Melek Mosso’dan doğalgaz faturası isyanı

Doğalgaz faturasının 6700 TL gelmesine kızan Melek Mosso, “ Gören saray ısıtıyorum sanır. Ben bir vatandaş olarak bu faturaları ödemek için yaşamak istemiyorum . “ dedi

Ece Erken’den flaş hamle Soyadını sildi

Eşinin ldürülmesinden sonra ismi miras davasıyla anılan Ece Erken flaş bir hamle yaptı. Sosyal medya hesabından Mahmutyazıcıoğlu soyadını kaldıran ünlü sunucu sebebini açıkladı

Ece Erken eşinden kalan saatleri sattı mı?

Ünlü sunucu Ece Erken, öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili iddialarla gündeme gelmeye devam ediyor. Ece Erken eşinden kalan saatleri 15 milyona sattı mı?

Ece Erken, haftalar sonra ilk kez güldü

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenen Ece Erken’in mutluluğu 7 ay sürdü. Ocak ayında eşini kaybeden Ece Erken ilk defa güldüğü bir fotoğraf paylaştı

Ece Erken’den duygulandıran paylaşım!

Zor günler geçiren ünlü sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma düştüğü notla sevenlerini hüzne boğdu. İnşallah bizi cennetten izliyorsun”

Ece Erken hakkında flaş iddia Katil zanlısıyla tanışıyor mu?

Türkiye'yi sarsan Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde sular durulmuyor. Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde gündemi sarsan yeni bir iddia ortaya atıldı.

Demet Akalın’dan Ece Erken’e Küslük Bitiren Ziyaret

Yıllardır birbirine küs olan Ece Erken ile Demet Akalın, Ece Erken’in zor gününde barışarak küslüklerini bitirdiler. Demet Akalın Ece Erken’e taziye ziyaretine gitti.

Ece Erkenden İlk Paylaşım

Silahlı saldırı sonrası eşini kaybeden ünlü sunucu Ece Erken eşini kaybettikten sonra ilk kez duygularını dile getirdi. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından bir mesajı alıntıladı.

Ece Erken'in Eşi Hayatını Kaybetti

Bir zamanların ünlü sunucu ve oyuncularından biri olan Ece Erken’in 7 ay önce evlendiği avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırı sonrası öldürüldü.

Ece Erken’den Eski Eşi Serkan Uçar’a Haciz

Ünlü isim Ece Erken 2014 yılında evlendiği ve 2015 yılında boşandığı eski eşi Serkan Uçar’a açtığı icra mahkemesini kazandı ve eski eşine haciz başlattı.

Ece Erken Eşi İle Yaşadığı Kavgayı Tüm Detaylarıyla Anlattı

Ece Erken 2 yıldır birlikte olduğu Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrumda evlendi. Birliktelikleri bir dargın bir barışık olan çiftin ayrılık haberleri üzerine tüm detayları anlattı.

Ünlü sunucu Ece Erken pahiş fiyata isyan etti!

Daha önce isimleri gündeme gelen Ece Erken ile Şafak Mahmutoğlu isyanlarıyla da gündem olmayı başardı. Şafak Mahmutoğlu'yla fırtınalı bir aşk yaşayan Ece Erken neye isyan etti?

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu evlendi

Yasak aşk yaşayan sonrasında ayrılmak zorunda kalan Ece Erken, avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nihayet evlendi.

Ece Erken kimlerden para istedi?

Ece Erken ‘Tefeciye bulaştım’ diyerek bazı ünlülerden yardım istedi. Hayranları ünlü sunucunun kimlerden ve hangi maksatla para istediğini merak ediyor.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Ayrıldığını Duyurdu!

Geçtiğimiz aylarda birliktelikleri olay olan ve günlerce magazin basınında ve sosyal medyada konuşulan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu ikilisi ayrıldılar. İşte detaylar!

Ünlü İsim Ece Erken’e Soruşturma Şoku!

Ünlü sunucu Ece Erken hakkında Savcılık tarafından daha önce sosyal medya hesabından paylaştığı bir belge sebebiyle soruşturma başlatıldı. İşte detaylar!

Ece Erken'e mahkeme şoku 'Resmi Evrakta Sahtecilik'!

Ünlü sunucu Ece Erken son günlerde skandallarla gündem olmaya devam ediyor. Ece Erken'e bu defa mahkemeden tepki geldi ve Erken'in cezalandırılması istendi. İşte detaylar…

İfşa modasına Ece Erken de katıldı: Eski eltim beni vurdurtmak istedi

Olaylı aşklarıyla gündemi uzun süre meşgul eden Ece Erken bu sefer de akrabalarıyla yaşadığı polemikle kendini hatırlattı

Ece Erken kira isteyen ev sahibine bakın nasıl cevap verdi!

Ünlü sunucu Ece Erken ev sahibi ile arasında yaşanan diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı. Erken'in ev sahibine verdiği cevap çok konuşulacak!

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz Programında Ece Erken’in istifa etmesinin ardından programa iki yeni sunucu dahil oldu. İşte o iki sunucu ve haberin detayları!