GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Rize Tv Canlı YayınıRize TV; Karadeniz'in en çok izlenen yerel televizyon kanallarından biridir. Kanal Rize TV Radyo Vitamin A.Ş. tarafından kurulmuş yayın merkezi ise Rize'nin Ardeşen ilçesinde bulunmaktadır.

Adında da anlaşılacağı gibi öncelik Rize ile olmak üzere tüm Karadeniz'i kapsayan yayın içeriğine sahip olan Rize TV bölgesel programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bölgede yaşanan önemli gelişmeler anbean izleyiciye aktarılmakta böylece bölge vatandaşının tüm önemli gelişmelerden haberdar olması sağlanmaktadır. 

Yeşil denildiğinde ilk akla gelen şehirlerimiz arasında yer alan Rize'nin tanıtımında Rize TV üzerine düşen sorumluluğu büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Tarihi Osmanlı dönemine kadar uzanan yapılar ve doğal güzellikler alanında uzman ekip tarafından hazırlamaktadır. 

Rize TV izle sayfamız üzerinden kanalın canlı yayınına ulaşabilir, Rize ve Karadeniz bölgesinde yaşanan önemli gelişmelerden anbean haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin tarihi ve turistik yapılarının tanıtımları yapılan özel programları seyredebilirsiniz.

Ayrıca bölgede 88,4 frakansı üzerinden yayın yapan Vitamin FM'de Kanal Rize TV Radyo Vitamin A.Ş. tarafından yayın faaliyetlerini sürdürmektedir.


Kanal Adı: Rize Tv
Yayın Merkezi: Rize
Kanal Türü: Yerel
Ünvanı: RİZE TV RADYO VİTAMİN AŞ.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(464) 715 75 13
Fax: 0(464) 715 60 46
E-mail: [email protected]
Web: www.rizetvhaber.com
Adres: Merkez Mah. Atatürk Cad. No:187 Kat:4 Ardeşen / Rize


Rize Tv canlı yayınını sitene ekle

Rize Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Bu kanal için henüz hiç yorum eklenmemiş.
İlk yorum yapan olmak istermisiniz?

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.