GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Elmas Tv Canlı YayınıElmas TV; 2017 yılında Zonguldak'tan yayın yapmaya başlayan yerel televizyon kanalıdır.

'Zonguldak'ın Haber Kanalı' sloganıyla 1 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren kanal Zonguldak'ta yaşanan son dakika gelişmeleriyle bölge halkını bilgilendirmeyi, yaşanan sorunları ekrana yansıtmayı ilke edinmiştir. Elmas TV takipçileri internet ortamında en çok 'Elmas TV Türksat 4A frekans bilgileri' aramasını yapmakta ancak kanalın yayın lisansı bulunmadığı için canlı yayınını sadece internet ortamında gerçekleştirebilmektedir.

Pusula Radyo Televizyon A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanal her geçen gün izleyici sayısını arttırmakta ve adını daha geniş kitlelere duyurmaktadır. Elmas TV, canlı yayınlarının yanı sıra internet sitesinde bölgeyle ilgili yayınladığı son dakika gelişmeleriyle de diğer rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Elmas TV'nin canlı yayın sayfasına, yayını akışı listesi ve frekans bilgilerine internet sitemizden ulaşabilir, günün her saati HD kalitesinde canlı izleyebilirsiniz.


Kanal Adı: Elmas Tv
Yayın Merkezi: Zonguldak
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: Elmas TV

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(372) 222 07 67
E-mail: [email protected]
Web: http://www.elmas67.com
Adres: Meşrutiyet Mahallesi Uzunmehmet Caddesi Cenberci İşhanı Zonguldak/Merkez


Elmas Tv canlı yayınını sitene ekle

Elmas Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Ali Haydar Özyazıcı2024-01-20 22:04:18Sayın Cem Bey sizi dinledim. Zonguldaklı bir bireyim ama Didim'de yaşıyorum. Allah yolunuzu açık tutsun. Selam olsun Zonguldak halkına.
Ali Haydar Özyazıcı2023-12-27 21:46:37İyİ akşamlar Aydın Didim'den sevgİler. Zonguldak doğumlu bİr zonguldaksspor aşığıyım nereye gidiyor bu aşkımız işçi milli takımımıza ne oldu bu sene 3.lige mi düşeceğİz üzüntü İçersindeyim Zonguldak'a selam olsun.
Berat DEMİRSAY2019-08-21 18:13:4618:13 şehir sular altında
zeki2019-03-08 20:42:41zonguldakda caddeleri pislik getirirken.nasıl olunurda belediye çok güzel işler yaptı deniliyor.kaldırımlar dökütülüyor.kaldırımlarda esnaf işgali ve araç işgaline neden izin veriliyor.belediye zabıtaları görevlerini neden ve niçin yapmıyor.bazı yollarda yalnış işlerin olduğunu kaldırımların ya eksik yada yeterli olmadığını görüyoruz ve yaşıyoruz.zonguldağı en çok chp li belediye başkanları yönetti.durum nedir.zonguldağın caddelerini pislik getiryor.ulan araçlar yollarda tozları havaya kaldırıyor.neden bu şehir içine giriş çıkış yolları yıkanmıyor.hele benim evimin arkadından geçen yolda iki adet lağım patladı akıyor.yolu bok getiriyor.ben bu boka bizi zorunlu bırakanlara bir dilekçe yazdım.22 10 2018 tarihli .08 03 2019 bir dilekçe daha yazdım.hani belediyecilik anlayışı.ben görevleri başında iş yapmayan ne belediye başkanına başkan derim.nede orada sorumlulara sorumlu derim.görevli olan herkesi kainatın sahibine emanet ediyorum.çekilen çilelere devam.mevki ve makamlarda keyif yapmak sizlere haram zıkkım olsun.
ERDAL HATIR2019-03-03 14:18:42DÜN TTK KURA ÇEKİMİ YAYINI YAPILDI BU GÜN YEDEK KURA ÇEKİMİ YAYINI NEDEN YAPILMIYOR

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.