Gelinim Mutfakta yeni sunucusuyla sezona başlıyor!

Yayınlandığı 2 sezonda da ilgi gören programı Fatih Ürek sunuyordu. Dekoru ve sunucusu yenilenen Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu kim?

Seda Sayan Ekranlara Dönüyor! İşte O Program!

Ünlü isim Seda Sayan yeniden ekranlara dönüyor. Son olarak O Ses Türkiye ile ekranlarda olan Seda Sayan bu kez sürpriz bir programla seyircinin karşısında yer alacak!

Gelinim Mutfakta’da Sunucu Krizi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfakta’da sunucu krizi yaşanıyor. İşte sunucu Fatih Ürek’e ne olduğu ve yeni sunucunun kim olacağının detayları!

Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? (03 Ocak Cuma)

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında hangi isim elendi? Sevilen yarışma Gelinim Mutfakta'da bu hafta bileziklerin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? (29 Kasım Cuma)

Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da bu hafta da heyecan doruktaydı. Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu, kim elendi? detaylar haberimizde...

Gelim Mutfakta Kim Birinci Oldu? (22 Kasım Cuma)

Kanal D'nin sevilen programı Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha geride kaldı. Peki yarışmanın birincisi kim oldu? Birinci kaç puan aldı? Yarışmaya veda eden isim kim? İşte detaylar

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın eleneni en çok merak edilenler arasında. 15 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? cevabı haberimizde...

Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi? (08 Kasım Cuma)

Show Tv'de hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın 4 - 8 Kasım haftası kazananı ve kaybedeni belli oldu. Peki yarışmaya kim veda etti? İşte cevabı!

Gelinim Mutfakta Fatma ve Fadime kimdir?

Gelinim Mutfakta Fatma ve Fadime kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacıları belli oldu.

Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi? (25 Ekim Cuma)

Show Tv'de hafta içi her gün yayınlanan ve gelin ve kaynanaların yarıştığı Gelinim Mutfakta'nın 21 - 25 Ekim tarihli kazananı ve kaybedeni belli oldu. İşte detaylar!

Gelinim Mutfakta Dilek neden yok? Yarışmadan çekildi mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasının fenomen gelinlerinden Dilek bu hafta neden yok? Gelinim Mutfakta Dilek yarışmadan çekildi mi?

Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Kim Elendi? 18 Ekim Cuma!

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın 14 - 18 Ekim arası kazananı ve programa veda edeni belli oldu. İşte detaylar

Gelinim Mutfakta Kübra ve Hatice kimdir?

Gelinim Mutfakta Kübra ve Hatice kimdir? Kanal D Gelinim Mutfakta Hatice ve Kübra kimdir? sorusunun cevabını yanıtladık.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma kim elendi? Bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma kim elendi? Bilezikleri kim kazandı? İşte Gelinim Mutfakta bu hafta kazanan isim ve elenen isim..

Gelinim Mutfakta Gülcan geri gelecek mi? Neden ayrıldı?

Gelinim Mutfakta yarışmasının fenomen gelin adaylarından Gülcan neden ayrıldı? Gelinim Mutfakta Gülcan yarışmaya geri gelecek mi?

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Cuma kim elendi? Bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi? 20 Eylül Cuma günüGelinim Mutfakta puan durumu nasıl şekillendi? Hangi gelin birinci oldu?

Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacıları Filiz ve Yasemin Kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacıları Filiz Turan ve Yasemin Turan kimdir? Programda neden tartışma yaşandı? İşte detaylar!

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok?

Gelinim Mutfakta yarışmasında elenen gelin ve kayınvalidesi eleme sonucu belli oldu. Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok, sorusu cevap buldu

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi?

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta sürpriz sonuçlara gebe. Peki, haftanın birincisi kim oldu? Yarışmadan kim elendi?

Gelinim Mutfakta programına nasıl başvuru yapılır?

Kanal D ekranlarının sevilen gelin - kaynana yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'ya nasıl başvuru yapılır? Başvuru şartları nelerdir?