Ünlü oyuncu Sude Zülal Güler’in 46 yaşındaki annesi hayatını kaybetti

Sude Zülal Güler sosyal medya paylaşımında "Şimdi çok güzel bir yerdesin, seni güzel Allah’ıma emanet ettik, cennetinde huzur bul annem" diyerek annesine veda etti.

Ümit Kantarcılar En İyi Erkek Oyuncu seçildi

Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar oynadığı Kazara Aşk dizisiyle bir kez daha gündem olmayı başardı. Genç oyuncu, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri'nde en iyi erkek oyuncu seçildi

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle (Final)

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle; 30 Eylül Perşembe akşamı 13 ve final bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk’ın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kazara Aşk Final Kararı Aldı

Star Tv ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak ekrana gelmeye başlayan ve ancak beklenen reytingi bulamayan Kazara Aşk’ın final yapacağı açıklandı.

Star TV'de o dizinin bileti kesildi! Final yapacak

Star TV'nin perşembe akşamları ekrana gelen Kazara Aşk dizisinin bileti kesildi. Kazara Aşk dizisinin final yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kazara Aşk 11. Bölüm İzle

Kazara Aşk 11. Bölüm İzle; 16 Eylül Perşembe akşamı 11 bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk’ın yayınlanacak 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kazara Aşk 8. Bölüm İzle

Kazara Aşk 8. Bölüm İzle; 19 Ağustos Perşembe akşamı 8.yeni bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk Dizisinin yayınlanan 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kazara Aşk dizisine flaş transfer!

Yaz sezonunda Star Tv ekranlarında perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Kazara Aşk dizisi transfere doymuyor. Sevilen diziye başarılı oyuncu Hakan Meriçliler eklendi.

Kazara Aşk 4. Bölüm izle!

Söylediği yalanı sonlandırmaya karar veren Şimal'in planı başarıya ulaşacak mı? Şimal'in her şeyi itirafı Civan'ı şirketten uzaklaştıracak mı?

Kazara Aşk 3. Bölüm İzle

Kazara Aşk 3. Bölüm İzle; 8 Temmuz Perşembe akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk dizisinin bu akşam yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kazara Aşk 2. bölüm izle

Kazara Aşk 2. bölüm izle: Kazara Aşk dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full olarak izlemek için tüm detaylar bu sayfada.

Kazara Aşk 1. Bölüm izle

Kazara Aşk 1. Bölüm izle: Kazara Aşk dizisinin ilk bölümü bu akşam ekrana geliyor. Yeni bölümünü bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Kazara Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kim var?

Yeni dizi Kazara Aşk için geri sayım başladı. Kazara Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kazara Aşk'la ilgili tüm detaylar…

Kazara Aşk yakında başlıyor! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizisi Kazara Aşk için geri sayım başladı. Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk konusu nedir? Kazara Aşk hangi kanalda?

Kazara Aşk Dizisinin Konusu Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan romantik komedi türündeki dizi Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi belli oldu.

Burakhan Yılmaz Kazara Aşk’ın Kadrosuna Katıldı

Yaz sezonunda Star Tv’de ekrana gelecek romantik komedi dizisi Kazara aşk’ın oyuncu kadrosuna genç oyuncu Burakhan Yılmaz’da dahil oldu.

Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kazara Aşk'ta hazırlıklar devam ediyor. Yeni dizi Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Güzel Oyuncu Gökçe Akyıldız Kazara Aşk Dizisinde!

Star Tv yeni bir diziyle daha gündemde. Kazara Aşk. Koliba Film imzası taşıyacak olan dizi güzel oyuncu Gökçe Akyıldız ile anlaşmış durumda.

Star TV'nin herkesten gizlediği yeni dizisi ortaya çıktı!

Star TV ve Koliba Film yeni bir dizi için anlaşmaya vardı. Kazara Aşk adı verilen dizi, yeni sezonda ekrana gelmeye başlayacak.