Bülent Ersoy Tutuklanan Orkestra Üyelerinin Ailelerine Para Gönderdi

Bülent Ersoy KKTC’de konser verdiği sırada sahte PCR testi kullanan ve tutuklanarak hapse mahkum edilen orkestra üyelerinin ailelerine beşer bin lira para gönderdi.

Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yangın bölgesindeki yayınlarıyla dikkat çekmişti. Şahan Gökbakar bu kez sel bölgesine yardım için harekete geçti.

Süreyya Yalçın’dan Şaşırtan Bebek Kararı

Orman yangını bölgesine adının yazılı olduğu kamyonlarla yardım gönderen ve magazin basını ve sosyal medyada eleştirilen ünlü isim bir kez daha gündemde.

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.

Murat Yıldırım'dan alkışlanacak davranış

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım tam kapanmaya saatler kala aracıyla harekete geçti. Ünlü oyuncudan alkışlanacak davranış… O anlar bir vatandaş tarafından fotoğraflandı…

Aleyna Tilki’den Ünlülere Örnek Olacak Davranış!

Genç kitlenin en çok sevdiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki işsiz kalan müzisyenler için örnek olacak bir davranışa imza attı ve yardım kampanyası başlattı.

Nur Yerlitaş’ın Eşyaları Satışa Çıkarıldı!

Bu yılın başında Beyin kanserinden hayatını kaybeden ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın eşyaları SMA hastası küçük bir bebek için satışa çıkarıldı. İşte haberin ayrıntıları!

Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece’nin Yardım Çığlığına Bakanlıktan Jet Yanıt!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den herkese örnek olacak bir davranış daha. Yıldız oyuncu epilepsi hastası olan bir çocuğun ilacı için devreye girdi. İşte detaylar!

Azra Akın ve Erdoğan Uludağ’dan Duygulandıran Proje!

Koronavirüs sebebiyle farkındalığın arttığı bu günlerde ünlülerden peş peşe hamleler geliyor. Azra Akın ve Erdoğan Uludağ’da böyle bir projeyi canlı yayında duyurdular.

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Sınırda Ne Yapıyordu?

Ülkemizdeki sığınmacıların sınır kapılarına yığılması üzerine sığınmacıların ihtiyaçları için yapılan yardımlardan birini de ünlü oyuncu Ulaş Tuna Astepe yaptı. İşte detaylar!

Tv 8 Programında Depremzedeler İçin Rekor Bağış Geldi!

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremin ardından Türkiye depremzedeler için yardıma koştu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan yardım programı ise gönüllere taht kurdu. İşte detaylar!