GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Bereket Hayvancılık Tv Canlı YayınıGıda, Tarım ve Hayvancılık alanlarında yayın yapan Türkiye'nin en büyük tematik yayın kuruluşlarından biri olan Bereket Hayvancılık TV, Bereket Medya Grubu bünyesinde 2004 yılında yayın hayatına başladı.

Alanında uzman kadrosu ve başarılı içeriğiyle kısa sürede yüksek izlenme oranları elde eden Hayvancılık TV, gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe bulunan kişilerin uğrak noktası olmuştur. Bir çok grup şirketine gıda, tarım ve hayvancılık alanında hizmet veren Bereket Medya Grubu, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede sektörün saygın şirketleri arasına adını yazdırmıştır. Aynı zamanda Bereket Medya Grubu, Medya, Prodüksiyon Hizmetleri, Tarımsal Danışmanlık ve Tarımsal Pazarlama alanlarında bir çok grup şirketlerine hizmet sağlamaktadır. Bereket Hayvancılık TV'de gıda, tarım ve hayvancılık sektörüne dair tüm gelişmeleri, haberleri, yenilikleri izleyiciyle paylaşmaktadır.


Kanal Adı: Bereket Hayvancılık Tv
Yayın Merkezi: Ankara
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: Bereket Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(312) 472 98 89
Fax: 0(312) 573 80 11
E-mail: [email protected]
Web: www.bereket.tv
Adres: A. Öveçler Mh. 1314. Cd. 1317. Sk. 2/4 Çankaya ANKARA

Bereket Hayvancılık Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12379
Sembol: 27500
FEC: 3/4
Polar: v


Bereket Hayvancılık Tv canlı yayınını sitene ekle

Bereket Hayvancılık Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
ibrahim baştürk 2018-11-15 21:51:23birincibölümü kaçırmakla beraber arıcının sorunları konusunda bende görüşlerimi açıklama imkanı bulacaksam diyorumki. arıcılık 1980 li yıllardaki bal kalitesine geri dönmeli.türkiyede arı sayısı artmakla bir yerden sonra verim düşmektedir.arıcıda bu düşüklüğü gidermek için şeker ve tatlı şurubu ile bal yaptırmakta.bu nedenle doğal bal üretenlerin rekabet gücü kalmamaktadır.temelpetek işletmeleri yeterince denetlenmiyor en sorunsuz temel peteklerde dahisıkıntı var.kerkes kendine göre islah ırkı yapmakta.ziraat odalarına arılarımızı öldürmek için sanki üye yapıldık paramızla arımızı öldürtüyoruz.hepinize selam ve saygılar gönderiyorum.
ahmet yıldız2018-10-17 14:53:08çağrı bey süper bi söyleşi olmuş hatike hanımı da tebrik ediyorum gerçekten kendini iyi yetiştirmiş bi yetiştirici en azından çoğu yetiştirici gibi yakınmıyo söylediklerinin hapsine sonuna kadar katılıyorumm.bu tür yayınlarınızın devamını bekliyorum iyi yayınlar.

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.