Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

Onur Akay Hapse Girdi

Magazin basınında ve sosyal medyada yaptığı ünlülerle ilgili paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Onur Akay zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkeme kararı kesinleşti! Ahmet Kural hapse mi girecek?

Şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşananlar mahkemeye taşınmıştı. Mahkeme kararı kesinleşti! Ahmet Kural hapse mi girecek? İşte tüm detaylar…

Burak Özçivit’e Dört Yıl Hapis İstemi

Ünlü isim Burak Özçivit aleyhine set çalışanlarına hakaret ve küfür ettiği iddiasıyla açılan davanın duruşmasına Beykoz Adliyesi’nde devam edildi.

Kaan Girgin’e Hapis Şoku

Türk sineması ve dizilerinin ünlü ve aranılan oyuncularından Kaan Girgin’e mahkeme tarafından 3 ay tazyik hapsi cezası verildi.

Ünlü Oyuncu Burak Özçivit Hakkında Hapis Talebi

Halen Kuruluş Osman Dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran oyuncu Burak Özçivit aleyhinde set çalışanlarına küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma tamamlandı.

Rap Şarkıcısı Murda’nın Hapsi İsteniyor

Geçtiğimiz günlerde havalimanında gözaltına alınan ve ancak daha sonra adli kontrol şatıyla serbest bırakılan Rap şarkıcısı Murda için kötü haber geldi.

Aygün Aydın’a 3. Kez Hapis Cezası

Sık sık magazin basınının gündeminde yer alan Aygün Aydın ile Hakan Sabancı arasında sular durulmuyor. Mahkeme üçüncü kez Aygün Aydın hakkında hapis cezası verdi.

İbrahim Tatlıses'e hapis cezası verildi

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'e çalışanı Fulya Akbay Toprak davasından hapis cezası verildi. İbrahim Tatlıses çalışanını tehdit mi etti? Dava ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Tülin Şahin’e Dava Şoku

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Tülin Şahin aleyhine eski eşi tarafından 6 aya kadar zorlama hapis istemiyle dava açıldı.

Yağmur Aşık’a Hapis Şoku

Son zamanların en çok tartışılan magazin konularından biri olan Yağmur Aşık ve Emre Aşık olayında Yağmur Aşık’a mahkeme tarafından hapis cezası verildi.

Ünlü Oyuncu için 8 Yıl Hapis İsteniyor!

Ünlü oyuncular Sermiyan Midyat ve Sevcan Yaşar hakkında savcılık tarafından hazırlanan iddianame kabul edildi. Oyuncu Sermiyan Midyat hakkında 8 yıla kadar hapis istendi!

Halil Sezai’nin Cezası Belli Oldu!

Geçtiğimiz aylarda yaşlı komşusuna saldırarak darp ettiği iddia edilen ünlü şarkıcı Halil Sezai’nin görülen davasından karar çıktı. İşte Halil Sezai’nin aldığı ceza!

Tuba Ünsal’a Hapis Şoku!

Ünlü model ve oyuncu tuba Ünsal’ın İspanyol Model Elisabeth Mal Vass’ı darp ettiği iddiasıyla açılan davada bir yıla kadar hapsi isteniyor. İşte detaylar!

Polisin Elini Isıran Ünlü Oyuncuya Hapis Şoku!

2018 yılında meydana gelen bir olay sonrasında polis memurunun elini ısıran ve telefonunu kıran oyuncu Feyza Civelek için mahkeme kararını verdi. İşte detaylar!

Fatih Portakal’a Hapis Şoku!

Fox Tv’nin ana haber sunucusu Gazeteci Fatih Portakal hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Peki bu iddianamenin sebebi ne ve bundan sonra neler olacak?

İki Kadını Darp Eden Ünlü Türkücüye Hapis Cezası!

Kadına şiddet dolayısıyla mahkeme bir ceza daha verdi. Ünlü türkücü iki kadını darp etmekten dolayı 9 ay hapisle cezalandırıldı. İşte detaylar!