Canevim final yaptı! Büyük emek heba edildi!

Yaz sezonu dizilerinden olan ancak temposu ve konusuyla reytingleri tutturamayan Canevim dizisi final yaptı! Büyük emek heba edildi.

Canevim Koray (Serkan Tınmaz) kimdir?

Yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Canevim dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Canevim Koray (Serkan Tınmaz) kimdir?

Canevim dizisi neden final yapıyor?

Yaz sezonuna iddialı başlayan Canevim dizisi neden final yapıyor? Canevim reyting kurbanı mı? Canevim ne zaman final yapacak?

Canevim neden final yapıyor?

ATV ekranlarının büyük umutlarla ekranlara gelen dizisi Canevim'den beklenen kötü haber geldi. Canevim dizisi final mi yapıyor?

Canevim Dizisi Nevra (Fulya Aksular) Kimdir?

Atv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Canevim dizisine yeni katılan Nevra Karakteri kimdir, Nevra karakterini kim oynamaktadır? Detaylar haberimizde!

22 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Belli Oldu

22 Temmuz 2019 reyting sonuçları belli oldu. Canevim, The Taste Türkiye ve Tozkoparan'ın yeni bölümleriyle ekrana geldiği günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları

15 Temmuz Pazartesi gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. Pazartesi günü seyirci hangi yapımı izledi? 15 Temmuz reyting sonuçları haberimizde!

Canevim dizisi neden yok? 15 Temmuz Pazartesi Canevim yok mu?

ATV'nin çok kısa bir süre içerisinde büyük ilgi gören Canevim dizisi 15 Temmuz Pazartesi neden yok? Canevim bu akşam var mı yok mu?

Canevim Simla (Esin Alpoğan Mertsöz) kimdir?

Bu yaz yayına başlayan Canevim farklı hikayesiyle ön plana çıktı. İzleyici Canevim Simla karakteri oynayan Esin Alpoğan Mertsöz kimdir, sormaya başladı.

Canevim Yener (Yusuf Baymaz) kimdir?

Atv ekranlarının yeni dizisi Canevim yeni bir isim daha ekledi. Peki dizide rol alan Yener gerçekte kimdir? Canevim Yener gerçek adı..

Canevim reyting sonuçları

ATV ekranlarının sevilen dizisi Canevim dizisi reytingleri, Canevim dizisinin reyting sıralaması, Canevim ne kadar izlendi? İşte izlenme oranları..

Canevim nerede çekiliyor?

u sezon yayın hayatına başlayan Canevim, diziseverler tarafından merak ediliyor. Canevim dizisi nerede çekiliyor, sorusu izleyici tarafından merak ediliyor.

Canevim dizisine iki oyuncu daha!

ATV ekranlarının yeni yaz dizileri arasında yer alan Canevim dizisi, oyuncu kadrosuna iki yeni isim daha ekledi. İşte o iki isim..

Canevim dizisi neden yok? Yayından mı kaldırıldı? Yeni bölüm ne zaman?

Atv'nin yaz dizilerinden Canevim'in ilk bölümü yayınlandı ama ikinci bölümü neden yayın programında yok? Canevim yayından mı kaldırıldı? İşte merak edilenler...

Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler Nereli ve Kaç Yaşında?

Dizi ve film dünyasının genç ve güzel oyuncusu Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler nerelidir ve kaç yaşındadır, hangi okulları bitirmiştir? Detaylar haberimizde!

Canevim dizisi Taylan Tanbay (Özgür Çevik) kimdir?

Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Canevim dizisinde Taylan Tanbay karakterini Özgür Çevik canlandırıyor. Taylan Tanbay (Özgür Çevik) kimdir?

Canevim dizisi nasıl bulundu?

ATV'nin yeni dizisi Canevim beğenildi mi? Dizinin ilk bölümünü izleyenler nasıl bir yorumda bulundu? İşte Canevim dizisi yorumları...

Yaz aylarında hangi dizileri ekranlarda göreceğiz?

Televizyonda yaz dönemine yaklaşırken pek çok dizi sezon finaline gitti ve gitmek üzere. Peki yaz aylarında hangi diziler ekrana gelecek.

Canevim ilk bölümü ile Atv ekranlarında!

Atv ekranlarının yeni yaz dizisi Canevim, bu akşam ilk bölümü ile seyircisine merhaba diyecek. Peki Canevim dizisi tutacak mı?

Canevim dizisi yayın tarihi belli oldu!

Canevim dizisi yayın tarihi belli oldu! Atv ekranlarının yeni dizisi Canevim yayın tarihi belli oldu? Canevim ilk bölüm hangi gün yayınlanacak?