GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Kıbrıs Güneş TV Canlı YayınıGüneş TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden (KKTC) yayın yapan televizyon kanalıdır. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın büyük destekleriyle yayın hayatına başlayan kanal Kıbrıs'ın en çok izlenen kanalları arasında yer almaktadır.

Güneş TV yayın akışı listesinde ada sakinlerini yakından ilgilendiren içeriklere yer verilmektedir. Kanalın yayın akışı listesinde haber, dizi, film, kadın, çocuk, yemek, kültür, tartışma, spor, müzik ve eğlence temalı programlar yer almaktadır.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar kanalın kuruluşunda büyük emek sarfetmiş ve kanal hakkında "Güneş TV, KKTC’nin sesini dünyaya duyuracak bir kanal olacak." diyerek tanıtımında büyük rol oynamıştır.

KKTC'de yaşanan önemli gelişmeleri ekrana getiren ve izleyiciye kaliteli vakit geçirmeyi vaad eden Güneş TV'de günün her saati hangi program yayınlanırsa yayınlansın, ada da yaşanan önemli gelişmeler altyazı aracılığıyla izleyiciye aktarılmaktadır.

 


Kanal Adı: Kıbrıs Güneş TV
Yayın Merkezi: Kıbrıs
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: Ulus Yayıncılık Ltd.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(392) 227 38 98
Adres: 6 Lala Mustafa Paşa Sokak. Lefkoşa/KKTC


Kıbrıs Güneş TV canlı yayınını sitene ekle

Kıbrıs Güneş TV İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
sami2022-03-21 02:37:1920/03/2022 Tarihinde tam saati söyleyemiyeceğim 12,30 ila 13,30 arası yayınladığınız programda ,galiba rumca bir müzik eşliğinde oynayan bir bayan inanın o müziğe o kadar uyumlu idiki dinlemek ve izlemekten çok memnun oldum her gün 10 sefer çıksa insan bıkmaz, çok tşk ederim.
murat2021-11-22 16:20:36şavaş flimleri daha sık verilirse daha iyi olur bence
cevdet yılmazer izmir2021-10-15 23:03:43yayınlarınız ve filimleriniz çok güzel teşekkürler güneş tv güzel yayınlarınızın devamını bekleriz

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.