CanlıTV Blog

20 Şubat Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

20 Şubat Çarşamba akşamının reyting sonuçları açıklandı. Dizilerin elde ettiği reyting oranları nasıl bir sıralama oluşturdu?

16 Ocak Çarşamba Sen Anlat Karadeniz var mı?

Sen Anlat Karadeniz, ne zaman yayınlanacak? Yeni bölümü büyük bir merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Sen Anlat Karadeniz neden yok? 16 Ocak Atv yayın akışı.

İrem Helvacıoğlu, 'Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor iddialarına açıklama

Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu ile yapımcı Osman Sınav arasındaki gerilim oyuncunun diziden ayrılacağı iddialarını beraberinde getirmişti.

"Sen Anlat Karadeniz"de "O Ses Türkiye" gerilimi

Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu'nun O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılması, dizinin yapımcısıyla arasında gerilim oluşturdu.

Sen Anlat Karadeniz neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

2 Ocak 2019 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle atv'de yayınlanması beklenen Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü neden yok? Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm ne zaman yayınlanacak?

5 Aralık 2018 Çarşamba Reytingleri Nasıl Sonuçlandı?

5 Aralık 2018 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz ve Jet Sosyete arasında reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri.

21 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

21 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan yapımlar reyting listelerinde hangi sırada yer aldı? İşte 21 Kasım 2018 reytingleri;

14 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

14 Kasım Çarşamba reyting sonuçları elimize ulaştı. Total, ab ve abc1 reyting kategorilerinde ne çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri;

Sen Anlat Karadeniz'de geçen Yangaz ne demek?

Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de geçen Yangaz kelimesi ne demek? İzleyiciler Yangaz'ın ne anlama geldiğini merak ediyor. İşte Yangaz'ın anlamı.

Sezona bomba gibi başlayan 5 dizi!

Başlar başlamaz herkesin beğeniyle takip ettiği diziler vardır. Bu dizilerin ilk bölümünden kalitesini anlarsın ve "Bu dizi patlar" diyebilirsin ve başarılarıda reyting sonuçlarıyla ispatlanır.İşte sezona damga vuran diziler;

Sen Anlat Karadeniz'de yapılan hata yok artık dedirtti

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 14. bölümünde, Vedat'ın Tahir ve Nefes'in fotoğraflarını çekmek için plan yaptı. Vedat'ın planı işe yaradı yaramasına ancak dizide yapılan hata izleyenlere yok artık dedirtti.

Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu? 18 Nisan Reytingleri

18 Nisan'da yayınlanan programların izlenme oranları (reytingleri) belli oldu. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul arasında aylardır süren reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı? TOTAL, AB ABC+ reyting sonuçları.

28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

28 Şubat 2018 çarşamba günü reytingleri açıklandı mı? Reyting listelerinde en çok hangi dizi izlendi? Dün en çok hangi ana haber bülteni izlendi? Sen Anlat Karadeniz reytinglerde Diriliş Ertuğrul'u geçti mi? İşte ayrıntılar.

Sen Anlat Karadeniz reytinglerde kaçıncı oldu?

ATV ekranlarının son zamanlara bomba gibi düşen dizisi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam reytinglerde kaçıncı sıraya yerleşti? Daha ilk bölümünden izleyicinin büyük beğenisini kazanan diziden şok atak. İşte 31 Ocak 2018 Çarşamba reyting sonuçları..