GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Business Channel Türk Canlı Yayını


MUSTAFA KAYA l OKAN TOMURCUKGÜL - SEÇKİN ŞAHİN Kalan Süre :
ELİF GÜNERİ

Business Channel Türk Yayın Akışı

00:00 Günbaşı Dansözleri
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
10:00 VEDAT DELEK I
10:30 SEYYİDE KOÇ l OĞUZ KAAN DAĞISTAN
11:00 BİLAL KAYA
11:30 EKREM ÇULFA l SELİM SÖZDEMİR
12:00 FİLİZ BÜLBÜL
12:30 ALGÜL ANIL
13:00 NİLÜFER TUBA AKMAN l ALİ KEMAL ŞAHİNSOY
13:30 ÖMER AŞKINER
14:00 ÖZGE VARDARLI -TUĞÇE AUGÜN
14:30 ELİF KARAKIŞLA l CEM ÇITLAK
15:00 MEHMET ÇETİN FUAR
15:30 İmana Giden Yol
16:00 ÖZGE VARDARLI - ZELİHA UZUNYAYLA
17:00 ÖZGE VARDARLI - AYÇA TAYAR
17:30 Sebi Bebi
18:00 KAPLAN BAHA TEMİZGÖNÜL l DİANA GÜLER
18:30 MEHTAP SÜREL - BERRİN AKSON l SERDAR DENK
19:00 ÖZGE VARDARLI -SULTAN DOĞAN
19:30 PINAR ŞENOL l ENGİN KOÇ
20:00 YEŞİM BALCIOĞLU l EBRU ARKUT
20:30 VOLKAN KAPLAN l ÖZER GÖKTEPE
21:15 UMUT KAYA l YÜCEL TELLİCİ
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 AZİZE DAŞTAN - MUZAFFER MERAL
10:30 EVREN EROL l SİBEL UZUN
11:00 ELİF KARAKIŞLAl MÜGE UZ
11:30 FUNDA AKOSMAN ERMAN l MELEK ÖZTÜRK
12:00 CANAN GÜLER
12:30 Genç Ve Fit
13:00 AYŞE ULUSOY - NAZİRE İLGEN
13:30 MEHMET MURAT ÖNCEL
14:00 SELCEN GÜR- MÜFİT SÜEK
14:30 DERYA ÖZCAN
15:00 Fenomenler
15:30 Sebi Bebi
16:00 Sebi Bebi
16:30 KEMAL ÇELİK
17:00 Adrenalin
17:30 Circus
18:00 Fenomenler
18:30 ŞEYDA KOÇAK ARZU AKOYMAK
19:00 Meditasyon
19:30 SELNUR TEKE l HALE İŞSEVER
20:00 ZEYNEP ŞENKAYA
20:30 HAKAN MOKAN l SÜMER DİNİ
21:00 AHMET TANRIVERDİ -SIRRI BEKRTAŞ
21:30 NURŞEN TAŞKIN l DİLEK ÖZAYDIN UÇAY
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
10:00 DİLEK AÇIKGÖZ l MİNE HOŞAFÇI GÜLER
10:30 GÜLNİHAL SEDEF l NURTEN TUNCAY
11:00 NAGİHAN ÖKTEN l FATMA SARAL(
11:30 Meditasyon
12:00 ÖZGE VARDARLI l SANEM EKİZ
12:30 Pandomim
13:00 ÖZGE VARDARLI l KEREM KORKUT
13:30 CEREN ÖZDOĞAN l YETER PEKESEN
14:00 LÜTFİYE LUNA -HALİL BEZMEN
14:30 AYNUR KIRDAN -EKREM ÇULFA
15:00 NURTEN AKIN l ŞEBNEM GÜNEYMAN
15:30 YETER PEKESEN - MELEK ÖZTÜRK
16:00 BERAT YELİZ EREN l SİBEL UZUN
16:30 AYTEN OLGUN
17:00 ÖZGE VARDARLI l l NİMET ATICI
17:30 OSMAN ABALI I FATMA VATANSEVER
18:00 Genç Ve Fit
18:30 BORA TANYER l EMEK YERLKAYA
19:00 ASLI AVŞAR
19:30 MUSTAFA KAYA l OKAN TOMURCUKGÜL - SEÇKİN ŞAHİN
20:00 ELİF GÜNERİ
20:30 Tual
21:00 FERMAN KOCA l İDRİS YETİMOĞLU
21:30 BİLGEHAN ARAT
22:00 EBRU YENER
22:00 Adrenalin
22:30 TUĞBA ÇAĞLAR
23:00 Fenomenler
23:30 Hokus Pokus
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 CÜNEYT GÖKDEMİR
10:30 MUSTAFA YÜKSEL HÜSEYİN ÖZKAN
11:00 NİHAT HACIFAZLIOĞLU
11:30 ARZU İRBAN l GÖZDE CEYLAN
12:00 AYŞE ÖZLEM MESTÇİOĞLU GÖKMOĞOL I AYBARS
12:30 Genç Ve Fit
13:00 OZAN KÜÇÜK l AYŞEGÜL DEMİRAĞ
13:30 GAYE ÖZKAN
14:00 TUĞÇE YILMAZ - FERDA YILMAZ
14:30 ÖZGE VARDARLI -MÜGE MİLLER
15:00 LİDİA SELİN KESKİNER MAMACI l İBRAHİM MAYDA
15:30 EMİNE KARAKURT -((NURTEN TUNCAY
16:00 DİLEK ACAROĞLU
