Birce Akalay Ameliyat Oldu

Halen Son Yaz adlı dizide rol alan başarılı ve güzel oyuncu Birce Akalay'dan sevenlerini korkutan haber! Ünlü oyuncu ameliyat oldu.

Yıldız Tilbe Ameliyat Oldu

Türk Pop müziğinin ünlü isimlerinden Yıldız Tilbe geçtiğimiz gün özel bir hastanede ameliyat oldu. Yıldız Tilbe’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ata Demirer geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Ata Demirer talihsiz bir kaza yaşadı. Ata Demirer geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Ata Demirer'in sağlık durumu nasıl?

Süha Uygur Ameliyat Oldu

Türk Tiyatrosunun barılı oyuncularından biri olan ünlü isim Süha Uygur dün ameliyat oldu. Dizine protez takılan ünlü ismin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ünlü Oyuncunun Beyninde Tümör Çıktı

Türk sineması ve dizi sektörünün başarılı oyuncularından olan Hülya Duyar’ın beyninde ne yazık ki büyük bir tümör tespit edildi. Oyuncu Çarşamba günü ameliyat olacak.

Nil Burak ameliyata alındı

Bir dönemin en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Nil Burak'tan kötü haber geldi. Pop müziğin tanınan isimlerinden biri olan Nil Burak hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı.

Seren Serengil’in Büyük Pişmanlığı

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası hızla kilo veren ve 46 kiloya kadar düşen ünlü isim Seren Serengil sosyal medya hesabından sevenlerine uyarılarda bulundu.

İbrahim Tatlıses gizlice ameliyat oldu

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'ten sevenlerini korkutan bir haber geldi. Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan İbrahim Tatlıses gizlice ameliyat oldu.

Ağrıları nedeniyle hastaneye giden Seren Serengil acil ameliyata alındı

Ünlü oyuncu ve programcı Seren Serengil acil ameliyata alındı. Seren Serengil'in durumu hakkında sevgilisi açıklama yaptı. Seren Serengil neden ameliyata alındı?

Hakan Taşıyan'dan sevindiren haber

Ünlü sanatçı Hakan Taşıyan'dan sevindiren haber geldi. Uzun süredir sağlık problemleri yaşayan ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan'ın son durumu sevindirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ameliyat oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 4 saat süren bir operasyon geçirdi. Sosyal medya hesabından hastaneden fotoğraf paylaşan Akalın neden ameliyat oldu.

Umut Akyürek Ameliyat Oldu

Türk Sanat Müziğinin ünlü isimlerinden biri olan 47 yaşındaki Umut Akyürek gözkapaklarından ameliyat oldu. Ünlü isim operasyonun 40 dakika sürdüğünü belirtti.

Rasim Öztekin’in Eşinden Ameliyat İhmali Açıklaması

Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Rasim Öztekin’in sağlını ihmal ettiği şeklindeki açıklamalar üzerine eşi bir açıklama yaptı ve gerçekleri açıkladı.

Hakan Taşıyan’dan Güzel Haber Var

Fantezi müziğin usta ismi Hakan Taşıyan’dan son hafta içinde ikinci güzel haber geldi. Ünlü şarkıcı karaciğer naklinden sonra bugün de böbrek nakli oluyor.

Usta Oyuncu Sabina Toziya’dan Sevindiren Haber

Halen memleketi Makedonya’da tedavisine devam edilen usta oyuncu Sabina Toziya’dan sevindiren haber geldi. Haberi Sabina Toziya’nın rol arkadaşı Oktay Kaynarca yaptı.

Hakan Taşıyan Karaciğer Nakli Oldu

Fantezi Müziğin usta yorumcularından hakan Taşıyan’dan sonunda güzel haberler gelmeye başladı. Usta isim dün gece karaciğer nakli oldu, birkaç güne kadar da böbrek nakli olacak.

Seren Serengil Ameliyata Ağlayarak Gitti

Ünlü sunucu Seren Serengil zor bir ameliyat olmak için arkadaşları ve sevenleriyle canlı yayında vedalaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan Seren Serengil yakında ameliyat olacak!

Hamdi Alkan’ın Kızı Oyuncu Zeynep Alkan Ameliyat Oldu

Ünlü isim Hamdi Alkan’ın kızı oyuncu Zeynep Alkan ses tellerinden ameliyat oldu. Ünlü isim ameliyat öncesi yaşananları YouTube kanalından takipçileriyle paylaştı!

Seren Serengil 46 Kiloya Düştü Hastaneye Kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Seren Serengil’den gelen haber ünlü ismin sevenlerini korkuttu. 46 kiloya düştüğünü ve kilo vermeye devam ettiğini belirten Serengil yaza çıkamayabileceğini belirtti.

Alişan’ın Estetik Pişmanlığı!

Ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan iki yıl önce yaptırdığı estetik ameliyat sonrasında neler yaşadığını ve ölümden döndüğünü kendi programında anlattı. İşte haberin detayları!