El Kızı 1. bölüm izle

El Kızı 1. bölüm izle: El Kızı dizisinin ilk bölümünü tek parça, online ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrolü İsmail Ege Şaşmaz Karakterini Anlattı

Fox Tv 23 Ekim cumartesi akşamı yeni bir diziyi seyirciyle buluşturuyor. Dizide rol alan İsmail Ege Şaşma El Kızı dizisini ve canlandıracağı karakteri anlattı.

Usta Oyuncu Fikret Kuşkan Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Kadrosuna Katıldı

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan El Kızı’nın kadrosuna usta oyuncu Fikret Kuşkan da dahil oldu.

Fox TV'nin yeni dizisi El Kızı'nın kadrosuna 3 yeni isim

Fox TV ekranlarına yeni bir soluk getirecek yeni dizi El Kızı'nın kadrosu gitgide tamamlanıyor. İşte yeni dizi El Kızı'nın kadrosuna katılan o 3 isim..

Usta Oyuncu Macit Koper El Kızı Dizisinde

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkan Fox Tv’nin yeni dizisi El Kızı oyuncu kadrosuna üç yeni ismi daha dahil etti.

El Kızı Dizisinde Sevda Erginci’nin Partneri Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek El Kızı’nın başrol oyuncuları belli oldu. Dizide Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz başrolü paylaşacaklar.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan yeni dizi El Kızı’nın başrol oyuncusu genç ve güzel oyuncu Sevda Erginci oldu.