GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Caillou Canlı YayınıCalliou TV, Youtube platformundan canlı yayın yapan çizgi film kanalıdır.

En çok izlenen çizgi dizilerden biri olan Caillou, 4 yaşındaki bir Caillou isimli çocuğun insanlarla olan ilişkilerini ve günlük yaşamını konu almaktadır.

Ülkemizde birçok çocuk kanalı bulunmaktadır. Çocuk kanallarında ağırlıklı olarak çizgi dizi ve film yayınlamaktadır. Her gün birbirinden farklı ve kaliteli çizgi dizilerin ekranlara geldiği ve çocukların ilgiyle takip ettiği bu kanallar çocukların keyifli zaman geçirmelerine büyük bir olanak sağlamaktadır. Özellikle en çok izlenen ve çocukların en fazla keyif aldığı çizgi filmleri ekrana getirerek kalitesini korumaktadır.

Hem eğitici hem de hayal gücünü genişletici bu çizgi filmler son derece eğlendirici bölümleri ile çocuklar adına ekrana gelmektedir. Animasyon filmleri ve hepimizin zihninde yer etmeyi başarmış çizgi filmler sizi de ekrana kilitleyecek ve geçmiş anılarınıza ve çocukluğunuza dönmeyi sağlayacaktır.

YouTube platformunda yayın yapan tüm çizgi film kanallarına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çizgi film kanallarında bazıları şunlardır; Caillou, Tom and Jerry, Peppa Pig, Pijamaskeliler, Fireman Sam, Talking Tom, Oscar Çöllerde, Teletubbies


Kanal Adı: Caillou
Yayın Merkezi:
Kanal Türü: Çocuk
Ünvanı:

İletişim Bilgileri
Web: https://www.caillou.com


Caillou canlı yayınını sitene ekle

Caillou İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
BayBeyin2020-12-01 10:33:22cayyuyu sevenler D; ÇOK ÖZLEDİM en son 6 yaşında falan izliyodum herhalde.

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.