TRT Dijital’in adı ve yayına başlayacağı tarih belli oldu

Uzun süredir hazırlıkları süren ve birçok orijinal içeriği seyirciyle buluşturacak olan TRT Dijital’in adı ve yayına başlayacağı tarih belli oldu

Beklenen Tarih Belli Oldu! TRT Dijital Açılıyor

Uzun süredir hazırlıkları süren ve bünyesinde pek çok orijinal içerik bulunan yeni dijital yayın platformu TRT Dijital’in açılış tarihi belli oldu.

TRT Dijital’den Yeni Dizi: Kuzgun

Yakın bir zamanda yayın hayatına başlayacak olan yeni internet yayın platformu TRT Dijital içim yeni bir dizinin hazırlıkları başladı.

Akif Dizisi Yayına Hazır

Yakın zamanda yayına girecek olan yeni internet yayın platformu TRT Dijital’de yayınlanacak olan Akif dizisi hazırlıklarını tamamladı ve yayın için beklemeye başladı.

TRT Dijital’in Dizileri Belli Oldu

Yayın hayatına başlayacağı gün merakla beklenen yeni internet yayın platformu TRT Dijital çalışmalarını hızlandırdı. Platform bünyesinde yayınlanacak içerikler belli oldu.

TRT Dijital’de yayınlanacak Derin Mor’a üç yeni oyuncu katıldı

Yakında yayın hayatına başlayacak TRT Dijital’de yayınlanacak Derin Mor dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Tolga Çiftçi dahil oldu.

Ünlü oyuncu Deniz Mor dizisine konuk oluyor

Yakında yayın hayatına başlayacak TRT Dijital için hazırlanan Derin Mor adlı dizide başarılı oyuncu Bala Atabek konuk oyuncu olarak yer alıyor.

TRT Dijital Ne Zaman Açılıyor?

Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Peki TRT Dijital ne zaman yayına başlayacak?

Ünlü Oyuncu Burcu Altın Setlere Döndü

Ünlü ve güzel oyuncu Burcu Altın yakında yayın hayatın başlayacak olan TRT Dijital’de yayınlanacak Metaformoz dizisinde Filiz karakterine hayat verecek.

Burcu Halaçoğlu’nun yeni projesi belli oldu

TRT Dijital birbirinden iddialı yapımları ekrana getiriyor. Tarık Tufan'ın romanından uyarlanan Şanzelize Düğün Salonu dizisine usta oyuncu Burcu Halaçoğlu dahil oldu.

Gözde Mutluer ‘Şanzelize Düğün Salonu’nda

Oynayacağı dizi projelerindeki titizliği herkes tarafından bilinen Gözde Mutluer TRT Dijital tarafından çekilen “Şanzelize Düğün Salonu” dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Ünlü oyuncu Ezgi Eyüpoğlu'nun yeni projesi belli oldu

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncusu Ezgi Eyüpoğlu’nun hangi projede yer alacağı belli oldu. Sevilen oyuncu TRT Dijital için kamera karşısına geçti.

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş setlerle dönüyor

Arka Sokaklar dizisi ile ünlenen ve Survivor Türkiye ile şampiyonluk yaşayan Uğur Pektaş yeniden ekranlara dönüyor. Başarılı oyuncu TRT Dijital için sete çıktı.

Yeşil Deniz Milenyum çekimleri başlıyor

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak dizi onar bölüm halinde 3 sezon olarak düşünülüyor.Dizide Ali Barkın, Burak Alkaş, Mert Turak gibi ünlü isimler oynayacak.

TRT Dijital’e Yeni Bir Dizi Geliyor

Mart ayında yayına başlayacak olan ve internet yayın platformları içinde iddialı olan TRT Dijital’de yayınlanacak yeni bir yapım daha belli oldu.

Şebeke dizisine iki yeni oyuncu katıldı

Yeni açılacak internet yayın platformu TRT Dijital için hazırlanan Şebeke dizisine iki yeni ve başarılı oyuncu daha katıldı.

Tamer Karadağlı TRT Dijital İçin Serhat Adlı Diziyi Yapıyor

Mart ayında yayına başlayacak olan TRT Dijital için hazırlanan ve başrolünde Tamer Karadağlı’nın rol aldığı Serhat adlı dizi çekimlere başladı.

Pelin Karahan Şebeke Dizisinde

Son olarak Kıbrıs Zafere Doğru adlı yapımda yer alan güzel oyuncu Pelin Karahan TRT Dijital’de yayınlanacak Şebeke adlı diziyle el sıkıştı.

Furkan Palalı'nın Yeni Projesi Belli Oldu

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan başarılı ve genç oyuncu Furkan Palalı’nın yeni dönemde TRT Dijital’de yayınlanacak Şebeke dizisinde rol alacağı öğrenildi.

TRT Dijital’den Yeni Bir Dizi Daha Geliyor!

Yayın hayatına başlamak için gün sayan internet Yayın platformu TRT Dijital için hazırlıkları süren Koyu Beyaz adlı dizinin çekimleri çok yakında başlıyor.