Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Barış Kılıçlı Dönem Başlıyor

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni oyuncu Barış Kılıç’ın canlandırdığı Avukat Efe dönemi başlıyor.

Ünlü Oyuncu Barış Kılıç’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Son olarak sezon başında Uzak şehrin Masalı adlı diziyle seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Barış Kılıç kendisine gelen teklife evet dedi ve yeni projesine başladı.

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Aslıhan Güner’e İlk Şive Eleştirisi Geldi

Fox TV’nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Aslıhan Güner’in başrolde olduğu dizide güzel oyuncuya ilk şive eleştirisi geldi.

Uzak Şehrin Masalı’nın Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın dönemine ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı heyecanla karşılandı.

Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare geldi

Yeni sezonda heyecanla beklenen dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kareler geldi. Uzak Şehrin Masalı'nda Aslıhan Güner ve Barış Kılıç başrolde yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen yeni dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı Kars’ta çekimlere başladı.

Yasak Elma'da ayrılıklar devam ediyor! O isim de yeni sezonda olmayacak

Yasak Elma 5. Sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanırken sık sık ayrılık haberleri geliyor. Birçok oyuncunun ardından o isim de yeni sezonda olmayacak!

Barış Kılıç Uzak Şehrin Masalı Kadrosunda

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 25 Film tarafından hazırlıkları süren Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Barış Kılıç’ta dahil oldu.

Barış Kılıç'tan Sadakatsiz açıklaması

Yasak Elma'dan Talat Bulut olmak üzere birkaç oyuncu ayrıldı. Bunlardan biri de Barış Kılıç... Ayağının tozuyla Sadakatsiz'e dahil olduğu iddiaları sosyal medyayı hareketlendirdi.

Yasak Elma'da Gidenler ve Gelenler!

Reytingi bol dizilerden Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma’da son dönemde yoğun bir oyuncu trafiği yaşanıyor. İşte diziden ayrılanlar ve diziye yeni dahil olanlar!

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü Sürüyor!

Fox Tv’nin yüksek reytingli dizisi Yasak Elma’da peş peşe yaşanılan ayrılıklar dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Tam da bu sırada bir oyuncu daha diziden ayrıldı!

Yasak Elma dizisi Kaya Ekinci (Barış Kılıç) kimdir?

Fox TV'nin entrika dolu dizisi Yasak Elma'ya sürpriz bir isim ekleniyor. Barış Kılıç yeni bölüm fragmanında izleyici karşısına çıktı. Peki yakışıklı oyuncu hangi rolü üstlenecek?