Gürkan Uygun'un hangi projede yer alacağı netleşti

Ünlü oyuncu Gürkan Uygun'un yeni sezonda hangi dizide olacağı hakkında çeşitli iddialar vardı. Gürkan Uygun'un hangi projede yer alacağı netleşti. İşte merakla beklenen o proje…

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını bir bir belirlemeye devam ediyor. Sezonun en iddialı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu başarılı oyuncu Zeynep Özder ile anlaşmaya vardı.

Uyanış Büyük Selçuklu ile Anlaşan Fahriye Evcen Dizi İçin Özel Eğitim Alıyor

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaşan güzel oyuncu Fahriye Evcen dizi için kapma girerek özel bir ekipten aksiyon dersleri alacak.

Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Yolunda

TRT 1 ekranlarının başarılı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu cast çalışmalarına devam ediyor. Dizi de Barış Arduç’un partnerinin Fahriye Evcen olacağı iddia edildi.

Melik Sencer Karakterini Canlandıran Ekin Koç Operasyon Geçidi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Melik Sencer’i kırılan parmağından operasyon geçirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Alparslan Derslere Başladı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Aparslan karakterini canlandıran Barış Arduç kılıç ve binicilik derslerine başladı.

Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm izle; Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm 24 Mayıs Pazartesi akşamı ekranda olacak. Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm için tıklayın…

Barış Arduç’tan Milyonluk Anlaşma

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaştığı iddia edilen ve bu dizide Sultan Alparslan’ı canlandıracak olan Barış Arduç 4 milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.

Barış Arduç Geldi Bütün Kadro Gitti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da ikinci sezonda bütün kadro değişiyor. Dizinin başrolü Sultan Alparslan olarak Barış Arduç oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Yapımcısından Flaş Açıklama

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve bu sezon başlayan Uyanış Büyük Selçuklu ile ilgili şok iddialar gündemde.

İki Oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu’ya Veda Ediyor

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu sezon finaline yaklaşırken iki büyük ve usta oyuncusuyla yollarını ayırma kararı verdi.

Televizyonlardaki Diziler Kaçıncı Bölümde Sezon Finali Yapacak?

Yaz ayları geldi ve televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir ara vermeye başladı. Kanallarda yayınlanan dizlerden hangi dizi kaçıncı bölümde ara veriyor işte cevabı!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti! Sevda Erginci boyu. Sevda Erginci dizileri. Sevda Erginci kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu’da Ayaz Karakteri Diziye Veda Etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde başarılı bir karakter olan Ayaz Alp Faysal tarafından şehit edildi ve diziye veda etti.

Uyanış Büyük Selçuklu Seyirciye Veda Ediyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu için flaş bir karar alındı. Dizinin 36. Bölümle birlikte sezon finali yapacağı açıklandı.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Melikşah’a Bir Rakip Daha Geliyor

Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Melikşah’a ihanet eden kardeşi Melik Tekiş’in ardından şimdi de amcaoğlu Turanşah ihanet ediyor. Peki dizide Melik Turanşah’ı kim canlandıracak?

Uyanış Büyük Selçuklu’da Büyük Sır Ortaya Çıktı

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde en baştan beri hikayenin temelini oluşturan sır sonunda ortaya çıktı.

Uyanış Büyük Selçuklu 26. Bölüm İzle

Uyanış Büyük Selçuklu 26. Bölüm İzle; 29 Mart Pazartesi 26. Bölümüyle ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu’nun yayınlanan 26. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Uyanış Büyük Selçuklu’ya Bir Hafta Ara

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin çekimlerine koronavirüs sebebiyle bir hafta ara verildiği açıklandı.

Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm İzle

Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm İzle; 15 Mart pazartesi akşamı 25. Yeni bölümüyle yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’nun 25. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!