Sevilen dizi (Güvercin) Final yapıyor!

İzleyici yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak ediyordu ancak geçen hafta 13. Bölümü yayınlanan sevilen dizi final yapıyor. Dizi çok beğenilmesine rağmen neden final yapıyor?

Güvercin Dizisi’nde Kriz Çıktı! Dizi Bitiyor mu?

Star Tv’nin sevilen dizisi Güvercin’de şok gelişme! Dizinin çekim setini terk eden Mehmet Ali Nuroğlu sete çıkmama kararı aldı. Güvercin apar topar bitirildi! İşte detaylar!

Güvercin 13. Bölüm izle!

Star Tv’nin Pazar akşamlarına imza atan Güvercin dizisi 13. Bölümü izleyicisiyle buluşuyor. Pazar akşamı ekrana gelecek Güvercin 13. Bölümünde Ökkeş'e yapılan büyük ihanet ne?

Güvercin 12. Bölüm İzle!

Güvercin 12. Bölüm İzle! Pazar gecelerinin sevilen ve beklenen dizisi Güvercin Son bölüm canlı izlemek için bağlantı linkine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz!

RTÜK'ten Star Tv dizisi Güvercine ağır bir ceza mı gelecek?

Güvercin'in o sahnesi için RTÜK'e şikayet yağdı. Star TV'nin iddialı dizisi Güvercin’e ağır ceza gündeme geldi. Seyirci Güvercin dizisinde hangi sahneye tepki gösterdi?

Güvercin 11. Bölüm İzle! (Güvercin Son Bölüm)

Güvercin 11. Bölüm İzle! Pazar gecelerinin sevilen ve beklenen dizisi Güvercin Son bölüm canlı izlemek için bağlantı linkine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz!

Güvercin 10. Bölüm İzle!

Star TV'nin pazar akşamları yayınlanan ve imkansızlıktan doğan aşkın en güzel tasvir edildiği Güvercin 10. Bölüm İzlemek için bağlantı linki haberimizin detaylarında. İyi Seyirler!

Güvercin 9. Bölüm İzle!

Güvercin 9. Bölüm İzle! 9 Şubat Pazar akşamı yayınlanan ve İzleyicisinin yüreğine dokunan Güvercin 9.Bölüm tek parça izlemek için bağlantı linkine haberimizden ulaşabilirsiniz!

Güvercin 8. Bölüm İzle!

Güvercin 8. Bölüm İzle! 2 Şubat Pazar akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak olan Güvercin 8. Bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv dizisi Güvercin’in oyuncu kadrosuna iki ünlü isim daha katıldı!

İddialı dizi Güvercin'in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Star Tv dizisi Güvercin’in oyuncu kadrosuna iki ünlü isim daha katıldı!

Güvercin 7. Bölüm İzle!

Güvercin 7. Bölüm İzle! Star TV'nin sevilen dizisi Güvercin yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'de. Diziyi Canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız!

Güvercin dizisi oyuncu kadrosunu güçlendiriyor! İşte Güvercin’in bomba transferi!

Ekranların yeni dizisi Güvercin oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. İşte Güvercin dizisine katılan o isim..

Güvercin yeni bölüm neden yok? Güvercin 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarından izleyicisine ulaşan Güvercin dizisi yeni bölüm neden yok? Güvercin 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Güvercin 6.Bölüm İzle!

Bedir'in evinde bulunan altınlar, bir kez daha kendisini hırsız ve katil konumuna getirse de Bedir'in bu oyundan çıkabilmesi için Zülüf'ün ona inanmasına ihtiyacı olacak!

Güvercin 5. Bölüm İzle!

Zülüf'ün babası için çabalarken Kenan'ı vurduğu ve Kenan'ın Zülüf'ü koruduğunu gören Ökkeş'in deliye döndüğü Güvercin 5. bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz!

Güvercin 4. Bölüm İzle!

Güvercin 4. Bölüm İzle; 15 Aralık Pazar akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Güvercin dizisini tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Güvercin 3. Bölüm İzle!

Güvercin 3. Bölüm İzle; 8 Aralık Pazar akşamı 3. bölümüyle ekrana gelen Güvercin Dizisi'nin 3. Bölümünü tek parça, ful izlemek için detaylar haberimizde!

Güvercin 2. bölüm izle

Güvercin 2. bölüm izle; 1 Aralık Pazar 2. bölümüyle ekrana gelen Güvercin dizisini tek parça full izlemek için detaylar haberimizde!

Güvercin (Ökkeş (Genco Özak) Kimdir?

Star Tv'nin çiçeği burnunda dizisi Güvercin'in başarılı oyuncusu Ökkeş Karakterini canlandıran Genco Özak Kimdir? Daha önce hangi yapımlarda rol almıştır? İşte cevabı!

Güvercin Kevsa (Nursel Köse) kimdir?

İlk bölümü ile ekranları izleme rekorları kıran Güvercin dizisinde Kevsa karakterini canlandıran başarılı oyuncu Nursel Köse kimdir?