Dünya Genelinde Ebru Şahin Fırtınası Esiyor

Destan projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanan ünlü oyuncu Ebru Şahin bir kez daha dünya gündeminde en çok konuşulan ünlülerden biri olmayı başardı.

Hercai’nin Cihan’ı Serdar Özer Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinde

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin hikayesinde yeni bir döneme geçiliyor. Bu yeni dönemde ünlü oyuncu Serdar Özer Apollon olarak ekranlara gelecek.

Ahmet Tansu Taşanlar İle Oya Unustası Evlendi

Hercai adlı dizide aşk yaşamaya başlayan başarılı oyuncular Ahmet Tansu Taşanlar ile Oya Unustası nikah masasına oturdu ve dünya evine girdi.

Hercai Dizisi Ulusal Kanallarda

Atv ekranlarında 3 sezon boyunca başarılı bir şekilde devam eden Hercai dizisi artık yurtdışında açık kanal da yayınlanacak

Ebru Şahin ve Cedi Osman evlilik yolunda

Oyuncu Ebru Şahin ile basketbolcu Cedi Osman'ın beraberliği magazin gündeminde yakından takip ediliyor. Ebru Şahin ve Cedi Osman evlilik yolunda adım atmaya devam ediyor.

Hercai’den Yasak Elma’ya Oyuncu Transferi

FOX TV'nin sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna, Hercai'den birisi geliyor. Peki ya kadroya katılan yeni oyuncu kim?

Hercai 65. Bölüm İzle

Hercai 65. Bölüm İzle; 28 Mart Pazar akşamı 65. Bölümüyle ekrana gelen Hercai’nin yayınlanan 65. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 64. Bölüm İzle

Hercai 64. Bölüm İzle; 21 Mart Pazar akşamı 64. Bölümüyle ekrana gelen Hercai dizisinin yayınlanan 64. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hazar Şadoğlu Hercai’ye Veda Ediyor

Atv ekranlarında ekrana gelen ve üçüncü sezonunda olan başarılı dizilerden Hercai’nin sevilen karakterlerinden Hazar Şadoğlu diziye veda ediyor.

Hercai 63. Bölüm izle

Hercai 63. Bölüm izle; Sevilen dizi Hercai 14 Mart Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Duygusal anların yaşanacağı Hercai 63. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Hercai 62. Bölüm İzle

Hercai 62. Bölüm İzle; 6 Mart Pazar akşamı 62. Bölümüyle ekrana gelen Hercai’nin yayınlanan son bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 61. Bölüm İzle

Hercai 61. Bölüm İzle; 28 Şubat Pazar akşamı 61. Yeni bölümüyle ekrana gelen Hercai Dizisinin yayınlanan 61. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai’den İki Flaş Ayrılık Haberi

Atv ekranlarında üç sezondur ekrana gelen Hercai dizisinden iki ayrılık haberi geldi. Başarılı iki oyuncu Ahmet Tansu taşanlar ile Oya Unustası diziye veda ediyor.

Hercai 60. Bölüm İzle

Hercai 60. Bölüm İzle; 21 Şubat Pazar akşamı 60. Bölümüyle ekrana gelen Hercai dizisinin yayınlanan 60. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai Dizisinin Reytingi Dibe Vurdu

ATV'nin, ilk sezonlarda oldukça ses getiren dizisi Hercai'nin, şu sıralar reytingleri diplerde. Gidişat bu şekilde devam ederse, dizi için final kaçınılmaz.

Hercai 59. bölüm izle

14 Şubat Pazar günü yayınlanan Hercai 59. bölüm izle; Hercai dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Hercai 58. Bölüm İzle

Hercai 58. Bölüm İzle; 7 Şubat Pazar akşamı 58. Bölümüyle ekrana gelen Hercai’nin yayınlanan 58. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 57. Bölüm İzle

Hercai 57. Bölüm İzle; 31 Ocak Pazar akşamı 57. Yeni Bölümüyle ekrana gelen Hercai dizisinin yayınlanan 57. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yıldız Oyuncu Hercai Dizisine Veda Etti

Hercai dizisinde 50 bölüm boyunca rol alan küçük oyunculardan Gül Şadoğlu karakterini canlandıran Ebrar Alya Demirbilek diziye veda ediyor.

Hercai 56. bölüm izle

Hercai 56. bölüm izle; Atv'nin sevilen dizilerinden Hercai 56. Bölüm bu akşam ekranda olacak. Hercai 56. bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.