Türkücü Ceylan'ın kızı evlendi

Müzik dünyasının sevilen ve küçük yaşta şöhret olan şarkıcılarından Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt Kanada’da dünya evine girdi.

Ünlü Oyuncu Aslı Enver Evlendi

Türk dizi ve sinema filmlerinde oynayan ünlü ve başarılı oyuncu Aslı Enver ile Berkin Gökbudak nikah kıyarak dünya evine girdi.

Ünlü Oyuncu Merve Boloğur Evlendi

Sosyal medyanın ve magazin basınının önde gelen ünlü isimlerinden oyuncu Merve Boloğur dün Dj Mert Aydın ile nikah kıyarak dünya evine girdi.

Serkan Çayoğlu İle Özge Gürel Evlendi! Çiftin Nikahından İlk Görüntüleri Geldi

Kiraz Mevsimi dizisi ile tanışıp sevgili olan oyuncu çift Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu nikah kıydı. Çiftin düğün detayları da belli oldu. Çiftin nikah görüntüleri de basına sızdı

Beste Açar Üçüncü Kez Evlendi

Hayata veda eden ve Türkiye’nin en önemli şarkıcılarından biri olan Kayahan’ın kızı Beste Açar üçüncü kez nikah masasına oturdu ve nikah kıydı.

Ebru Şahin ile Cedi Osman bugün evleniyor

Uzun süredir birlikte olan Ebru Şahin ve Cedi Osman bugün nikah masasına oturuyor. Ünlü çift evlilik için ilk adımı bugün atarken düğün tarihleri de belli oldu.

Ebru Şahin’in Nikah Tarihi Belli Oldu

Bir yıl önce tanışan ve büyük bir aşk yaşayan ve ardından nişanlanan Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti nikah için tarih ve yer belirlediler.

Ve Beklenen Oldu! Seda Sayan 7. Kez Evlendi

Geçen aylarda kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten’den evlilik teklifi alan Seda Sayan ile Çağlar Ökten evlendi. Seda Sayan bu evlilikle birlikte 7. Kez evet demiş oldu.

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy evleniyor

Ünlü oyuncular Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un düğün tarihi belli oldu. Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy nikah tarihini açıkladı.

Ünlü Oyuncu 7 Aylık Hamile Sevgilisiyle Evlendi

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Selahattin Paşalı ile 7 aylık hamile sevgilisi Lara Tümer dünya evine girdi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler dini nikah kıydı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı evlilik hazırlıklarıyla devam ediyor. Evlenmeyi planlayan Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydı.

Ufuk Yıldırım 4. Kez Evlendi

90’lı yılların efsane şarkıcılarından olan ve şimdilerde 51 yaşında bulunan şarkıcı Ufuk Yıldırım 4. Kez nikah masasına oturdu ve evet dedi.

Hamile Olduğu Öğrenilen Demet Evgar Evlendi

Hamile olduğu ve bir bebek beklediği iddia edilen ünlü oyuncu Demet Evgar bugün uzun süredir birlikte olduğu Levent Babataş ile dünya evine girdi.

Gökçe Bahadır’ın Gelinliğinin Fiyatı Ne Kadar

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Gökçe Bahadır dün Müzisyen Emir Ersoy ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.

Gürsel Tekin Haber Spikeri Mehtap Özkan ile Evlendi

Ünlü ve başarılı haber spikeri Mehtap Özkan ile yılların siyasetçisi ünlü isim Gürsel Tekin dün akşam Çırağan Sarayı’nda evlenerek dünya evine girdiler.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün tarihi belli oldu mu?

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti son günlerin en çok konuşulan isimleri oldu. Hadise ile Mehmet Dinçerler Kadir Gecesi'nde mi evleniyor? İşte Hadise'nin düğün tarihi…

Sercan Yıldırım Nihan Yönel Evlendi

Son olarak Survivor yarışmasında yer alan bir zamanların başarılı futbolcusu Sercan Yıldırım ile yoğa eğitmeni olan nişanlısı Nihan Yönel dünya evine girdi.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Evlendi

Uzun süredir ertelenen nikah sonunda kıyıldı. İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin nikahı bugün 550 davetlinin huzurunda kılındı.

Ünlü Şef Arda Türkmen Evlendi

Televizyon dünyasında yayınlanan yemek programlarının ünlü ismi usta şef Arda Türkmen ünlü sosyal medya fenomeni Melodi İElbirliler ile evlendi.

Ahmet Tansu Taşanlar İle Oya Unustası Evlendi

Hercai adlı dizide aşk yaşamaya başlayan başarılı oyuncular Ahmet Tansu Taşanlar ile Oya Unustası nikah masasına oturdu ve dünya evine girdi.