GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Ben Tv Canlı YayınıBen TV, 16 Nisan 2016 tarihinde test sürecini tamamlayıp normal yayın hayatına geçmiştir.

İzmir'den yayın yapmakta olan kanal 'sınırsız ve kesintisiz televizyon' sloganıyla adını duyurmuştur. İnterneti televizyonculuk ile birleştiren ilk kanal olup İzmir merkezli yayın yapmaktadır.

Türkiye'nin ilk internet alt yapılı televizyon kanalı Ben Tv'nin kurucusu Erol Yaraş'tır. İş dünyasının tanınan isimlerinden biri olan Erol Yaraş'ın öncülüğünde kurulan bu kanal çok kısa süre içerisinde büyük ses getirdi. Erol Yaraş, kanalı olan Ben TV için 'Ben TV'nin Türkiye'nin ilk internet tabanlı televizyonu. Mevcut televizyon kanalları, video siteleri yada normal televizyonların internet uzantıları idi. Ancak Ben TV televizyon mantığının internet üzerinden yayın hayatına girmiş şekli ve normal televizyonlardan çok farklı. Ben TV sayesinde artık herkes, dünyanın her yerinden hem İzmir'i, hem Türkiye'yi takip edebilecek, EXPO sürecinde İzmir'in neler yaptığını rahatlıkla öğrenebilecek, İzmir ve Türkiye hakkında sağlıklı bilgilerle donanarak, ortak hedefe yönelik daha sağlıklı çalışmalar yapabilecek' şeklinde açıklamada bulundu.


Kanal Adı: Ben Tv
Yayın Merkezi: İzmir
Kanal Türü: Haber
Ünvanı: Ben Tanıtım Hizmetleri LTD. ŞTİ.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(232) 441 59 59
Fax: 0(232) 464 79 67
E-mail: [email protected]
Web: http://www.kanalben.com
Adres: Akdeniz Caddesi No:5 Akdeniz İşhanı K:3/306 Pasaport / İZMİR


Ben Tv canlı yayınını sitene ekle

Ben Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
murat bizci 2019-03-19 18:35:38Cemal kardeşim sana yayın hayatın boyunca işinde başarılar diler inşallah tüm gönlünce başarılara imza atmanı dilerim....

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.