Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finalinde Flaş Ayrılıklar!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 16 sezondur izleyici ile buluşuyor. 16. Sezon sonuna gelirken, dizide flaş ayrılıklar yaşanacak. Arka Sokaklar’dan ayrılan isimler

Teşkilat Dizisinde Beklenmedik Ayrılık! Hulki ‘Nihat Altınkaya’ Diziden Ayrılıyor Mu?

TRT1’in Pazar akşamları ilgiyle izlenen Teşkilat dizisinde peş peşe gelen ayrılıkların ardından son olarak iddia edilen bomba bir isim Hulki Teşkilat’a veda mı ediyor?

17. Sezon Onayını Alkan Arka Sokaklar’da Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 16. Sezonunda olan Arka Sokaklar’da 145. Bölümden itibaren yer alan Cumhuriyet Kiper diziyle vedalaştı.

Buse Varol'un yeni fotoğrafı ayrılık iddialarını güçlendirdi

Şarkıcı Alişan'la evli olan oyuncu Buse Varol'un sön dönemdeki paylaşımları haklarında ortaya atılan ayrılık iddialarını güçlendiriyor. Buse Varol yeni bir fotoğraf paylaştı…

Arka Sokaklar’da Bir Ayrılık Daha

15 sezondur ekranlarda olan ve 16. Sezonuna hazırlanan Kanal D’nin başarılı dizisi Arka Sokaklar’dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Fox Tv’de Flaş Ayrılık! Zuhal Topal’la Sofrada Bitti

Fox Tv’de şok bir gelişme yaşandı ve üç sezondur kanalda yayınlanan başarılı program Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv yollarını ayırdı.

Sarp Akkaya Ayrılık Dizisine Katıldı

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Ayrılık usta oyuncu sarp Akkaya’yı kadrosuna dahil etti.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Teşkilat Dizisinde Şok Ayrılık İddiası

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta neler oluyor? Dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağı iddiaları herkesi şok etti.

Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık

Reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık. Masumlar Apartmanı başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyor mu? İşte bu ayrılığın gerekçesi…

Hekimoğlu Dizisinde Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Doktor Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu Damla Colbay diziye veda ediyor.

Mucize Doktor’da Flaş Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yer alan Mucize Doktor Dizisinde Doktor Demir karakterine hayat veren genç oyuncu Fırat Altunmeşe diziye veda ediyor.

Alev Alev’de Şok Ayrılık

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan alev Alev’de beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin sevilen oyuncusu Berkay Ateş diziye veda ediyor.

Akrep Dizisinde Şok Ayrılık

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Akrep dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Fikret karakterini canlandıran başrol oyuncusu Bekir Aksoy diziye veda etti.

Sadakatsiz’de Sürpriz Ayrılık

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde flaş bir ayrılık yaşanacağı iddiaları dizinin seyircisini şok etti.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Behice'si Diziye Veda Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin kötü karakterlerinden biri olan ve yaptıklarıyla herkese pes artık dedirten Behice karakteri diziye veda ediyor.

Kırmızı Oda’da beklenmedik Ayrılık!

Cuma akşamlarının sevilen ve reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda’da bu akşam hüzünlü bir ayrılık yaşandı. Dizinin Doktor Ayşe’si Meriç Aral diziye veda etti.

Sadakatsiz Dizisinde Şok Ayrılık!

Kanal D'de Çarşamba akşamları ekrana gelen sadakatsiz dizisinde şok ayrılık. Dizinin kötü karakterlerinden biri olan Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem diziye veda etti.

Çukur’da Şok Ayrılık! Nejat İşler Diziden Ayrıldı

Show Tv’nin pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’da Koçovalılar’a bela olan Çağatay Erdenet diziye veda etti. İşte ayrıntılar

Şok! Doktor Adil Mucize Doktor’a Veda Ediyor!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Perşembe akşamlarının reytingi yüksek dizisi Mucize Doktor’da flaş bir ayrılık yaşanıyor. Doktor Adil Diziye veda ediyor!