CanlıTV Blog

14 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

14 Kasım Çarşamba reyting sonuçları elimize ulaştı. Total, ab ve abc1 reyting kategorilerinde ne çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri;

Sen Anlat Karadeniz'de geçen Yangaz ne demek?

Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de geçen Yangaz kelimesi ne demek? İzleyiciler Yangaz'ın ne anlama geldiğini merak ediyor. İşte Yangaz'ın anlamı.

Sezona bomba gibi başlayan 5 dizi!

Başlar başlamaz herkesin beğeniyle takip ettiği diziler vardır. Bu dizilerin ilk bölümünden kalitesini anlarsın ve "Bu dizi patlar" diyebilirsin ve başarılarıda reyting sonuçlarıyla ispatlanır.İşte sezona damga vuran diziler;

Sen Anlat Karadeniz'de yapılan hata yok artık dedirtti

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 14. bölümünde, Vedat'ın Tahir ve Nefes'in fotoğraflarını çekmek için plan yaptı. Vedat'ın planı işe yaradı yaramasına ancak dizide yapılan hata izleyenlere yok artık dedirtti.

Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu? 18 Nisan Reytingleri

18 Nisan'da yayınlanan programların izlenme oranları (reytingleri) belli oldu. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul arasında aylardır süren reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı? TOTAL, AB ABC+ reyting sonuçları.

28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

28 Şubat 2018 çarşamba günü reytingleri açıklandı mı? Reyting listelerinde en çok hangi dizi izlendi? Dün en çok hangi ana haber bülteni izlendi? Sen Anlat Karadeniz reytinglerde Diriliş Ertuğrul'u geçti mi? İşte ayrıntılar.

Sen Anlat Karadeniz reytinglerde kaçıncı oldu?

ATV ekranlarının son zamanlara bomba gibi düşen dizisi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam reytinglerde kaçıncı sıraya yerleşti? Daha ilk bölümünden izleyicinin büyük beğenisini kazanan diziden şok atak. İşte 31 Ocak 2018 Çarşamba reyting sonuçları..