Atv o diziyi yayından kaldırma kararı aldı!

Atv'de yayınlanan Erkan Petekkaya'nın başrollerde olduğu tartışmalı dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Atv yönetimi o diziyi yayıdan kaldırma kararı aldı. İşte sebebi…

Şok! Gel Dese Aşk Final Yaptı!

Atv ekranlarında beş bölüm yayınlanan ve Osman Sınav tarafından hazırlanan Gel Dese Aşk’ın setlere döne haberi beklenirken sessiz sedasız final yaptığı ortaya çıktı. İşte detaylar!

Erkan Petekkaya’dan Olay Açıklamalar!

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 4 bölüm yayınlandıktan sonra ara veren Gel Dese Aşk’ın başarılı oyuncusu Erkan Petekkaya olay açıklamalarda bulundu. İşte detaylar!

Gel Dese Aşk Yapımcısından Flaş Açıklama!

Koronavirüs sebebiyle dizilerin çekimlere ara verdiği bu günlerde çekimlerine ısrarla devam eden Gel Dese Aşk’ın yapımcı firmasından flaş bir açıklama geldi. İşte detaylar!

Gel Dese Aşk 4. Bölüm İzle!

Gel Dese Aşk 4. Bölüm İzle! Atv'nin sevilen dizisi yeni bölüm ile bu akşam. Gel Dese Aşk son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Gel Dese Aşk 3. Bölüm İzle!

Gel Dese Aşk 3. Bölüm İzle! Yasemin Bahar ile Murat'ı görünce öyle bir hamle yapıyor ki, Murat'ın aklı da hayatı gibi alt üst oluyor. Gel Dese Aşk son bölüm detayları haberimizde!

Osman Sınav Erken Petekkaya’yı Neden Eleştirdi?

Gel Dese Aşk’ta birlikte çalışan usta yapımcı ve yönetmen Osman Sınav’dan aynı dizide rol alan usta oyuncu Erken Petekkaya’ya eleştiri geldi. İşte detaylar!

Gel Dese Aşk 2. bölüm izle

Yeni dizi Gel Dese Aşk, ikinci bölümüyle bu akşam Atv ekranlarında olacak. İlk aşkı ve ikinci baharı arasında kalan Murat'ın hikayesi Gel Dese Aşk 2. bölüm izle!

Gel Dese Aşk 1. bölüm izle

Gel Dese Aşk 1. bölüm izle: Gel Dese Aşk dizisi ilk bölüm tek parça olarak yayından. Bölümü izlemek için tüm detaylar haberimizde!

Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?

Bu akşam ilk bölümüyle Atv’de ekrana gelecek olan Osman sınav imzalı Gel Dese Aşk seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. Peki Gel Dese Aşk’ta kim kimdir? İşte cevabı!

Atv Dizisi Gel Dese Aşk’ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Atv’nin merakla beklenen dizisi Gel Dese Aşk’ın yayın tarihi belli oldu. Osman Sınav imzalı dizi izleyici ile buluşmak için gün saymaya başladı! İşte detaylar!

Gel Dese Aşk Dizisine Sürpriz Bir İsim Daha Katıldı!

Atv'de yayınlanacak olan ve Usta Yapımcı Osman Sınav imzalı Gel Dese Aşk Dizisine sürpriz bir isim daha katıldı. Dizide balıkçı karakterini canlandıracak oyuncu kim? işte detaylar!

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Atv'de ekrana gelecek Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve oyuncu Kadrosunda kimler var? Dizi ne zaman başlayacak ve dizinin hikayesini hangi usta yapımcı kaleme aldı? İşte detaylar!

Gel Dese Aşk dizisi nerede çekiliyor?

ATV'nin yeni dizisi Gel Dese Aşk büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki yeni dizi Gel Dese Aşk nerede çekiliyor? İşte detaylar..

ATV dizisi Gel Dese Aşk’ın konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Gel Dese Aşk dizisinin merak edilenlerini sizler için derledik. Gel Dese Aşk’ın konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Gel Dese Aşk dizisine bir bomba isim daha dahil oldu!

İddialı yapımlardan biri olmaya aday Gel Dese Aşk dizisine sürpriz bir isim daha katıldı. Bakın, Gel Dese Aşk dizisinin kadrosuna kim dahil oldu?

Gel Dese Aşk dizisine 3 bomba transfer birden!

Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik'in başrol oynayacağı Gel Dese Aşk dizisine 3 bomba transfer birden yapıldı.İstanbul’da çekilecek Gel Dese Aşk dizisine kimler transfer oldu?

Osman Sınav'ın yapımcılığını yaptığı Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi belli oldu!

Başarılı yapımcı Osman Sınav'dan yepyeni bir dizi geliyor. Dizinin başrolünde ise Erkan Petekkaya var. İşte Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi..