Ünlü oyuncu New York’a yerleşiyor!

Kalk Gidelim, Gümüş, Hayat şarkısı gibi dizilerde oynayan ancak hafızalara kazınamayan Ayça Varlıer kendisine gelen teklifi kabul edip New York’a yerleşti.

Ufuk Özkan Kalk Gidelim'den sonra yeni bir projeyle ekrana dönüyor

Kalk Gidelim dizisinde Seyfettin karakterini canlandıran Ufuk Özkan yeniden ekrana dönüyor. Ufuk Özkan Kalk Gidelim'den sonra yeni bir projeyle ekrana dönüyor.

Kalk Gidelim dizisinden çok konuşulacak final!

Ekranların sevilen uzun soluklu dizilerinden biri olan Kalk Gidelim final yapıyor. Final bölümünde ise sürpriz isimler var. Kalk Gidelim dizisinden çok konuşulacak final!

Kalk Gidelim 134. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 134. Bölüm İzle; 24 Aralık Perşembe akşamı 134. Yeni bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim Dizisinin 134. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 132. Bölüm İzle

Sevda mı Perihan mı? Yasemin evden kaçıyor ve ortalık karışıyor. Seyfettin’in köyü kurtarma mücadelesinin işlendiği Kalk Gidelim 132. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

Kalk Gidelim 131.Bölüm İzle

Şakir ile Dudu, Veli ile Duru’dan önce evlenebilecek mi? Halim’in dedesinden izin alarak Badegül’ü kaçırdığı Kalk Gidelim 131. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 130. Bölüm İzle!

Ahır gerçek mi sahte mi? Ahıra yerleşen İsmail’i evine dönmeye kim ikna ediyor? Seyfettin İsmail mücadelesinde kazananın cevabı Kalk Gidelim 130. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 128.Bölüm İzle!

Ufuk Özcan, Erkan Sever ve Ayça Varlier’in başrollerini paylaştığı Kalk Gidelim 128. Bölümüyle TRT1’deki yolculuğuna devam ediyor. Bunama sırası Şakir'de.

Kalk Gidelim 127.Bölüm İzle!

Ufuk Özcan, Erkan Sever ve Ayça Varlier’in başrolü paylaştığı Kalk Gidelim TRT1’de izleyicisiyle buluşuyor. Staff Film yapımı Kalk Gidelim 127. yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 126. Bölüm izle!

Ekranların en eğlenceli dizilerinden Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Heyecan dolu yeni bölümüyle Kalk Gidelim 126. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 125. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 125. Bölüm İzle; 22 Ekim Perşembe akşamı 125. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim’in 125. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim'de Azerbaycan mesajı sosyal medyayı salladı!

TRT1 ekranlarında 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan “Kalk Gidelim” dizisi hepimizin göğsünü kabarttı ve 83 milyon Türk halkının duygularına tercüman oldu.

Kalk Gidelim 124. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 124. Bölüm İzle; 15 Ekim Perşembe 124. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim’in 124. Bölümünü canlı, tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

TRT 1'den Kalk Gidelim için flaş karar!

Gönül Dağı 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak. Hal böyle olunca cumartesi akşamlarına damga vuran Kalk Gidelim'in akıbeti merak konusu oldu.

Kalk Gidelim 123. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 123. Bölüm İzle; 10 Ekim Cumartesi 123. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim Dizisinin 123. Bölümünü canlı, tek parça, ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 122. Bölüm izle!

Seyfettin, Meryem ve Nurcan, Mustafa Ali’yi sponsor kadınlarla karşılıklı oynarken buluyor. Duru’nun depoladığı malları yol kenarında satan Ercan’ın tezgahı ortaya çıkıyor.

Kalk Gidelim 121. Bölüm izle

Ekranların en organik dizisi olma iddiasıyla yola çıkan Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle yine çok güldürecek. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için tıklayın!

Kalk Gidelim 120. Bölüm izle!

Mustafa Ali ve Kelle İsmail karakolda sabahlasa da sonuca varamıyorlar. Kelle’nin kızı Yasemin ise Halim ve Badegül’ün evine konuk olur ancak tüm gece üçüne de kabus oluyor

Kalk Gidelim 119.Bölüm İzle!

Seviyeli mizah dizisi Kalk Gidelim güldürmeye ve eğlendirmeye 119. bölümde de devam ediyor. Halim ve Yasemin cephesinde farklı anlaşılan olayın sırrı çözülebilecek mi?

Kalk Gidelim 118. Bölüm izle

Kalk Gidelim cumartesi akşamlarının en eğlenceli dizisi olmaya devam ediyor. Kalk Gidelim 118. Bölümüyle ekrana gelecek. Kalk Gidelim 118. Bölüm izle!