Bez Bebek Dizisinin Pompi’si Elif Ceren Balıkçı’nın Şimdiki Hali Görenleri Büyüledi

2007 yılında Fox Tv’nin yayınlanmaya başlayan çocuk fantastik türü Bez Bebek dizisinin Pompi’si Elif Ceren Balıkçı’nın şimdiki hali görenleri büyüledi. Yıllar sonra, işte son hali

Hande Soral ile İsmail Demirci bebeklerini kucağına aldı

Ünlü oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci bebeklerini kucağına aldı. Ünlü çiftin bebekleri bugün dünyaya geldi. İsmail Demirci baba oldu.

Ünlü Oyuncu Gupse Özay Bebek Bekliyor

Deliha Filminde tanışarak aşık olan ve daha sonra 2020 yılında dünya evine giren Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bebek bekledikleri öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Merve Erdoğan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Genç ve başarılı oyuncu Merve Erdoğan ile eşi Mert Carim’in dünyaya gelecek bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Çiftin bir kız bebekleri dünyaya gelecek.

Seray Sever Anne Oldu

Uzun zamandır çocuk sahibi olmak için çaba harcayan ünlü isim Seray Sever bugün ikizlerine kavuştu. Ünlü isim ikizlerin isimlerini de belirledi.

Demet Evgar'ın Doğacak Çocuğunun Adı Belli Oldu

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Demet Evgar dünyaya gelecek kızına vereceği ismi belirledi. Ünlü oyuncu Edip Cansever’in bir şiirinin adını kızına verme kararı aldı.

Seray Sever Çocuk İsteyenleri Uyardı! ‘’Tedavilere bir ev parası harcadım’’

İkiz bebek bekleyen Seray Sever’den çok özel açıklamalar… Uzun uğraşlar sonrası hamile kalabilen 48 yaşındaki oyuncu, zorlu sürecini anlattı. Çiftleri uyardı. Dikkat edin!...

Ünlü Oyuncu Emre Karayel’in Bebek Sevinci

Ünlü oyuncu Emre Karayel ve Gizem Demirci çiftinin beklenen bebeği bugün dünyaya geldi. Dünyaya gelen bebeğe Can adı verilirken bebek ve annenin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Can Tanrıyar’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan ve Tamar Oner ile evli bulunan Can Tanrıyar’ın dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Ünlü Oyuncu Ayça Erturan Anne Oldu

Ünlü ve başarılı oyuncu Ayça Erturan ile eşi Oğulcan Kırca’nın Nova adını verdikleri sağlıklı bir kız çocukları dünyaya geldi.

Aslışah Alkoçlar Anne Oldu

Geçtiğimiz Şubat ayında ünlü isim Kaan Demirağ ile evlenen Aslışah Alkoçlar sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi. Çift bebeğin adını Cem koydu

Ferhan Şensoy Torununu Göremedi

Dün hayata vedaa eden ünlü sanatçı Ferhan Şensoy’a ait duyanları derinden üzen bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun bir torunu olacağı ve doğuma sayılı günler kaldığı öğrenildi.

Süreyya Yalçın’dan Şaşırtan Bebek Kararı

Orman yangını bölgesine adının yazılı olduğu kamyonlarla yardım gönderen ve magazin basını ve sosyal medyada eleştirilen ünlü isim bir kez daha gündemde.

Oyuncu Emre Karayel Baba Oluyor

Geçen sene evlenen ünlü oyuncu Emre Karayel ile eşi içmimar Gizem Karaca bugünlerde farklı bir heyecanın içine girdiler. Çiftin bir bebek bekledikleri öğrenildi.

Oyuncu Ayça Erturan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Oyuncu Ayça Erturan ile eşi Oğulcan Kırca’nın dünyaya gelecek bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Çift haberin ardından çok şaşırdı.

Ünlü Oyuncu Gaye Turgut Evin Anne Oldu

Ünlü oyuncu Gaye Turgut Evin ile eşi Deniz Evin’in bugün ilk bebekleri dünyaya geldi. Çift dünyaya gelen kız çocuklarına Eftelya adını verdi.

Ünlü Oyuncu Sanem Yeles Anne Oldu

Kiralık Aşk ve Savaşçı Dizileriyle ünlenen güzel oyuncu Sanem Yeles ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Genç Oyuncunun bir kızı dünyaya geldi.

Sarp Akkaya Baba Oldu

Dizi ve sinema dünyasının başarılı oyuncularından olan ünlü isim Sarp Akkaya ile eşi Sinem Yalçınkaya’nın Kaan adında bir erkek bebeleri dünyaya geldi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin Çocuklarının İsmi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan sayışman ile eşi Almeda Abazi bugünlerde dünyaya gelecek ikinci bebeklerinin heyecanını yaşamaya başladı. Peki bebeklerinin adı ne olacak? İşte cevabı!

Ünlü Oyuncu Öykü Karayel Anne Oldu

Dizilerin ve sinema filmlerinin aranılan güzel oyuncusu Öykü Karayel ile eşi müzisyen can Bonomo’nun bugün bir erkek bebekleri dünyaya geldi.