GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Ben Tv Canlı YayınıBen Tv, Türkiye'nin ilk gerçek internet televizyonudur. Kanal İzmir'den yayın yapmaktadır. Ben Tv 'Sınırsız ve kesintisiz televiyon' sloganı ile tanınmıştır. Kanalı internet bağlantısı olan heryer ve canlitv.com üzerinden donmadan ve HD kalitede izleyebilirsiniz. Ben Tv'yi her koşulda en yüksek kalitede izlemek için canlitv.com/ben-tv adresini tıklayın.

BEN TV HAKKINDA BİLGİ
Ben Tv internet üzerinden 7 /24 yayın yapan ilk internet televizyonudur. İnterneti televizyonculuk ile birleştiren ilk kanal olup İzmir merkezli yayın yapmaktadır. Ben Tv canlı izlemek için ihtiyacınız olan tek şey internet alt yapısıdır. Diğer televizyon kanallarının yanı sıra farklı bir yapısı vardır. Çoğu zaman ilginç haberleri de izleyicilerle buluşturmuştur. Kanal internet üzerinden yaptığı canlı yayınla Türkiye'yi ve İzmir'i dünyaya tanıtmaktadır. Ben Tv 16 Nisan 2016 tarihinde test sürecini tamamlayıp, normal yayın hayatına geçmiştir.

BEN TV KİMİN?
Türkiye'nin ilk internet alt yapılı televizyon kanalı Ben Tv'nin kurucusu Erol Yaraş'tır. Başarılı isim Erol Yaraş'ın öncülüğünde kurulan bu kanal çok kısa süre içerisinde büyük ses getirdi. Erol Yaraş, kanalı olan Ben Tv için 'Ben Tv'nin Türkiye'nin ilk internet tabanlı televizyonu. Mevcut televizyon kanalları, video siteleri yada normal televizyonların internet uzantıları idi. Ancak Ben Tv televizyon mantığının internet üzerinden yayın hayatına girmiş şekli ve normal televizyonlardan çok farklı. Ben TV sayesinde artık herkes, dünyanın her yerinden hem İzmir’i, hem Türkiye’yi takip edebilecek, EXPO sürecinde İzmir’in neler yaptığını rahatlıkla öğrenebilecek, İzmir ve Türkiye hakkında sağlıklı bilgilerle donanarak, ortak hedefe yönelik daha sağlıklı çalışmalar yapabilecek' şeklinde açıklamada bulundu.

Frekans: 4172
Polarizasyon: R
Sembol: 30000
Fec: 2/3
V.PID: 2202
A.PID: 2203 Eng
SID Kodu: 1022
Kalite: DVB-S2/8PSK
MPEG-4

BEN TV'NİN YAYIN AKIŞI - PROGRAMLARI
Ben Tv - Nefesinle Yarat
Ben Tv - Pozitif Yaşam
Ben Tv - Rota Siyaset
Ben Tv - Ekonomizmir
Ben Tv - Sağlık Rehberi vb.

Kanal Adı: Ben Tv
Yayın Merkezi: İzmir
Kanal Türü: Haber
Ünvanı: Ben Tanıtım Hizmetleri LTD. ŞTİ.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 232 441 59 59
Fax: 0 232 464 79 67
E-mail: [email protected]
Web: http://www.kanalben.com
Adres: Akdeniz Caddesi No:5 Akdeniz İşhanı K:3/306 Pasaport / İZMİR


Ben Tv canlı yayınını sitene ekle

Ben Tv İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Ben Tv hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
murat bizci 2019-03-19 18:35:38

urfalı can kardeşler

Cemal kardeşim sana yayın hayatın boyunca işinde başarılar diler inşallah tüm gönlünce başarılara imza atmanı dilerim....

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 182 izleyici var.