16:30 ÖZGE VARDARLI - HACER SERT
17:00 FATOŞ YILDIRIM ÇOKGÜLER
17:30 LEVENT GÖKGÜNNEÇ l EMİR EKMEN - ŞEYMA ŞAHİN
18:00 ÖZGE VARDARLI - AYLİN YÜKSEL
18:30 CAFER ÇATALOLUK MERAL DİNÇBAŞ
19:00 ÖZGE VARDARLI - DİDEM ARGÜN NAKAŞ
19:30 ÖZGE VARDARLI -MELİS NERSESOĞLU
20:00 RAMAZAN DEMİR l MURAT AYBEY - BURCU AYBEY
20:30 AMCA SÜLEYMAN ESER
21:00 FİGEN GÜNDOĞDU l EGE ÖZGENTAŞ
21:30 EZGİ SABAZ -HAPİS CEZALARININ İNFAZININ ERTELENMES
22:00 ARZU BALCI
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 YEŞİM AYLA I EDA ERORTA
10:30 Pandomim
11:00 NİHAN KEMANKAŞ I ŞEMS TERLAN
11:30 DENİZ ALTIN
12:00 GÜLAY-BERKAY MUSAOĞLU-AYSEL SERBEST
12:30 FUNDA YILMAZ-AYLİN
13:00 NESLİHAN AKYILMAZ l AHMET KARABULUT
13:30 CEMALETTİN CAMCI
14:00 ŞENAY ÇİTİM - ZEHRA İLKE
14:30 TEVFİK GÜVENAL
15:00 CEYLAN DAMLA KOCAMANLAR - SERDAR DENK
15:30 ÖZGE VARDARLI - DİDEM ARGÜN NAKAŞ
16:00 ÖZGE VARDARLI- MAHMUT PESŞİN
16:30 RUKİYE AŞIKOĞLU l GÜLAY GÜLÇAY
17:00 ÖZGE VARDARLI - PELİN YAVUZ
17:30 ÖZGE VARDARLI - ELİF ÖFGELİ
18:00 Performans
18:30 KURTULUŞ TÜRKMEN - EGE ÖZGENTAŞ
19:00 ÇAĞLA NECAT l BURCU - MURAT AYBEY
19:30 MUKADDES PEKİN BAŞDİL - KUBİLAY AKTAŞ 2
20:00 MELEK ÖZTÜRK-SİBEL UZUN
20:30 MURADİYE ERGİN- YÜKSEL YILDIRIM
21:00 Fenomenler
21:30 BERNA OCAKÇIOĞLU - HAKAN YILMAZ
22:00 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 HACER ÇATAL
10:30 ORAL YILDIRIM
11:00 AYŞEGÜL ALDEMİR l CANAN KAYA
11:30 DERYA BİÇİMOĞLU - DİLEK PALABIYIK
12:00 CEYDA ZİVER - SONAY DUT-AHMET KARABULUT
12:30 ŞÜKRAN TOKUŞ- MERT ABAY
13:00 ÖZGE VARDARLI - ASLI OPAK
13:30 MUSTAFA İÇPINAR I DÜZ- UZUN PERÇEMSİZ PERUK
14:00 Performans
14:30 BERRİN DAŞTAN - TARIK ARUKDAL
15:00 HÜSEYİN HOŞAFÇ I HÜRRİYET GÜRSEL TUNALI
15:30 ÖZGE VARDARLI - EMRAH BİNGÜL
16:00 ÖZGE VARDARLI -IŞIL SÖNMEZ
16:30 ÖZGE VARDARLI - ZEYNEP GÜNEŞ
17:00 Fenomenler
17:30 ASLI SERBEST l EBRU ARKUT
18:00 AYBENİZ ORHAN - MERT YILMAZ
18:30 SELAHATTİN BÜYÜK l ALAADDİN ORHAN
19:00 CENGİZ BÜKEÇ l İZEM TÜRK (
19:30 EFE ÇELİKTABAN I MİCHAEL MC ARTHUR
20:00 HİKMET GÖKÇE IYALÇIN KİREÇ
20:30 REMZİ ŞENDİL I MUSTAFA SANSAR
21:00 Üstad
21:30 SULTAN CULUM I MERVE ÖZLÜ
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Fenomenler
10:30 AHMET KARABULUT l DİLEK YAZICI
11:00 Genç Ve Fit
11:30 Meditasyon
12:00 GAYE EREN l ÖZLEM ÖZ
12:30 LEVENT YAŞAR ÇELİK l BURAK KÖRPE l CEYLAN ÇETİNKAYA
13:00 EDA KAYNARCA - NESRİN DÜZKAN
13:30 BÜLENT MATARACI l FIRAT HELVACIOĞLU
14:00 SİBEL KILIÇ TEKİN - LİDYA METE
14:30 Meditasyon
15:00 RAHMAN KESKİN (DAĞISTANLI MÜGE ORUÇKAPTAN
15:30 Meditasyon
16:00 Genç Ve Fit
16:30 ALİ ÜMİT GEÇKİL
17:00 Hokus Pokus
17:30 SILA UYSAL l ŞAFAK BURÇAK ALKANLI
18:00 Fenomenler
18:30 EKREM ÇULFA- ((LALE ŞEYLAN ))
19:00 BURCU MURAT AYBEY -MİRAY BAYSOY
19:30 ZİYA ŞAKİR YILMAZ l ÖZKAN OKUDAN
20:30 MEHMET ŞAH ÇELİK l YASEMİN EĞİNLİOĞLU
21:00 NESLİHAN ŞAHİN l EGE ÖZGENTAŞ
21:30 NURSELEN ŞAH KURAN
22:00 NİLÜFER ŞENBECERİR l SELEN HACI MIRZA
22:30 Circus
23:00 Circus
23:00 Hokus Pokus

