Survivor'a giden Enes Batur, Acun Ilıcalı ile uçaktan paylaşım yaptı

YouTuber Enes Batur bu sefer amcasıyla yaptığı şaka yüzünden değil yapımcı Acun Ilıcalı'yla yaptığı paylaşımla gündem oldu. Acun’un teklifini bekleyen ünlü YouTuber teklife ne dedi

10 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

10 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

8 Nisan Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

8 Nisan Pazartesi 2019 reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Çukur, Söz, Yasak Elma, Vuslat, Zalim İstanbul, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor ekrandaydı.

7 Nisan Pazar 2019 Reyting Sonuçları

7 Nisan Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

6 Nisan Cumartesi 2019 Reyting Sonuçları

6 Nisan Cumartesi 2019 gününe ait reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kim Milyoner Olmak İster ekrandaydı.

3 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

3 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

20 Mart Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

20 Mart Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

17 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

17 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

12 Mart Salı 2019 Reyting Sonuçları

12 Mart Salı gününe ait reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Kadın, Yüzleşme, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor ve Halka dizileri ekrandaydı.

11 Mart Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

11 Mart Pazartesi 2019 tarihli reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Çukur, Söz, Yasak Elma, Vuslat, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor ekrandaydı.