GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Tv 1 Canlı Yayını

Tv 1 kanal bilgileri

TV 1 canlı yayını kesintisiz izle. TV 1 kanalını internetten donmadan ve HD şekilde izlemek için sitemize göz atın. TV 1 Yayın akışında birbirinden farklı bir çok program bulabilirsiniz. TV 1 kanalına ait yayın akışına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. TV1 Kayseri izle, TV1 Haber izle,Kayseri Tv Kanalları..

TV 1 CANLI İZLE

TV 1 kanalı Kayseri'den yayın yapmaktadır. 4.3 resim formatında yayın yapan TV 1 2009 yılında kurulmuştur. Uydudan yayın yapan kanalın genel merkezi Melikgazi, Kayseri’de bulunuyor. Sadece Kayseri ile sınırlı kalmayan kanalın Diyarbakır, İstanbul, Ankara olduğu gibi 5 farklı ülkede de temsilciliği bulunmaktadır. Kanalın başında daha önce Nokta dergisinde uzun yıllar gazetecilik yapmış olan deneyimli isim İlter SAĞIRSOY var. MHM Radyo Televizyon Basın Yayıncılık Anonim Şirketi de TV 1’in bünyesinde bulunuyor.

TV 1 YAYIN AKIŞI

TV 1 yayın akışında müzik & eğlence, yaşam, gezi, sağlık, din ve ahlak, güldürü, haber, ekonomi, tartışma, spor programları bulunmaktadır. TV 1 izlemek için TÜRKSAT 3A 12729 V 30000 5/6’dan kanala ulaşabilir TV 1 Canlı yayın izlemek için canlitv.com adlı sitemizide ziyaret edebilirsiniz.

TV 1 Kanalı Türksat Frekans Bilgisi:
Kanal Adı : TV 1
Polarisazyon Değeri : V - Dikey
Kapsama : Batı
SR : 27500
FEC : 2/3

Kanal Adı: Tv 1
Yayın Merkezi: Kayseri
Kanal Türü: Yerel
Ünvanı:

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 352 236 36 61
Web: http://www.tvbir.com.tr
Adres: Gültepe Mah. Kışla Cad. Tatar Sok. Park Apt. 4. Blok No : 3 Melikgazi / Kayseri


Tv 1 canlı yayınını sosyal medyada paylaşın.

Tv 1 canlı yayınını sitene ekle

Tv 1 İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Tv 1 hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
TAHİR AYDOĞDU2017-09-22 15:42:06

UZMAN ÇAVUŞ KÖKENLİ MEMUR STATÜSÜNÜ GERİ İSTİYOR.

UZMAN ERBAŞ KÖKENLİ DEVLET MEMURU UZMAN ÇAVUŞ STATÜSÜNÜ GERİ İSTİYOR: 29 EKİM 2016 TARİHİNDEN ÖNCE, 45 YAŞINA KADAR, EMEKLİ OLMAK İÇİN PİRİM VE YAŞ ŞARTINI YERİNE GETİREMEYEN UZMAN ÇAVUŞ EMEKLİSİ OLAMADI. EMEKLİLİĞİ HAK EDENE KADAR, TSK’DE DEVLET MEMURU OLDU. UZMAN ÇAVUŞ STATÜSÜNÜ KAYBEDEREK MEMUR STATÜSÜNDEN EMEKLİ EDİLDİ. KAZANILMIŞ UZMAN ÇAVUŞ ÖZLÜK HAKKINI KAYBETTİ. EKONOMİK VE SOSYAL ÇÖKÜNTÜYE SEBEP OLDU. MEMURLUK, EMEKLİLİĞİN PİRİM VE YAŞ ŞARTINI YERİNE GETİRMEK İÇİN VERİLMİŞ BİR HAK OLMALIYDI. HAK ETTİĞİ KAZANIMLARI ELİNDEN ALMAK İÇİN BİR TUZAK DEĞİL. UZMAN ERBAŞ KÖKENLİ DEVLET MEMURU KADERİNE TERK EDİLDİ. DÜŞÜK STATÜDEN MEMUR EMEKLİSİ EDİLDİ. TEK SUÇU VATANINI, BAYRAĞINI, MİLLETİNİ, DEVLETİNİ VE İNSANİNİ SEVMEK OLAN UZMAN ÇAVUŞ KÖKENLİ DEVLET MEMURU BİR NEVİ CEZALANDIRILDI. HAK ARAMA MÜCADELESİNDE SAHİPSİZ ÇARESİZ BİR O KADAR DA YALNIZ OLDUKLARI, VERDİĞİ ÇABANIN BOŞA ÇIKMASINDAN AÇIKÇA ANLAŞILDI. SİLAHLI KUVVETLETLERİN EN FAZLA ŞEHİT VERENİ OLMASINA RAĞMEN. EN FAZLA HAKSIZLIĞA UĞRAYANI OLDU. ÜLKESİNİN BEKÂSI İÇİN CANINI ORTAYA KOYAN. GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN ÖLÜMÜN SESSİZLİĞİNİ SİLAHIN GÖLGESİNDE HİSSEDEN VE MESLEĞİNİN HAKKINDAN FAYDALANMAYAN UZMAN ERBAŞ KÖKENLİ DEVLET MEMURUNA KARŞI BU ANLAMSIZ İLGİSİZLİK NEDENDİR. BİLİNMEZ. NE BAŞKASININ HAKKINI İSTİYOR. NEDE HAK ETMEDİĞİ BİR HAKKI İSTİYOR. HAK VE ADALETİN KORUNMASI İÇİN KANUNİ DÜZENLEMENİN YAPILMASINI VE STATÜSÜNÜN GERİ VERİLMESİNİ İSTİYOR
cuma2016-12-23 08:23:27

tv kanalına sahip çık izle

başka kanallardan memleketın haberlerini neden izleyeyim kayseri kanalları dururken

Yayında Şuan

» Yayın Akışları
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 245 izleyici var.