Bay Yanlış 6. Bölüm İzle! (07 Ağustos Cuma)

Bayram tatili nedeniyle ekran macerasına bir hafta ara veren Bay Yanlış 6. Bölümüyle serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Romantik anlar izleyicisiyle buluşuyor.

Bay Yanlış'ın Özgür'ü Can Yaman'dan inanılmaz değişim!

Her zaman kaslarını açıkta bırakan rahat elbiselerle görmeye alıştığımız Can Yaman bu defa giyindi. Hayranları yeni haline beğeni yağdırdı.

Bay Yanlış 5. Bölüm İzle! (24 Temmuz Cuma)

Bay Yanlış 5. Bölüm İzle; 24 Temmuz Cuma 5. Bölümüyle ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin yeni Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış 4. Bölüm İzle!

Bay Yanlış 4. Bölüm İzle; 17 Temmuz Cuma 4. Bölümüyle ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin yeni Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış Cansu Akman (Fatma Toptaş) Kimdir?

Bay Yanlış FOX TV'nin bu yaza damga vurmaya devam ediyor. Cuma günleri yayınlanan dizinin karakterleri merak ediliyor. Cansu Akman ve onu hayat veren Fatma Toptaş kimdir

Bay Yanlış 3. Bölüm İzle!

Bay Yanlış 3. Bölüm İzle; 10 Temmuz Cuma 3. Bölümüyle ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bay Yanlış’ta mekan değişikliği Bakın yeni yer neresi?

Bay Yanlış’ta mekan değişikliğine gidildi. Senaryo gereği yapılan bu değişiklikte enfes manzarasıyla izleyiciyi büyüleyecek yeni yer neresi?

Bay Yanlış yayından kalkıyor mu? Flaş başvuruyu neden yaptılar?

Bay Yanlış dizisi için kritik karar verilecek. 2. Bölümü yayınlanan dizi yoksa yayından kalkıyor mu? İzleyici flaş başvuruyu yapanları ve neden yaptıklarını merak ediyor.

Bay Yanlış'ın çekildiği ev bakın hangi ünlüye aitmiş!

3 Temmuz Cuma akşamı ikinci bölümüyle Bay Yanlış fırtınası esti. İzleyici Bay Yanlış’In çekildiği evi merak ediyor. bakın bakalım bir servet değerindeki bu ev hangi ünlüye ait?

Bay Yanlış 2. bölüm izle

Bay Yanlış 2. bölüm izle! FOX TV'nin yeni dizisi Bay Yanlış, 2. bölümüyle ekrana geldi. 3 Temmuz Cuma günü yayınlanan bölümü izlemek için detaylar.

Bay Yanlış dizisindeki o sahne Doktorlar dizisinden mi çalıntı?

Bay Yanlış dizisinin ilk bölümü oldukça ses getirdi. Dizideki bir sahne, Doktorlar dizisindeki bir sahneyle büyük ölçüde aynı olması nedeniyle diziye tepki geldi.

Kanal D Bay Yanlış İçin Yayın Durdurma Talebiyle Mahkemeye Başvurdu!

Fox Tv 'de yayınlanan ve Gold Yapım tarafından hazırlanan Bay Yanlış dizisi ile ilgili olarak Kanal D’nin mahkemeye yayın durdurma başvurusu karara bağlandı. İşte detaylar!

Ekranlarda Bay Yanlış fırtınası esti, işte reyting sonuçları!

26 Haziran Cuma akşamı ekranlarda ilk bölümüyle Bay Yanlış fırtınası esti. İzleyici bölümün özetini ve 2. reyting sonuçlarını merak ediyor.

Bay Yanlış 1. Bölüm izle!

Zengin ama sade bir hayat süren Özgür ile aşka inanmayan bir garson kız olan Ezgi’nin sıra dışı aşkını anlatacak olan dizide Özgür ile Ezgi'nin hikayesi başlıyor

Kanal D Bay Yanlış’a Tazminat Davası Açtı!

Fox Tv'de yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek Bay Yanlış dizisi başlamadan mahkemelik oldu. Kanal D dizinin yapımcısı Gold Film’e tazminat davası açtı. İşte detaylar!

Ecem Karavus Bay Yanlış’a Dahil Oldu!

Fox Tv’de ekrana gelecek olan ve tanıtımları büyük ilgi gören Bay Yanlış heyecanla bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak güzel oyuncu Ecem Karavus’da dahil oldu.

Bay Yanlış’tan ilk kareler geldi, Özge Gürel Twitter’da gündem oldu!

Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerde olduğu ve yaza iddialı bir giriş yapması beklenen Bay Yanlış dizisinden ilk kareler geldi. Dizinin başrolleri ise Twitter'da gündem oldu.

Bay Yanlış dizisi için erteleme kararı!

FOX ekranlarından izleyicisine ulaşacak olan Bay Yanlış dizisi için erteleme kararı alındı. Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerinde olduğu dizideki son durum.

Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor?

Yaz sezonu dizilerinden olan ve sezona oldukça iddialı hazırlanan Bay Yanlış dizi çekim seti hangi ilde sorusuna cevap aradık!

Bay Yanlış muhteşem oyuncu kadrosuyla geliyor. İşte tüm detaylar!

Heyecanla beklenen yaz dizisi Bay Yanlış dizisi ile ilgili resmi açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada oyuncu kadrosunda muhteşem isimler yer alıyor. İşte tüm detaylar...