GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Medine Tv Canlı Yayını

Medine Tv kanal bilgileri

Medine'den yayın yapan Arapça televizyon kanalıdır. Medine TV canlı yayın kesintisiz izle. Medine TV frekans 2017 bilgilerine ulaşabileceğiniz en doğru adres. Canlitv.com adresinden MEDİNE TV CANLI izleyebilirsiniz. Hac ve ya Umre ibadetini yerine getirmek isteyip gidemeyenlerin bu arzusuna cevap olan bir kanaldır. Medine TV yaptığı yayın ile değerli izleyicilerinin kutsal topraklarla buluşmasını sağlıyor.

MEDİNE TV CANLI İZLE

Medine TV izle yada Medine TV Canlı izle sitemizi ziyaret edip kutsal toprakları an be an sanki oradaymışsınız gibi izleyebilirsiniz. Birbirinden güzel yayınların yapıldığı kanalda Peygamber efendimizin yaşadığı yerler, sahabeler ve kabirleri, Efendimizin ve sahabenin anıları, Kâbe imamlarının kıraatları, dünya milletlerinden binlerce Müslümanın aynı anda Kabe'yi tavaf görüntüleri verilmektedir. Bunun yanı sıra medine seyret konulu belgeseller, röportajlar, mübarek gece günlerde hacıların ibadetleri ile ilgili her türlü görüntü izleyiciye aktarılmaktadır.

2015 yılına kadar Asu TV olarak yayın hayatına devam eden kanal bu tarihte isim değişikliği kararı alan kanal ismini Medine TV olarak değiştirmiştir. ayın felsefesi olarak Kuran ve Sünneti rehber alan kanal bünyesinde dini âlimler ve ilahi sanatçıları bulunmaktadır. Kanal bu yönü ile dini içerikli yayın yapan kanallar sınıfına girmektedir.

MEDİNE TV FREKANSI
Türksat uydusundan 4A 12458 V 30000 frekansını ayarlayarak televizyonunuzdan seyredebilirsiniz. Medine Tv Yayın Akışı, Medine Tv İlahileri, Medine Tv Programları..

Kanal Adı: Medine Tv
Yayın Merkezi: Medine
Kanal Türü: Dini
Ünvanı: Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.

İletişim Bilgileri
Web: http://www.kure.tv


Medine Tv canlı yayınını sosyal medyada paylaşın.

Medine Tv canlı yayınını sitene ekle

Medine Tv İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Medine Tv hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
Bu kanal için henüz hiç yorum eklenmemiş.
İlk yorum yapan olmak istermisiniz?

Yayında Şuan

» Yayın Akışları
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 198 izleyici var.