Kalk Gidelim 130. Bölüm İzle!

Ahır gerçek mi sahte mi? Ahıra yerleşen İsmail’i evine dönmeye kim ikna ediyor? Seyfettin İsmail mücadelesinde kazananın cevabı Kalk Gidelim 130. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 128.Bölüm İzle!

Ufuk Özcan, Erkan Sever ve Ayça Varlier’in başrollerini paylaştığı Kalk Gidelim 128. Bölümüyle TRT1’deki yolculuğuna devam ediyor. Bunama sırası Şakir'de.

Kalk Gidelim 127.Bölüm İzle!

Ufuk Özcan, Erkan Sever ve Ayça Varlier’in başrolü paylaştığı Kalk Gidelim TRT1’de izleyicisiyle buluşuyor. Staff Film yapımı Kalk Gidelim 127. yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 126. Bölüm izle!

Ekranların en eğlenceli dizilerinden Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Heyecan dolu yeni bölümüyle Kalk Gidelim 126. Bölüm izle!

Kalk Gidelim'de Azerbaycan mesajı sosyal medyayı salladı!

TRT1 ekranlarında 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan “Kalk Gidelim” dizisi hepimizin göğsünü kabarttı ve 83 milyon Türk halkının duygularına tercüman oldu.

Kalk Gidelim 125. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 125. Bölüm İzle; 22 Ekim Perşembe akşamı 125. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim’in 125. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 124. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 124. Bölüm İzle; 15 Ekim Perşembe 124. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim’in 124. Bölümünü canlı, tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

TRT 1'den Kalk Gidelim için flaş karar!

Gönül Dağı 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak. Hal böyle olunca cumartesi akşamlarına damga vuran Kalk Gidelim'in akıbeti merak konusu oldu.

Kalk Gidelim 123. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 123. Bölüm İzle; 10 Ekim Cumartesi 123. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim Dizisinin 123. Bölümünü canlı, tek parça, ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 122. Bölüm izle!

Seyfettin, Meryem ve Nurcan, Mustafa Ali’yi sponsor kadınlarla karşılıklı oynarken buluyor. Duru’nun depoladığı malları yol kenarında satan Ercan’ın tezgahı ortaya çıkıyor.

Kalk Gidelim 121. Bölüm izle

Ekranların en organik dizisi olma iddiasıyla yola çıkan Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle yine çok güldürecek. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için tıklayın!

Kalk Gidelim 120. Bölüm izle!

Mustafa Ali ve Kelle İsmail karakolda sabahlasa da sonuca varamıyorlar. Kelle’nin kızı Yasemin ise Halim ve Badegül’ün evine konuk olur ancak tüm gece üçüne de kabus oluyor

Kalk Gidelim 119.Bölüm İzle!

Seviyeli mizah dizisi Kalk Gidelim güldürmeye ve eğlendirmeye 119. bölümde de devam ediyor. Halim ve Yasemin cephesinde farklı anlaşılan olayın sırrı çözülebilecek mi?

Kalk Gidelim 118. Bölüm izle

Kalk Gidelim cumartesi akşamlarının en eğlenceli dizisi olmaya devam ediyor. Kalk Gidelim 118. Bölümüyle ekrana gelecek. Kalk Gidelim 118. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Eğlence bombardımanı dizi Kalk Gidelim bu akşam da evlerinize konuk oluyor. TRT'nin sevilen dizisi izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 116. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 116. Bölüm izle; TRT 1 ekranlarında dört sezondur ekrana gelen aile dizisi Kalk Gidelim 22 Ağustos Cumartesi Akşamı 116. Yeni bölümüyle ekrana geliyor. İşte detaylar!

Kalk Gidelim 115. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 115. Bölüm İzle; 15 Ağustos Cumartesi 115. Bölümüyle ekrana gelecek olan Kalk Gideli,m Dizisinin 115. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 114.Bölüm İzle!

İz peşinde olan Veli’nin kelle İsmail’in keşfettiği köydeki ajan kim? Bayramlık ziyaretten dönen Badegül şüphe uyandırıyor. Yoksa Badegül hamile mi?

Halil İbrahim Kalaycıoğlu Kalk Gidelim Kadrosuna Katıldı!

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları seyirciyle buluşan Kalk Gidelim’in oyuncu kadrosuna usta oyuncu Halil İbrahim Kalaycıoğlu’da dahil oldu. İşte detaylar!

Kalk Gidelim 112. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 112. Bölüm İzle; 25 Temmuz Cumartesi 112. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim Dizisinin 112. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!