Güldür Güldür Show ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı!

Ekranların en eğlenceli programlarından biri olan Güldür Güldür Show'un yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Güldür Güldür Show ne zaman başlıyor? Cevabı haberimizde…

Kemal Sunal’ın ölüm yıl dönümünde çocukları babaları için ne söyledi?

Kemal Sunal vefatının 20. yılında anılıyor. Herkesin güzel duygularla yad ettiği sanatçıyı, çocukları da sosyal medya hesaplarından andı. Bakın babaları için ne söylediler?

Kemal Sunal adına para basılmıştı, Ali Sunal harekete geçti ve dava açtı!

Usta oyuncu Kemal Sunal'ın anısına fotoğraflarının olduğu Euro şeklinde para bastıranlar için oğlu Ali Sunal harekete geçti. Ali Sunal para bastıranlar hakkında mahkemeye başvurdu.

Güldür Güldür seyircisine ulaşmanın yeni bir yolunu buldu!

Koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen ve seyircisiz çekilmeye başlanan Güldür Güldür, izleyicisini programa dahil etmenin yeni bir yolunu buldu.

Kemal Sunal’ın Kilitli Çekmecesindeki Mektubun Sırrı Ne?

Kemal Sunal’ın vefatının ardından açılan kilitli çekmecesinden çıkan mektubun sırı neydi? Amerika’dan gelen mektup da neler yazıyordu? İşte cevabı!

Ali Sunal'dan babası Kemal Sunal'ın ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalar!

Oyuncu Ali Sunal, Türk sinemasının unutulmaz ismi olan babası Kemal Sunal'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ali Sunal babasının ölümünü ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Ali Sunal babası Kemal Sunal'ın filmlerini neden izlemiyor?

Ali Sunal, Instagram hesabında soru cevap gerçekleştirdi. Gelen bir soru üzerine babasının filmlerini izlemediğini söyledi.

Yayından Kaldırılan Güldür Güldür yeni sezonda hangi kanalda devam edecek?

Show Tv'de yayından kaldırılan Güldür Güldür yeni sezonda hangi kanalda devam edecek? Biz de canlitv takipçileri için araştırdık

Güldür güldür show sezon finali ne zaman?

Show tv ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür sezon finali tarihi belli oldu. İşte Güldür Güldür Show'un sezon finali tarihi.

Güldür Güldür Show yeni sezonda yeni kanalında devam edecek

Güldür Güldür Show çıkan iddialara bir yenisi daha eklendi. Başarılı programın yeni sezonda Tv8'de devam edeceği iddia edildi.

Ali Sunal Güldür Güldür Show bitiyor iddialarını yanıtladı

Mesut Yar geçtiğimiz günlerde 'Güldür Güldür Show'un yayından kaldırıldığını iddia etmişti. Konuyla ilgili açıklama programın sunucusu ve yönetmeni Ali Sunal'dan geldi.

Sunal ailesi 'Propaganda' filmini dava etti

Başrollerinde Kemal Sunal'ın yer aldığı Plato Film tarafından 1999 yılında çekilen 'Propaganda' filmi davalık oldu. Sunal ailesi Kemal Sunal'ın filmden hakkını alamadığı gerekçesiyle Plato Film'e dava açtı.