TRT1 beş diziyle 2021 yılını zirvede bitirdi

2021 yılı televizyon izlenme raporunu açıklayan TİAK, TRT1'in Prime Time’da AB ve ABC1 kategorisinde açık ara zirvede olduğunun tescilledi

Ayşegül Ünsal Alparslan Dizisine Katıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Alparslan dizisi iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim olarak Ayşegül Ünsal da dahil oldu.

Gizem Karaca Reyting Rekoru Kıran Dizinin Kadrosuna Katıldı

Geçen sezon baraj Dizisinde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Gizem Karaca TRT 1ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu (Alparslan) Dizisine dahil oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu’ya İki Oyuncu Daha Katıldı

Yeni sezonda merakla beklenen dizilerden biri olan TRT 1 ekranlarının başarılı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu cast çalışmalarına devam ediyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine İki Bomba Oyuncu

TRT 1 ekranlarında seyirciyle bululan ve Akli Film tarafından hazırlanan Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan için cast çalışmaları devam ediyor.

Gürkan Uygun'un hangi projede yer alacağı netleşti

Ünlü oyuncu Gürkan Uygun'un yeni sezonda hangi dizide olacağı hakkında çeşitli iddialar vardı. Gürkan Uygun'un hangi projede yer alacağı netleşti. İşte merakla beklenen o proje…

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını bir bir belirlemeye devam ediyor. Sezonun en iddialı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu başarılı oyuncu Zeynep Özder ile anlaşmaya vardı.

Uyanış Büyük Selçuklu ile Anlaşan Fahriye Evcen Dizi İçin Özel Eğitim Alıyor

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaşan güzel oyuncu Fahriye Evcen dizi için kapma girerek özel bir ekipten aksiyon dersleri alacak.

Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Yolunda

TRT 1 ekranlarının başarılı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu cast çalışmalarına devam ediyor. Dizi de Barış Arduç’un partnerinin Fahriye Evcen olacağı iddia edildi.

Melik Sencer Karakterini Canlandıran Ekin Koç Operasyon Geçidi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Melik Sencer’i kırılan parmağından operasyon geçirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Alparslan Derslere Başladı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Aparslan karakterini canlandıran Barış Arduç kılıç ve binicilik derslerine başladı.

Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm izle; Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm 24 Mayıs Pazartesi akşamı ekranda olacak. Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm için tıklayın…

Barış Arduç’tan Milyonluk Anlaşma

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaştığı iddia edilen ve bu dizide Sultan Alparslan’ı canlandıracak olan Barış Arduç 4 milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.

Barış Arduç Geldi Bütün Kadro Gitti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da ikinci sezonda bütün kadro değişiyor. Dizinin başrolü Sultan Alparslan olarak Barış Arduç oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Yapımcısından Flaş Açıklama

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve bu sezon başlayan Uyanış Büyük Selçuklu ile ilgili şok iddialar gündemde.

İki Oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu’ya Veda Ediyor

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu sezon finaline yaklaşırken iki büyük ve usta oyuncusuyla yollarını ayırma kararı verdi.

Televizyonlardaki Diziler Kaçıncı Bölümde Sezon Finali Yapacak?

Yaz ayları geldi ve televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir ara vermeye başladı. Kanallarda yayınlanan dizlerden hangi dizi kaçıncı bölümde ara veriyor işte cevabı!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti! Sevda Erginci boyu. Sevda Erginci dizileri. Sevda Erginci kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu’da Ayaz Karakteri Diziye Veda Etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde başarılı bir karakter olan Ayaz Alp Faysal tarafından şehit edildi ve diziye veda etti.

Uyanış Büyük Selçuklu Seyirciye Veda Ediyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu için flaş bir karar alındı. Dizinin 36. Bölümle birlikte sezon finali yapacağı açıklandı.