Tekden Film’den Yeni Bir Dönem Dizisi: Kızılelma

Diriliş Ertuğrul’un yapım şirketi olan Tekden Film’den TRT Dijital için yeni bir dönem dizisi geliyor. Fetih Ülküsü: Kızılelma yakında seyirciyle buluşacak.

Yangın Günleri Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

TRT Dijital için hazırlıkları süren ve bir dönem dizisi olarak ekrana gelecek olan Yangın Günleri dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Cem Özer'in Hangi Karaktere Hayat Vereceği Belli Oldu

Türk Sinema ve dizi sektöründe pek çok yapıma imza atan ve son olarak Payitaht Abdülhamid adlı yapımda rol alan Cem Özer ekranlara geri dönüyor.

TRT’nin Yeni Dijital Dizisi ‘Hür’ün Başrolleri Belli Oldu

TRT Dijital’in yeni dizisi yerli Top Gun uyarlaması ‘Hür’ dizisinin başrolleri belli oldu. Es Film imzalı Hür dizisinin erkek ve kadın başrolü kim? İşte o isimler…

‘Hür’ Dizisinin Başrolleri Belli Oldu!

TRT dijital için ES Film tarafından çekilecek ‘Hür’ dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Hür dizisinin başrollerinde Hilmi Cem İntepe ve Deniz Çatalbaş yer alıyor. İşte detaylar

Bir Fetih Ülküsü Kızılelma Dizisi Geliyor

Yapımcılığını Tekden Fim’in üstleneceği ve TRT Dijital’de yayınlanacak olan Bir Fetih Ülküsü Kızılelma projesinin oyuncu seçmeleri başladı.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın yeni projesi belli oldu

Ülkemizde pek rastlanmayan konusuyla dikkat çeken Hür dizisinin çekimleri başlıyor Zeynep Tuğçe Bayat’ın kadın başrol oynayacağı Hür dizisi 60’ar dakikalık 10 bölümden oluşacak.

Son Gün Dizisinde Necip Memili'nin Yerine Hangi Oyuncu Diziye Dahil Oldu

TRT Dijital’de yayınlanacak olan Son Gün adlı dizide Necip Memili’nin diziden ayrılmasıyla yerine gelecek isim belli oldu.

Erkan Petekkaya sette kalp krizi geçirdi

TRT Dijital’in çektiği Son Gün dizisi çekimlerinde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı Dizinin çekimleri iptal edildi.

‘Ben Ölmeden Önce’ Dizisinin Yeni Adı Belli Oldu!

TRT Dijital için Gold Film tarafından hazırlanan ‘Ben Ölmeden Önce’ dizisinin adı değişti. Ben Ölmeden Önce dizisinin yeni adı belli oldu. Ben Ölmeden Önce dizisinin yeni adı ne?

Yerli Top Gun Geliyor

1 Ekim’de yayına başlayacak TRT Dijital için bomba bir dizi hazırlanıyor. Tüm dünyada ses getiren Top Gun’un yerli versiyonu Hür yakında TRT Dijitalde seyirciyle buluşacak.

Yasemin Allen’in yeni projesi belli oldu

Bir Gold Film yapımı olarak ekrana gelecek olan Ölmeden Önce dizisine Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan'dan sonra Yasemin Allen de katıldı

TRT Dijital'in İlk Dizisi Belli Oldu

Eylül ayında deneme yayınlara başlayacak ve Ekim başında da yayına geçecek olan TRT Dijital’in ilk dizisini Gold Film hazırlayacak.

TRT0 nedir?

TRT'nin yeni kanallarından biri olacak TRT0 merak uyandırdı. TRT0 nasıl bir platform olacak? TRT0'da hangi içerikler olacak? TRT0 ne zaman yayına başlayacak?