Ünlü Oyuncu Eşi ve Sekiz Aylık Bebeği Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve henüz sekiz aylık bebekleri koronavirüse yakalandı. Ailenin sağlık durumun iyi olduğu ve tedavilerinin evde devam ettiği öğrenildi.

Mert ve İdil Fırat Çifti Kızlarının Resmini paylaştı!

Ünlü oyuncular Mert ve İdil Fırat çifti geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen küçük kızlarının fotoğrafını sosyal medyadan ilk kez paylaştılar.

Sinan Akçıl Ayda Bebeği Ziyaret Etti!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl İzmir’de yaşanan depremde enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeği ziyaret etti. İşte detaylar!

Özge Özder Henüz Dünyaya Gelmeyen Bebeği İçin Parti Düzenledi!

Sadakatsiz dizisinin Derya’sı güzel oyuncu Özge Özder beş aylık hamile olduğunu açıklayarak dünyaya gelecek bebeği için cinsiyet partisi düzenledi. İşte detaylar!

Mert ve İdil Fırat Çiftinin Bebekleri Dünyaya Geldi!

Ünlü oyuncular Mert Fırat ve İdil Fırat’ın bir erkek bebekleri dünyaya geldi. Dünyaya gelen bebeğin ve anne İdil Fırat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sinem Kobal Son Haliyle Şaşırttı!

Güzel oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaştı ve biranda sosyal medya da gündem oldu. İşte haberin detayları!

Oyuncu Özge Özder Hamile Olduğunu Müjdeledi!

Sadakatsiz dizisinin güzel oyuncusu Özge Özder kendi YouTube kanalından paylaştığı bir videoda beş aylık hamile olduğunu duyurdu. Özge Özder’in bir kız çocuğu dünyaya gelecek!

Fahriye Evcen Setlere Geri Dönüyor!

Burak Özçivit’le evli olan güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen setlere geri mi dönüyor? Güzel oyuncu bu konudaki sorulara cevap verdi. İşte detaylar!

Sinan Özen’in Duygu Dolu Anları!

Ünlü şarkıcı Sinan Özen’in henüz 8 aylık bebeği 7. Kez ameliyat masasına yattı. Ameliyat öncesi Sinan Özen duygusal anlar yaşadı. İşte detaylar!

Alişan ve Buse Varol Bebeklerinin İsmini Açıkladı!

Ünlüler dünyasının sevilen isimleri Alişan ile eşi Buse Varol’un dünyaya gelecek ikinci çocuklarının adı belli oldu. Çift doğacak bebeğin adını canlı yayında açıkladı!

Ünlü Çiftten Bebek Müjdesi!

Müzik ve dizi dünyasının ünlü çifti Can Bonomo ve Öykü Karayel Çiftinden yakınlarına ve sevenlerine bebek müjdesi geldi. Öykü Karayel’in 1,5 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Ünlü fenomen Selin Ciğerci'ye canlı yayında büyük şok!

Ünlü fenomen Selin Ciğerci canlı yayında büyük şok yaşadı. Hiç beklemediği bir anda neye uğradığını şaşıran ünlü fenomen ne yaşadı ve olay sonrası nasıl bir tepki gösterdi?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftinden Müjdeli Haber!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftinden dört yıl sonra müjdeli haber geldi. Çiftin bir bebekleri olacağı ve Sinem Kobal’ın 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar!

Mert Fırat Müjdeyi Böyle Paylaştı:  Karantina Gününe Nasip Oldu!

Mert ve İdil Fırat çifti İnstagram hesaplarından mutlu bir haberi tüm takipçileriyle paylaştı. Çift bir çocukları olacağının müjdesini sevenleriyle paylaştı. İşte detaylar!

Bez Bebek'in Asena Keskinci'nin şimdiki hali!

Bir zamanların reyting rekorları kıran dizisi Bez Bebek'in minik Yağmur'un şimdiki halini görenler şaşıp kalıyor. Minik oyuncunun eski halinden eser yok. İşte Bez Bebek dizisinin minik Yağmur'u Asena Keskinci'nin şimdiki hali..