GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Marmaris Tv Canlı YayınıMarmaris TV, 2008 yılının Mart ayında yayın hayatına başlayan televizyon kanalıdır.

Marmaris ve beldelerinde UHF 57. kanalda, resmi internet sitesi ve canlitv.com üzerinden izlenebilirliği devam eden Marmaris TV bölgenin en çok izlenen televizyon kanalıdır. Muhteşem denizi, plajı, koyları ve gece hayatıyla bilinen Marmaris'in turistik tanıtımı ve bölgeden son gelişmeleri izleyiciye aktaran kanal kendisini "Türkiye'nin en iyi yerel televizyonu" olarak nitelendirmektedir.

2008 yılından günümüze iç yapımlarında hazırlanan özel programlar doğrultusunda kanal izlenme oranları her geçen gün bir üst seviyeye başarmıştır. Kanal, yaz sezonunda milyonlarca kişinin tatil için tercih ettiği Marmaris'de konaklama yerlerindeki fırsatları da izleyenlerine aktarmaktadır. Marmaris TV, yıllardır edindiği tecrübeyi İnternet ortamında da izleyenlerine aktarmaktadır.

Kanalın resmi internet sitesi Marmaristv.com.tr ziyaretçilerine bölge, ülke ve dünya gündeminden son dakika haberlerini ve Marmaris TV canlı yayınını sunmaktadır. Büyük Marmaris Radyo Tv Yayıncılık A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdüren Marmaris TV'nin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilir kanalın canlı yayınını internet sitemizden günün her saati canlı izleyebilirsiniz.


Kanal Adı: Marmaris Tv
Yayın Merkezi: Muğla
Kanal Türü: Yerel
Ünvanı: Büyük Marmaris Radyo Tv Yayıncılık A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(252) 412 19 19
Fax: 0(252) 412 18 81
E-mail: [email protected]
Web: http://www.marmaristv.com.tr
Adres: Ulusal Egemenlik Caddesi - Erden İş Merkezi - No:6/3 - Marmaris / Muğla


Marmaris Tv canlı yayınını sitene ekle

Marmaris Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Mehtap Yüksel2018-11-11 01:12:31DMD kas hastalığıyla ilgili olarak farkındalık yaratma çabamıza, yayın akışınızda yer vermek suretiyle katkıda bulunduğunuz için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağ olun, var olun. Çalışmalarınızda kolaylıklar diler, saygılarımı sunarım.
Hakan Sener2018-06-21 15:19:26Sarıana Belgeseli yayimlansin.
Mehmet Sancar2016-11-08 14:29:03Yerel tarihi anlatan programınız çok başarılı. Yerel kültüre önem vermeniz açısından çok anlamlı buluyorum. Örnek bir alışma olmuş. Tüm yerel kanalların bu tür yapımlara girmesini dilerim.

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.