Amerika'da en çok izlenenler arasına girmeye başladı. Sen Anlat Karadeniz şimdi de Şili'de seyircisi ile buluşacak!

Sen Anlat Karadeniz dizisi Genco Sak (Ahmet Uğur Çavuşoğlu) kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni bir isim dahil oldu. Ahmet Uğur Çavuşoğlu bundan böyle Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa öldü mü?

Atv'nin başarılı dizisi Sen Anlat Karadeniz karakterleri arasında yer alan Mustafa ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz Mustafa öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz’de Çocuğa Tımar Şiddeti!

Atv'nin başarılı yapımlarından Sen anlat Karadeniz yayınladığı sahne ile seyircinin büyük tepkisini çekti. Dizi RTÜK'e şikayet edildi. Peki o sahne neydi? Detaylar haberimizde!

Sen Anlat Karadeniz Hazan (Gülper Özdemir) kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Hazan (Gülper Özdemir) kimdir? Atv kanalının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, oyuncu kadrosuna katılan Gülper Özdemir kimdir?

10 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

10 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes (İrem Helvacıoğlu) ayrılacak mı?

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz'de Nefes karakterine hayat veren 'İrem Helvacıoğlu' diziden ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosuna Hangi Ünlü Oyuncular Katıldı?

Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosuna Hangi Ünlü Oyuncular Katıldı?Sezon bitmeden hikayeye girecek olan isimleri Canlı Tv olarak izleyicilerimize tanıtalım.

Sen Anlat Karadeniz dizisine 5 yeni isim katılıyor!

Sen Anlat Karadeniz dizisine 5 yeni isim katılıyor! Atv kanalının başarılı dizisi Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor.

Sen Anlat Karadeniz Gelecek Sezon Var mı?

Atv ekranlarında fırtınalar estiren Sen Anlat Karadeniz'de peş peşe gelen açıklama ve iddialar! Sen Anlat Karadeniz gelecek sezon var mı? Yapım şirketi açıklama yaptı!

3 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

3 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.
1 2 3 4 5 ...133 »