Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi ile ATV arasında ipler gerildi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmediğini göstererek 200. bölümü kanala göndermedi. İşte detaylar.

Usta oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Uğur Yücel dahil oluyor. Usta oyuncunun dizideki rolü ne?

Reyting sonuçları belli oldu! 20 Nisan 2021 Salı en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 20 Nisan 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok izlenen hangisi oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm canlı izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm İzle; 23 Mart Salı 187. Bölümüyle yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 187. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Sanem Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Veda Ediyor

EDHO’nun sevilen karakteri Ceylan’ı canlandıran güzel oyuncu Sanem Çelik’in diziye veda edeceği öğrenildi. Sanem Çelik 23 Mart’ta son kez EDHO’da rol alacak.

EDHO oyuncularına 2 ödül birden

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları ödül aldı. EDHO oyuncuları Turgay Tanülkü ve Savaş Özdemir'e ödül verildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüyle tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. bölüm izle; 185. bölümü ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Usta Oyuncu Sabina Toziya’dan Sevindiren Haber

Halen memleketi Makedonya’da tedavisine devam edilen usta oyuncu Sabina Toziya’dan sevindiren haber geldi. Haberi Sabina Toziya’nın rol arkadaşı Oktay Kaynarca yaptı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölüm izle; Sevilen dizinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek. Siz de yeni bölümü tek parça ve full HD izlemek için sayfaya göz atın.

Selda Akkor'dan çok özel açıklamalar: Asmalı Konak rekorunu hiç bir dizi kıramadı

Usta oyuncu Selda Akkor'dan çok özel açıklamalar geldi. Selda Akkor, "Asmalı Konak rekorunu hiç bir dizi kıramadı" dedi.

Ünlü Oyuncu Gözde Okur Evlendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Mine Çakırbeyli karakterini canlandıran Gözde okur bugün nikah masasına oturdu ve dünya evine girdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a İki Bomba İsim Katıldı

Atv ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen ve uzun süredir yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a iki bomba isim daha dahil oldu. İşte detaylar!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölüm izle; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Atv 9 Şubat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

2 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu ve Baraj mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm izle: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izleyin.

Salı reyting sonuçları belli oldu! 26 Ocak Salı reytinglerinde kim birinci?

Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu gibi iddialı dizilerin ekrana geldiği 26 Ocak Salı reyting sonuçları belli oldu.