Gelinim Mutfakta'ın sunucusu bir kez daha değişti İşte yeni sunucu!

Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, Seda Sayan derken Kanal D'nin fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'ya nazar değiyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu sonunda belli oldu

Gelinim Mutfakta'nın kalıcı sunucusu belli oldu! Tugay Başyayla kimdir?

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu belli oldu. Tugay Başyayla kalıcı olarak Gelinim Mutfakta sunucusu olacak.

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu belli oldu

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu belli oldu. Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta yeni haftanın yeni sunucusu belli oldu.

Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta 19 Kasım puan durumu

Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta 19 Kasım puan durumu; Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim ayrılacak?

Gelinim Mutfakta Zehra neden yok?

Gelinim Mutfakta Zehra neden yok? Kanal D'nin gündüz kuşağı programındaki Zehra, hafta başında programdan ayrılmak zorunda kaldı. İşte detaylar.

Gelinim Mutfakta’nın Yeni Sunucusu Lerzan Mutlu Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün seyirciyle buluşan gelinim Mutfakta adlı programın bu haftaki sunucusu Lerzan Mutlu oldu.

Gelinim Mutfakta’nın Yeni Sunucusu Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu ünlü isim Nursel Engin Oldu.

Mehmet Ali Erbil yeni projesi ile ekranlara geldi!

Mehmet Ali Erbil yeni projesi ile ekranlara geldi! Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil izle. Mehmet Ali Erbil yeni programı hangi kanalda?

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusunu Buldu

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programının haftalık sunucu sürecinde bu hafta ünlü isim Mehmet Ali Erbil ekrana çıkıyor.

Songül Karlı'nın son görüntüsü şaşırttı!

Seda Sayan'ın izinden giderek 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Songül Karlı bir kez daha takipçilerini ikiye böldü

Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük sürpriz! Gelinim Mutfakta sunucusu yeniden değişti!

Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük sürpriz! Gelinim Mutfakta sunucusu yeniden değişti! Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim?

Gelinim Mutfakta’yı Önümüzdeki Hafta Hangi Ünlü İsim Sunuyor

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucusu Safiye Soyman oldu.

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler. Okan Kurt alıkonuldu. Okan Kurt ne iş yapıyor?

Gelinim Mutfakta Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında? Gelinim Mutfakta canlı izle. Gelinim Mutfakta Songül Karlı izle.

Gelinim Mutfakta programının sunucusu nihayet belli oldu

Sürekli el değiştiren, çeşitli çözüm öneriler getirilen Gelinim Mutfakta programı sonunda sunucusuna kavuştu. Demet Akalın'ın yerine gelecek isim belli oldu ve ilk tanıtımı yapıldı

Sunucu Arayışları İçinde Olan Gelinim Mutfakta Programından İlginç Çözüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’ya sunucu dayanmıyor. Programı bundan sonra her hafta bir ünlünün sunacağı öğrenildi.

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim. Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan Demet Akalın'ın yerine kim geldi?

Gelinim Mutfakta programına sunucu dayanmıyor Demet Akalın da gitti

Fatih Ürek, Seda Sayan ve şimdi de Demet Akalın. Programa sunucu dayanmıyor. İzleyici sevilen program Gelinim Mutfakta'yı kimin sunacağı merak ediyor.

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi?

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi? Gelinim Mutfakta Yaren kimdir? Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Demet Akalın'ı hüngür hüngür ağlattılar

Kanal D'nin gündüz kuşağında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının dün ekrana gelen bölümünde duygusal anlar yaşandı. Sunucu Demet Akalın uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı