GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Ses Tv Az Canlı YayınıAzerbaycan'ın bağımsız, özel ve uluslararası alanda tanınan haber ajanslarından Ses Medya Grubu'nun bir parçası olan Ses İnternet Televizyonu (SAS TV) 11 Ocak 2011'de kuruldu.

Düzenli olarak Azerice (bundan böyle İngilizce ve Rusça olarak anılacaktır) izleyicileriyle buluşan SES TV, Rusya, Türkiye, Gürcistan, Ukrayna ve Doğu Avrupa, Kazakistan ve Türkiye ofisleri aracılığıyla ülkenin tüm bölgelerinde on-line haber hizmeti vermektedir. Kanalın yayın akışı listesinde Orta Asya - siyasi ve ekonomik konuların yanı sıra bilim, eğitim, kültür, sağlık, spor, çevre vb. hakkında doğru ve işlevsel programlar yer almaktadır.

Bölgenin en güvenilir medya şirketlerinden biri olan SES TV'de profesyonel gazeteciler ve uzmanlardan oluşan yaratıcı bir ekip, programlar hazırlar, raporlar hazırlar ve izlemeye hazır hale getirir. SASTV, ülkenin sosyal, politik, ekonomik ve sportif hayatından video haberleri hazırlar, bunları internet ve sosyal ağlarda yayınlar. Multimedya ve video haber servisi SAS TV, çeşitli projeler geliştirmektedir.


Kanal Adı: Ses Tv Az
Yayın Merkezi: Bakı
Kanal Türü: Genel
Ünvanı:

İletişim Bilgileri
Telefon: 9(941) 259 83 39
Fax: 9(941) 249 31 16
E-mail: [email protected]
Web: https://tv.sia.az
Adres: Ü. Hacıbəyov küçəsi, 32; Bakı, Azərbaycan


Ses Tv Az canlı yayınını sitene ekle

Ses Tv Az İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Nihad İbadov2020-03-13 12:03:38YURİİİİİİİİİİİİİİ BOYKAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.