Seni Kalbime Sakladım oyuncusu Sevda Erginci kendisini anlattı

Yapımcılığını Sev Yapım'ın üstlendiği TRT1 dizisi Seni Kalbime Sakladım ilk bölümden itibaren reytinglere damga vurdu Başrol oyuncusu Sevda Erginci kendini anlattı

TRT1'in yeni dizisi 'Seni Kalbime Sakladım'ın başrol oyuncuları belli oldu

Yayınlandığı dizilerle tüm kanallara örnek olan TRT1’de yaz sezonunda yeni bir dizi yayınlanıyor Seni Kalbime Sakladım dizisinde başroller belli oldu

Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız Civan Mert Dizisinde Buluştu

Son olarak El Kızı Dizisinde birlikte rol alan iki başarılı ve güzel oyuncu Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız bir kez daha aynı projede buluştular.

Engin Hepileri’in Komedi Diliyle Sunduğu ‘’Anne’’ Oyun Tarihleri Belli Oldu! 7 Mayıs’ta…

Defne Kayalar, Engin Hepileri, Doğa Halis ve Sevda Erginci’yi buluşturan ‘Anne’ tiyatro oyunu sahneye almaya başladı… Komedi diliyle sunulan ‘Anne’ oyun tarihleri belli oldu.

Elkızı 5. bölüm izle

Elkızı 5. bölüm izle; 20 Kasım Cumartesi akşamı Elkızı yeni bölüm ekranda olacak. Sevda Erginci'nin başrolde olduğu Elkızı 5. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

El Kızı ekibine yeni isim

El Kızı dikkat çekmeye devan ederken oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Sevda Erginci'nin başrolde olduğu El Kızı'nda başarılı oyuncu anne karakterini canlandıracak.

El Kızı 4. bölüm izle

El Kızı 4. bölüm izle; 13 Kasım Cumartesi akşamı El Kızı yeni bölüm ekranda olacak. Dikkat çeken yeni dizi El Kızı 4. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Son Yaz Dizisinin Yerine Elkızı Dizisi Ekranlara Geliyor

Düşük reytingleri ile ekranlara veda eden Son Yaz dizisi yerine ekranlara seyircisi ile buluşmak üzere yeni dizi geliyor.

Usta Oyuncu Fikret Kuşkan Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Kadrosuna Katıldı

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan El Kızı’nın kadrosuna usta oyuncu Fikret Kuşkan da dahil oldu.

Usta Oyuncu Macit Koper El Kızı Dizisinde

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkan Fox Tv’nin yeni dizisi El Kızı oyuncu kadrosuna üç yeni ismi daha dahil etti.

El Kızı Dizisinde Sevda Erginci’nin Partneri Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek El Kızı’nın başrol oyuncuları belli oldu. Dizide Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz başrolü paylaşacaklar.

Ünlü Oyuncu Sevda Erginciye Büyük Şok

Kendisi gibi oyuncu arkadaşı Yılmaz Kunt’la evlilik planları yapan güzel oyuncu Sevda Erginci Yılmaz Kunt’un ifşa olan mesajlarıyla şoke oldu

Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan yeni dizi El Kızı’nın başrol oyuncusu genç ve güzel oyuncu Sevda Erginci oldu.

İki Oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu’ya Veda Ediyor

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu sezon finaline yaklaşırken iki büyük ve usta oyuncusuyla yollarını ayırma kararı verdi.

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti! Sevda Erginci boyu. Sevda Erginci dizileri. Sevda Erginci kimdir?

Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı!

TRT 1'in yeni dizisi Nizamı Alem'in hazırlıkları sürerken oyuncu kadrosunda da güçlü isimler yerlerini alıyor. Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı! İşte detaylar…

Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Yeni sezon hazırlıkları devam eden yeni dizi Nizamı Alem dizisinin cast çalışmaları da sürüyor. Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Nizami Alem Dizisine iki Bomba Kadın Oyuncu Dahil Oldu!

TRT 1'de yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan dönem dizisi Nizami Alem’in cast çalışmaları hızla devam ediyor. Diziye bomba gibi iki kadın oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

Sevda Erginci Yasak Elma’ya Geri mi Dönüyor?

İki sezon boyunca Yasak Elma'da Zeynep olarak rol alan Sevda Erginci Yasak Elma'ya geri mi dönüyor? Yasak Elma setinde görüntülenen Sevda Erginci sete neden gitti? İşte detaylar!

Sevda Erginci’nin verdiği poza Eda Ece nasıl bir tepki verdi?

Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma'da yaşanan bir poza tepkiler vardı. Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde oynayan iki genç oyuncunun poz verme macerası olay oldu