Sektörel Programları ve ekonomiyi halktan takip eden geniş kadrosu ile yayın yapan bir kanaldır.

Kanal Adı: Business Channel Türk
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: Business Channel Radyo Televizyon Yayıncılık Tic. A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 425 95 95
Fax: 0 212 580 88 82
E-mail: [email protected]
Web: http://www.businesschannel.com.tr
Adres: Beşyol Mah. E-5 Yanyol Üzeri Birlik İş Merkezi No:25 Kat:3 Sefaköy-Küçükçekmece / İstanbul


Business Channel Türk canlı yayınını sitene ekle

Business Channel Türk İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Business Channel Türk hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
kudret yıldırım2019-05-30 13:36:22

temel yapa evi fatma servet kutay

HARİKA BİR PROGRAM OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER NE MUTLU BİZLERE İŞİNİN EHLİ OLAN SAYGIDEGER .SEVGİ MERHAMET VE ŞEVKATLE HERGÜN KENDİSİNİ YENİLİYEREK İŞİNİN EHLİ HOCAMIZ FATMA HANIM..TEŞEKKÜRLER KANALIMIZA..DEVAMINI BEKLERİZ
Hido2018-09-17 17:07:33

Kalite...

Harika bir kanal, Business Channel Türk'ü izlemekten zevk alıyorum.
Ahmet2016-04-29 17:07:44

İŞ HAKINNDA HERŞEY

İzlenmesi gereken bir kanal!
FIRAT SAKAR2015-03-28 13:16:50

BUSİNESS CHANNEL TÜRK

MÜTHİŞ BİR KANAL

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 176 izleyici var.