Kemal Sunal'a Garip Filminde Eşlik Eden Minik Fatoş'un 35 Yıllık Değişimi Gündem Oldu

Türk Sinemasının ünlü filmlerinden Garip Filminde rol alan küçük Fotoş karakterini canlandıran Ece Alton’un yıllar sonraki hali görenleri şaşırtıyor.

Ali Sunal Babasını Özlemle Andı

Bundan tam 22 yıl önce bir kalp krizi sonrası 55 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Kemal Sunal vefatının yıldönümünde mezarı başında anıldı.

Cüneyt Arkın’ın Kemal Sunal hatırası Orhan Gencebay’ı fena kızdırdı

Yeşilçam'ın iki oyuncusu Cüneyt Arkın ve Orhan Gencebay bir anı yüzünden birbirine girdi. Cüneyt Arkın, kitabında Kemal Sunal'ın Gencebay'dan nefret ettiğini yazdı ve film koptu

Disney Plus İki Usta İsmin Belgeselini Yapacak: Barış Manço Ve Kemal Sunal

Disney Plus dijital yayın platformu 2022’de Türkiye’de yayına başlıyor. Birçok içerik yayınlanacak platform Barış Manço ve Kemal Sunal gibi iki Usta isminde belgeselini yapacak

Mezun olan Simge Sağın hastaneye kaldırıldı

Tam 15yıl sonra ara verdiği üniversiten mezun olan ünlü şarkıcı Simge Sağın, sevincini doyasıya yaşayamadan hastanelik oldu.

Ali Sunal ikinci kez baba oldu

Show TV ekranlarının sevilen komedi programı 'Güldür Güldür Show'un sunucusu Aziz Bey rolündeki Ali Sunal bir kez daha baba olmanın sevincini yaşıyor.

Kemal Sunal’ı Anma Töreninde Maske Gerginliği

21 yıl önce bugün aramızdan ayrılan usta sanatçı Kemal Sunal’ı anma töreninde maske takmayanlar aile tarafından uyarıldı.

Kartal Tibet Uğurlandı

Dün 83 yaşında hayata veda eden ve arkasında 200’e yakın film bırakan Kartal Tibet bugün sevenleri, arkadaşları ve ailesinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Emel Sayın’dan Hiç Bilinmeyen Kemal Sunal Anısı

Usta sanatçı Emel Sayın yıllar önce Kemal Sunal’la olan ancak bu güne kadar kimsenin bilmediği bir anısını usta oyuncunun 21. ölüm yıldönümünde paylaştı.

Ali Sunal ve Ezo Sunal koronavirüse yakalandı

Kemal Sunal'ın çocukları olan Ali ve Ezo Sunal koronavirüse yakalandı. Yeni doğum yapan Ezo Sunal ve yeniden baba olmaya hazırlanan Ali Sunal ve ailesi korona şoku yaşıyor.

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Anne Oldu

Türk Sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal bugün ilk kez anne olmanın heyecanını yaşadı. Ezo Sunal bir kız bebek dünyaya getirdi.

Yeşilçam’ın Usta Oyuncusu Hayatını Kaybetti!

Yeşilçam usta bir oyuncusunu daha kaybetti. 87 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Ekrem Gökkaya kimdir ve hangi filmlerde rol almıştır. İşte cevabı!

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Hamile

Türk Sinemasının usta oyuncusu merhum Kemal Sunal’ın kızı oyuncu Ezo Sunal’ın bir bebek beklediği öğrenildi. Ezo Sunal 30 haftalık hamile olduğunu sevenleriyle paylaştı.

Kemal Sunal’ın ölüm yıl dönümünde çocukları babaları için ne söyledi?

Kemal Sunal vefatının 20. yılında anılıyor. Herkesin güzel duygularla yad ettiği sanatçıyı, çocukları da sosyal medya hesaplarından andı. Bakın babaları için ne söylediler?

Kemal Sunal adına para basılmıştı, Ali Sunal harekete geçti ve dava açtı!

Usta oyuncu Kemal Sunal'ın anısına fotoğraflarının olduğu Euro şeklinde para bastıranlar için oğlu Ali Sunal harekete geçti. Ali Sunal para bastıranlar hakkında mahkemeye başvurdu.

Kemal Sunal Resimli EURO Basıldı!

Usta oyuncu Kemal Sunal bundan tam 20yıl önce aramızdan ayrıldı. Usta oyuncunun 20. Ölüm yıl dönümü dolayısıyla sanatçının anısına EURO basıldı. İşte detaylar!

Kemal Sunal’ın Kilitli Çekmecesindeki Mektubun Sırrı Ne?

Kemal Sunal’ın vefatının ardından açılan kilitli çekmecesinden çıkan mektubun sırı neydi? Amerika’dan gelen mektup da neler yazıyordu? İşte cevabı!

Ali Sunal'dan babası Kemal Sunal'ın ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalar!

Oyuncu Ali Sunal, Türk sinemasının unutulmaz ismi olan babası Kemal Sunal'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ali Sunal babasının ölümünü ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Ali Sunal babası Kemal Sunal'ın filmlerini neden izlemiyor?

Ali Sunal, Instagram hesabında soru cevap gerçekleştirdi. Gelen bir soru üzerine babasının filmlerini izlemediğini söyledi.

Sunal ailesi 'Propaganda' filmini dava etti

Başrollerinde Kemal Sunal'ın yer aldığı Plato Film tarafından 1999 yılında çekilen 'Propaganda' filmi davalık oldu. Sunal ailesi Kemal Sunal'ın filmden hakkını alamadığı gerekçesiyle Plato Film'e dava açtı.