Nazan Öncel'in oğlu Serkan Öncel evlendi

Müzik dünyasının ünlü isimlerinden olan söz yazarı ve şarkıcı Nazan Öncel'in oğlu Serkan öncel ABD'de evlendi. Nazan Öncel oğlunun düğününe gidemedi.

Ünlü İsim Murat Başaran Evlendi

Müzik sektörünün sevilen ve beğenilen şarkıcılarından biri olan Murat Başaran bir kez daha nikah masasına oturdu ve ikinci kez evlendi.

Oyuncu Funda Eryiğit evlendi

Yedi aylık hamile olan ve bir erkek bebek bekleyen başarılı ve güzel oyuncu Funda Eryiğit yaklaşık iki yıllık sevgilisi yönetmen Berkun Oya ile dünya evine girdi.  

Oyuncu Tuan Tunalı evlendi

Başarılı oyuncu Tuan Tunalı Sapanca’da evlenme teklif ettiği ve evet yanıtını aldığı İtalyan sevgilisi Angela Coccamo ile İtalya’da evlendi.

Güldür Güldür Show Oyuncusu Evlendi

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin severek izlediği Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncusu Meltem Yılmazkaya evlendi.

Ünlü Oyuncu Deniz Çakır’dan Evlilik Kararı

Dizilerin ve sinema filmlerinin ünlü ve başarılı oyuncusu Deniz Çakır hayatıyla ilgili flaş bir karar alarak evlenmeye karar verdi.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar'dan İlk Fotoğraf

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile modacı Samar Dadgar sessiz sedası bir şekilde dünya evine girdi. Çift Dubai’ye balayına gitti.

Türkücü Ceylan'ın kızı evlendi

Müzik dünyasının sevilen ve küçük yaşta şöhret olan şarkıcılarından Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt Kanada’da dünya evine girdi.

Ünlü Oyuncu Aslı Enver Evlendi

Türk dizi ve sinema filmlerinde oynayan ünlü ve başarılı oyuncu Aslı Enver ile Berkin Gökbudak nikah kıyarak dünya evine girdi.

Ünlü Oyuncu Merve Boloğur Evlendi

Sosyal medyanın ve magazin basınının önde gelen ünlü isimlerinden oyuncu Merve Boloğur dün Dj Mert Aydın ile nikah kıyarak dünya evine girdi.

Serkan Çayoğlu İle Özge Gürel Evlendi! Çiftin Nikahından İlk Görüntüleri Geldi

Kiraz Mevsimi dizisi ile tanışıp sevgili olan oyuncu çift Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu nikah kıydı. Çiftin düğün detayları da belli oldu. Çiftin nikah görüntüleri de basına sızdı

Beste Açar Üçüncü Kez Evlendi

Hayata veda eden ve Türkiye’nin en önemli şarkıcılarından biri olan Kayahan’ın kızı Beste Açar üçüncü kez nikah masasına oturdu ve nikah kıydı.

Ebru Şahin ile Cedi Osman bugün evleniyor

Uzun süredir birlikte olan Ebru Şahin ve Cedi Osman bugün nikah masasına oturuyor. Ünlü çift evlilik için ilk adımı bugün atarken düğün tarihleri de belli oldu.

Ebru Şahin’in Nikah Tarihi Belli Oldu

Bir yıl önce tanışan ve büyük bir aşk yaşayan ve ardından nişanlanan Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti nikah için tarih ve yer belirlediler.

Ve Beklenen Oldu! Seda Sayan 7. Kez Evlendi

Geçen aylarda kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten’den evlilik teklifi alan Seda Sayan ile Çağlar Ökten evlendi. Seda Sayan bu evlilikle birlikte 7. Kez evet demiş oldu.

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy evleniyor

Ünlü oyuncular Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un düğün tarihi belli oldu. Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy nikah tarihini açıkladı.

Ünlü Oyuncu 7 Aylık Hamile Sevgilisiyle Evlendi

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Selahattin Paşalı ile 7 aylık hamile sevgilisi Lara Tümer dünya evine girdi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler dini nikah kıydı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı evlilik hazırlıklarıyla devam ediyor. Evlenmeyi planlayan Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydı.

Ufuk Yıldırım 4. Kez Evlendi

90’lı yılların efsane şarkıcılarından olan ve şimdilerde 51 yaşında bulunan şarkıcı Ufuk Yıldırım 4. Kez nikah masasına oturdu ve evet dedi.

Hamile Olduğu Öğrenilen Demet Evgar Evlendi

Hamile olduğu ve bir bebek beklediği iddia edilen ünlü oyuncu Demet Evgar bugün uzun süredir birlikte olduğu Levent Babataş ile dünya evine girdi.