Oyuncu Aygün Aydın cezaevine konuldu ​​​​​​​

Şubat ayından beri arkadaşlık yaptığı Hakan Sabancı'nın yerli ve yabancı kadınlarla olan uygunsuz mesajlarını ifşa eden oyuncu Aygün Aydın, tutuklanarak cezaevine gönderildi

Can Yaman'a İtalya'dan Dizi Teklifi

Ünlü oyuncu Can Yaman dur durak bilmiyor! İtalya'dan yeni bir dizi teklifi alan Can Yaman'dan yeni bir dizi için daha anlaşma yaptığı öğrenildi.

Can Yaman bölüm başı 925 bin liraya anlaştı!

Ünlü oyuncu Can Yaman yaptığı dizi anlaşmasıyla gündemde. Yakışıklı oyuncu Can Yaman bölüm başı 925 bin liraya anlaştı! İşte Can Yaman'ın anlaşma yaptığı o dizi!

Bay Yanlış final kararının gerçek yüzünü Serkay Tütüncü açıkladı

Çok şaşalı başladı. Tanıtımı günlerce sürdü. Oyuncu kadrosu güçlüydü ancak seyirci le bütünleşemeyen diziler gibi erkenden bitti. İşte bay Yanlış'ın yanlışları...

Bay Yanlış 14. Bölüm izle! (FİNAL)

Sezona bomba giriş yapan Bay Yanlış 14. Bölüm ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Bay Yanlış Final bölümü ile Fox Tv ekranlarında. Detaylar haberimizde!

Ünlü Oyuncu Can Yaman’dan Bay Yanlış’a Veda!

Ekranlara heyecanla ve büyük umutlarla başlayan bir dizi daha erken havlu atarak final yapıyor. Bay Yanlış 14. Bölümde veda ederken Can Yaman sevenlerine veda mesajı yayınladı.

Bay Yanlış dizisinde şok karar! Final mi yapıyor?

Bay Yanlış dizisi son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olarak Fox Tv'de yayınlanıyordu. Bay Yanlış dizisinde şok karar! Final mi yapıyor? İşte o karar!

Bay Yanlış 13. Bölüm izle!

La Gabbia'da işler çığırından çıkıyor. Cansu ile Levent evlenebilecek mi? Tolga'nın Özgür'ü çileden çıkartmak için devreye soktuğu plan ne? 13. bölümüyle Bay Yanlış haberimizde.

Bay Yanlış 13.Bölüm tanıtımı yayınlandı

25 Eylül Cuma ekrana gelecek olan 13. Bölüm tanıtımı izleyiciyi heyecanlandırdı. Yoksa Özgür ile Ezgi evleniyor mu? Özgür ile Ezgiyi karakolda buluşturan şey ne?

Bay Yanlış 12. Bölüm izle!

Bölümde Özgür ve Ezgi birbirleri için ne denli önemli olduklarını anlıyorlar ve ilişkilerini onaylamayan ailelerine karşı mücadele etme yönünde karar alıyor.

Bay Yanlış 11. Bölüm izle!

Başrollerde Özge Gürel – Can Yaman ikilisini bir araya getiren Bay Yanlış 11. Bölümde ikili yakınlaşırken yanlış anlamalar çözümü zor sorunlara yol açıyor

Bay Yanlış 10. Bölüm İzle!

Bay Yanlış 10. Bölüm İzle; 4 Eylül Cuma 10. Bölümüyle ekrana gelen Bay yanlış dizisinin 10. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış dizisine sürpriz transfer! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

Reytinglerde emin adımlarla yoluna devam eden Bay Yanlış dizisine 'Tolga Gürdağ' karakteriyle sevilen oyuncu dahil oldu. Seyirci bu karakteri ve kimin oynayacağını merak ediyor

Bay Yanlış 9. Bölüm izle!

Özgür, Ezgi'nin doğum günü için epey heyecanlıdır. Serdar da boş durmamaktadır. İkilinin yakınlaştığını gören Özgür, Serdar’ın kışkırtmalarına dayanamayıp yumruğu yapıştırıyor.

Bay Yanlış 8. Bölüm İzle!

Bay Yanlış 8. Bölüm İzle, 21 Ağustos Cuma 8. Bölümüyle ekrana gelen Bay yanlış Dizisinin 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış 7. Bölüm İzle! (14 Ağustos Cuma)

Bay Yanlış 7. Bölüm İzle; 14 Ağustos Cuma akşamı 7. Bölüm ile heyecanla beklenen Bay Yanlış dizisinin yeni Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış 6. Bölüm İzle! (07 Ağustos Cuma)

Bayram tatili nedeniyle ekran macerasına bir hafta ara veren Bay Yanlış 6. Bölümüyle serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Romantik anlar izleyicisiyle buluşuyor.

Bay Yanlış'ın Özgür'ü Can Yaman'dan inanılmaz değişim!

Her zaman kaslarını açıkta bırakan rahat elbiselerle görmeye alıştığımız Can Yaman bu defa giyindi. Hayranları yeni haline beğeni yağdırdı.

Bay Yanlış 5. Bölüm İzle! (24 Temmuz Cuma)

Bay Yanlış 5. Bölüm İzle; 24 Temmuz Cuma 5. Bölümüyle ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin yeni Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış 4. Bölüm İzle!

Bay Yanlış 4. Bölüm İzle; 17 Temmuz Cuma 4. Bölümüyle ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin yeni Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!