İpek Açar anne olmaya hazırlanıyor

Ünlü şarkıcı İpek Açar eşi Alper Kömürcü ile birlikte bu yaz başında Bodrum’a taşınmıştı. Ünlü ismin 5 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Kaan Urgancıoğlu'nun çocuğunun cinsiyeti belli oldu

Yaz aylarında Sen Yaşamaya Bak adlı film için çekimlerde yer alan ve geçtiğimiz haziran ayında evlenen Kaan Urgancıoğlu’nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Bora Akkaş ve Oben Alkan çiftinin çocukları dünyaya geldi

Televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin aranılan isimlerinden Bora Akkaş ve Oben Alkan’ın heyecanla bekledikleri bebekleri dünyaya geldi.

İsmail Ege Şaşmaz ve Hande Ünal'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Son olarak barış Akarsu Merhaba adlı filmde rol alan ve 2021 yılında Hande Ünal ile dünya evine giren İsmail Ege Şaşmaz’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Ezgi Mola'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Dizilerin ve filmlerin başarılı ve ünlü oyuncusu Ezgi Mola’nın hamile olduğu açıklanmıştı. Ünlü ismin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.  

Nihat Doğan ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi

Geçtiğimiz yaz aylarında nikah masasına oturan ve İranlı hayranı ile evlenen Nihat Doğan’ın adını Badıkan koyduğu bir bebeği dünyaya geldi.

Fahriye Evcen taburcu oldu

İkinci kez anne olan ve bir erkek çocuk daha dünyaya getiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve bebeği hastaneden taburcu olarak evlerine gitti.

Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu anne oldu

Ünlü ve güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu ilk kez anne oldu ve bebeğini kucağına alarak anne olmanın heyecanını yaşamaya başladı.

Aslı Enver'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Geçtiğimiz kasım ayında sürpriz bir şekilde Berkin Gökbudak ile evlenen ünlü oyuncu Aslı Enver’in dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Burcu Kara'nın oğlu Can dünyaya geldi

Ünlü ve güzel oyuncu Burcu Kara ikinci kez anne oldu. Ünlü oyuncu doğum sürecinin sıkıntılı geçtiğini belirtti ve şimdi her şeyin yolunda olduğunu ifade etti.

Murat Yıldırım ve İman El Bani’nin Bebekleri Dünyaya Geldi

Teşkilat dizisine yeni katılan ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve güzel eşi İman El Bani'nin Miray adında küçük bir kız çocukları dünyaya geldi.

Hazal Kaya’nın Bebeğinin Tam Adı Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından hamile olduğunu açıklayan ve dünyaya gelecek çocuğunun adı için anket düzenleyen Hazal Kaya kızına koyacağı isme karar verdi.

Ünlü Sanatçı Merve Özbey'in İkinci Çocuğu Dünyaya Geldi

2020 yılında Kenan Koçak ile dünya evine giren Merve Özbey ilk bebeğinin ardından geçtiğimiz gün ikinci bebeği olan Emir’i kucağına aldı.

Ünlü Oyuncu Hazal Kaya'nım İkinci Bebeğinin Cinsiyeti ve Adı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde ikinci bebeğine hamile olduğunu açıklayan ünlü oyuncu Hazal kaya bu seferde dünyaya gelecek ve kız olacak bebeğinin adını açıkladı.

Bez Bebek Dizisinin Pompi’si Elif Ceren Balıkçı’nın Şimdiki Hali Görenleri Büyüledi

2007 yılında Fox Tv’nin yayınlanmaya başlayan çocuk fantastik türü Bez Bebek dizisinin Pompi’si Elif Ceren Balıkçı’nın şimdiki hali görenleri büyüledi. Yıllar sonra, işte son hali

Hande Soral ile İsmail Demirci bebeklerini kucağına aldı

Ünlü oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci bebeklerini kucağına aldı. Ünlü çiftin bebekleri bugün dünyaya geldi. İsmail Demirci baba oldu.

Ünlü Oyuncu Gupse Özay Bebek Bekliyor

Deliha Filminde tanışarak aşık olan ve daha sonra 2020 yılında dünya evine giren Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bebek bekledikleri öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Merve Erdoğan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Genç ve başarılı oyuncu Merve Erdoğan ile eşi Mert Carim’in dünyaya gelecek bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Çiftin bir kız bebekleri dünyaya gelecek.

Seray Sever Anne Oldu

Uzun zamandır çocuk sahibi olmak için çaba harcayan ünlü isim Seray Sever bugün ikizlerine kavuştu. Ünlü isim ikizlerin isimlerini de belirledi.

Demet Evgar'ın Doğacak Çocuğunun Adı Belli Oldu

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Demet Evgar dünyaya gelecek kızına vereceği ismi belirledi. Ünlü oyuncu Edip Cansever’in bir şiirinin adını kızına verme kararı aldı.