Killa Hakan'dan Kötü Haber

Almanya'da müzik yapan ve yaptığı rap müzikle büyük bir şöhrete sahip olan Killa Hakan (Hakan Durmuş) yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Kadir İnanır Yoğun Bakıma Alındı

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Kadir İnanır’la ilgili gelen son dakika haberi bir anda bütün Türkiye’yi derin bir endişeye sevk etti.

Teşkilat’ın Usta Oyuncusu Beyin Kanaması Geçirdi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Mete Başkan karakterini canlandıran usta oyuncu Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi. Usta oyuncu halen yoğun bakımda.

Karadenizli sanatçı Cimilli İbo yoğun bakıma alındı

Bir döneme damga vuran Kardeniz şarkıları söyleyen Cimilli İbo lakaplı İbrahim Özer yoğun bakıma alındı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Cimilli İbo'nun hastalığı ne?

Burak Sergen Taburcu Oluyor

Koronavirüs teşhisiyle haftalardır hastanede yatan ve yoğun bakımda entübe edilen usta oyuncu Bura sergen normal odaya alındı. Burak Sergen yakında taburcu oluyor!

Yoğun Bakımdaki Burak Sergen’den Haber Var!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin usta oyuncu Burak Sergen’in son durumuyla ilgili gelişmeleri nişanlısı Nihan Ünsal paylaştı.

Şarkıcı Hakan Altun’dan Müjdeli Haber

Geçen hafta rahatsızlanarak hastanede yoğun bakım servisinde tedaviye alınan ünlü şarkıcı Hakan Altun’un durumunun iyi olduğu doktoru tarafından açıklandı.

Yoğun Bakımda Olan Hakan Altun’da Flaş Gelişme

Dün aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan ünlü şarkıcı Hakan Altun'dan iyi haber geldi. Ünlü şarkıcının yoğun bakımdan çıktığı öğrenildi.

Hakan Altun Hastaneye Kaldırıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler adlı programın başarılı ismi ünlü şarkıcı Hakan Altun hastaneye kaldırıldı. Şarkıcı beş gün yoğun bakımda kalacak.

Burak Sergen Entübe Edildi

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde Haluk Güçlü karakterini canlandıran Burak sergen yoğun bakımda entübe edildi.  

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen Yoğun Bakıma Alındı

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde Haluk karakteriyle seyirci karşısına çıkan Burak Sergen Yoğun bakıma kaldırıldı.

Yeşilçam’ın Ünlü Oyuncusu Koronavirüs Nedeniyle Yoğun Bakıma Alındı

Türk Sineması’nın ve televizyon dizilerinin usta isimlerinden, onlarca yapımda rol alan emektar oyuncu Muharrem Erdemir koronavirüs sebebiyle entübe edildi.

Türkücü İsmail Hazar Yoğun Bakımda

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan ve seslendirdiği pek çok türküyle gönüllerde yer alan İsmail hazar koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Koronavirüse Yakalanan Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncusu Selin Yeninci Yoğun Bakıma Alındı

Bir zamanlar Çukurova’nın başarılı oyuncusu Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Yılmaz Vural Koronavirüse Yakalandı!

Futbol sahalarının ünlü ve renkli teknik direktörü Yılmaz Vural ikinci kez koronavirüse yakalandı. Yoğun bakımda entübe edilen Yılmaz Vural’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Kenan Işık’tan Müjdeli Haber Geldi!

6 yıldır yoğun bakımda olan ve tedavisine devam edilen ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık’tan gelen bir haber bugün herkesi büyük bir sevince boğdu. İşte haberin detayları!

Fenerbahçe Tv Spikeri Dilay Kemer Yoğun Bakımda!

Fenerbahçe Tv spikeri ve sunucusu Dilay Kemer kan kanseri hastalığı sebebiyle hastanede yoğun bakıma alındı. İşte haberin detayları!

Mehmet Ali Erbil Yeniden Yoğun Bakıma Alındı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'le ilgili şok bir gelişme herkesi derin bir endişeye sevketti. Ünlü oyuncu geçirdiği kalp krizi sebebiyle hastanede yoğun bakıma alındı.