Zeynep Demirel İsyan Etti

Tüm dünyada coşkuyla kutlanan ve daha çok Hıristiyan aleminde kutlanılan Cadılar Bayramını ülkemizde kutlayan Zeynep Demirel kendisine tepki gösterenlere cevap verdi.

Yasemin Sakallıoğlu İsyan Etti

Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve komedyen olan ünlü isim Yasemin Sakallıoğlu ile bir takipçisi arasında sosyal medya hesabı üzerinden tatsız olaylar yaşandı.

Tuğba Özay Canlı Yayında İsyan Etti

Manavgat’taki büyük orman yangınından çiftliği de etkilenen ünlü isim Tuğba Özay sosyal medya hesabından yaşananlara isyan etti.

Tarkan da Elmalı davası kararına isyan etti

Türkiye gündemine bomba gibi düşen tartışmalı Elmalı davası kararına tepkiler sürüyor. Ünlü şarkıcı Tarkan da Elmalı davası kararına isyan etti. Tarkan neler söyledi?

Ünlü Şarkıcı Güllü Hakkında Çıkan Öldü Haberlerine İsyan Etti

Fantezi Müziğin sevilen isimlerinden biri olan Şarkıcı Güllü hakkında çıkan öldü haberlerine isyan etti ve ben ölmedim ifadelerini kullandı.

Emel Sayın'dan o haberlere tepki: Neden yaptıklarını anlamıyorum

Türk Sanat Müziği'nin duayen isimlerinden biri olan Emel Sayın hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Bir video yayınlayan Emel Sayın, "Neden yaptıklarını anlamıyorum" dedi.

Ünlü Oyuncu Esra Dermancıoğlu İsyan Etti

Son zamanlarda magazin medyasının gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu bir kez daha gündemde. Ünlü oyuncu kendisiyle ilgili yapılan yorumlara isyan etti.

Bir Zamanlar Çukurova’ya Veda Eden Esra Dermancıoğlu Yapılan Yorumlara Sert Cevap Verdi!

Bir Zamanlar Çukurova’nın diziye intihar ederek veda eden oyuncusu Esra Dermancıoğlu kendisine yapılan yorumlara çok sert cevap verdi.

Oyuncu Ümit Erdim İsyan Etti!

Ünlü oyuncu Ümit Erdim bir kafe işletmecisinin kendi görüntülerini izinsiz bir şekilde ticari faaliyette kullandığı iddiasıyla dava açtı.

Ünlü Oyuncu Işıl Yücesoy İsyan Etti!

Türk Sineması ve dizi sektörünün önde gelen usta oyuncularından Işıl Yücesoy yaşanılan olaylara ve 65 Yaş üstü vatandaşların pandemi sürecinde yaşadıklarına İsyan etti.

Oktay Kaynarca İsyan Etti!

Geçtiğimiz günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çalışanlarına yapılan saldırıyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Zanlıların ifadesine Oktay Kaynarca isyan etti!

Helin Avşar İsyan Etti!

Ünlü isim Helin Avşar bir hayranının kendisini tehdit ettiği ve gözetlediği iddiasıyla şikayetçi olduğu şahsın mahkemece serbest bırakılması kararına tepki gösterdi.

Demet akalın 260 liraya isyan etti!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın gittiği bir kafede gelen fahiş fiyata isyan ederek bu böyle gitmez tepkisini gösterdi. İşte haberin detayları!

Şampiyon Dizisinin Ekibi İsyan Etti! Ödemeler Yapılmıyor!

Dizi sektörü iddialara göre bir ücret ödememe durumuyla karşı karşıya. Şampiyon dizisi ekibinin ücretlerini alamadığı ve yapım şirketi ile karşı karşıya geldikleri iddia ediliyor.

Eda Ece İsyan Etti: Bazıları Ramazanda İçki mi İçiyorsun Diye Beni Linç Ediyorlar!

Eda Ece Ramazan’da içki mi içiyorsun diye kendisini linç eden sosyal medya hesabı takipçilerine adeta ders verdi ve onları doğru insan olmaya davet etti. İşte o paylaşım!

Survivor 2020 Adasında Şok! Survivor Yarışmacısı İlk Günden İsyan Etti!

Survivor 2020 adasında şok! Survivor yarışmacısı Evrim Keklik ilk günden isyan etti. Gözyaşlarına boğulan yarışmacı adanın zorluğundan dolayı isyan etti. İşte haberin detayları!

Meltem Miraloğlu isyan bayrağını çekti Ben sustukça

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı ile evlenmişti Hakkında çıkan iddialar üzerine Meltem Miraloğlu isyan bayrağını çekti ve ben sustukça iftiralar devam etti dedi

Fatih Portakal “Oyunuzun bir parçası olmak istemiyorum” dedi ve adaylıktan çekildi

Fatih Portakal “Oyunuzun bir parçası olmak istemiyorum” dedi ve adaylıktan çekildi. Neydi Fatih Portakalı bu denli sinirlendiren olayı ve detayları haberimizde