GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Kudüs Tv Canlı YayınıKudüs Tv'yi en HD kalite izlemek için en doğru adres. Kudüs Tv canlı izle. Kudüs Tv kanal bilgileri ve frekans ayarlarına göz atın. Kudüs Tv canlı yayını donmadan bu adresten izleyebilirsiniz.

Kudüs Tv Kimin?
Kudüs Tv, 2008 yılında İkbal Köseoğlu ve Nurettin Şirin ortaklığı ile hayata geçirilmiş bir internet televizyonudur. Kanalda büyük ölçüde Türkçe yayın yapılmaktadır. Kudüs TV islami değerleri ön planda tutan ve dürüst yayın ilkesinden şaşmayan bir kanaldır. Kudüs Tv daha sonra Kanun Hükmünde Kararname ile 28 Ekim'de RTÜK tarafından yayını durduruldu. Kanalın sahipleri daha sonra RTÜK'e resmen itiraz dilekçesi sundular. Yaklaşık 8 yıl önce yayın hayatına başlayan ve Genel Yayın Yönetmenliğini Nurettin Şirin’in yaptığı Kudüs TV, tekrar yayınlarına başladı.

Kudüs Tv Yayın Akışı ve Programları
Kudüs Tv'nin Hutbe, Ana Haber, Günün Yorumu, Kudüs Tv Güne Başlarken, Batı Asya Ajans, Ajans, Sözün Gücü, Perspektif, Fikr-i Hür, Kudüs Tv Şifahane, Üçüncü Göz ve Kudüs Tv Halka Sorduk gibi ilgi ile izlenen programları vardır.

KUDÜS TV Kanalı Türksat Frekans Bilgisi:
Kanal Adı : KUDÜS TV
Frekansı : 11509
Polarisazyon Değeri : H - Yatay
Kapsama : Batı
SRKanal Adı: Kudüs Tv
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Dini
Ünvanı: Kudüs Medya A.Ş.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 444 02 57
Fax: 0 212 659 50 48
Web: http://www.kudustv.com
Adres: İSTOÇ Oto Ticaret Merkezi Kat 2 No 17 Bağcılar -İSTANBUL


Kudüs Tv canlı yayınını sitene ekle

Kudüs Tv İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Kudüs Tv hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
sultan2017-02-07 10:13:46

teşekür

nureddin abimiz islami davaya doğruluğa, adamlığa beraber çıktığı tüm yoldaşlarını, samimiyetiyle bedel ödeyerek geride bırakmış, satılan, değişime uğrayan arkadaşlarından daha net ve samimi yşantısı ve duruşuyla çizgisini değiştirmeyen tek müslüman ve tek kudüs tv olma özelliğini koruyan bir müslüman, çizgisini koruyan tek kanaldır... tüm kudus tv ye gönül veren, destekleyen ve bu kadroda görev alanların allah yardımcısı olsun
şeref2016-10-25 14:16:14

teşekür

allah gücünüzü ve kuvvetinizi artırsın türkiyede emperyalizme uşak olmayan farklı haber ve yayın yapan tek medyası olduğunuz için allah yardımcınız olsun