Yerli Top Gün ‘Hür’ Dizisinde Kim Kimdir?

Es Film’in üstlendiği Hilmi Cem İntepe ve Deniz Çatalbaş’ın başrollerini paylaştığı TRT dijital için çekilen yerli Top Gun ‘Hür’ dizisinde kim kimi canlandırıyor?

Çarşamba Günü İlk Bölümüyle Ekrana Gelecek Olan Seversin Dizisinde Kim Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Yaz sezonu dizilerinden Seversin Dizisi Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Seversin dizisinde kim kimdir? İşte cevabı!

Yeni Dizi Hakim’de Kim Kimdir?

Hazırlık ve çekimleri tamamlanan ve yakın zamanda ekrana gelecek olan Hakim Dizisinde kim kimdir? İşte merakla beklenen dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler!

Baba Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında hazırlıkları süren ve merakla beklenen Baba Dizisinde oyuncular ve karakterleri netleşmeye başladı. İşte Baba dizisinde kim kimdirin cevabı!

Fox’un Yeni Dizisi Mahkum’un Savcısı Fırat Bulut Kimdir?

Bu akşam saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Mahkum’un ana karakteri Savcı Fırat Bulut kimdir? Fırat Bulut’u kim canlandırıyor?

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamı ekranlara gelmeye başlayacak olan sezonun yeni dizlerinden olan Uzak Şehrin Masalı’nda kim kimdir? İşte cevabı!

Aşkın Tarifi dizisinde kim kimdir?

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı NTC Medya yapımı Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor. Yaza damga vurması beklenen dizide kim kimdir?

Show Tv’nin Yeni Dizisi Cam Tavanlar’da Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında 9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek Cam Tavanlar’da kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte cevabı

Baht Oyunu Dizisinde Kim Kimdir

Kanal D ekranlarında 15 Haziranda ekrana gelmeye başlayacak olan Baht Oyunu adlı dizinin oyuncu kadrosunda kimler var ve hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte cevabı!

Kırmızı Kamyon’da Kim Kimdir?

Türk dizi tarihinde yeni bir içerikte bir dizi başlıyor. Kırmızı Kamyon ilk kez bir itfaiye personelin hayatını ve çalışma şartlarını konu alıyor.

Teşkilat Dizisinde Kim Kimdir?

TRT 1 ekranlarında 7 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan yeni dizi Teşkilat'ta kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırmaktadır? İşte cevabı!

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin Karakterler Hikayeleri Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan ve çekimlerinin tamamının Kıbrıs’ta yapılacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu ve karakter hikayeleri belli oldu.

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

Alev Alev Dizisinde Kim Kimdir? İşte Cevabı!

Dizi seyircisi bu akşam yeni başlayan bir dizi ile tanıştı. Show Tv’de ekrana gelen ve uzun süredir hazırlıkları süren Alev Alev’de kim kimdir işte cevabı!

Menajerimi Ara 25 Ağustos Salı Ekranda! Peki Dizide Kim Kimdir?

Star Tv’nin merakla beklenen dizisi Menajerimi Ara 25 Ağustos Salı akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Peki dizide kim kimdir. İşte cevabı!

Tövbeler Olsun’un Yayın Tarihi Belli Oldu! Peki Dizide Kim Kimdir?

Yeni yayın dönemi başlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Tövbeler Olsun’un yayın tarihi belli oldu. İşte Tövbeler Olsun’a dair her şey.

Bay Yanlış Dizisinde Kim Kimdir?

Gold Film tarafından hazırlıkları süren ve iddialı kadrosuyla dikkatleri çeken Bay yanlış için sona gelindi. Peki, Mayıs ayında sete çıkacak olan dizide kim kimdir? İşte cevabı!

Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?

Bu akşam ilk bölümüyle Atv’de ekrana gelecek olan Osman sınav imzalı Gel Dese Aşk seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. Peki Gel Dese Aşk’ta kim kimdir? İşte cevabı!

Fox Tv Öğretmen Dizisi Kim Kimdir?

Medyapım tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Öğretmen dizisi oyuncu kadrosu oluşmaya başladı. Peki hangi karakteri kim oynuyor? İşte cevabı!

Show Tv Dizisi Zemheri’de Kim Kimdir?

Show Tv'nin yeni dizisi Zemheri İlk bölümüyle ekrana geldi. Dizide birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Peki dizide kim kimdir? İşte cevabı!