Orkestra Şefi Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı

Bülent Ersoy’un orkestra şefiğini yapan ve geçtiğimiz gülerde KKTC’nde tutuklanarak bir buçuk ay hapis cezasına çarptırılan Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı.

Aleyna Tilki'den üzücü haber geldi

21 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki hayranlarını korkuttu. Sevenleri genç şarkıcının koronaya yakalanıp yakalanmadığını ve sağlık durumunu merak ediyor.

Aşı olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe'den jet yalanlama!

6 Eylül itibarıyla konsere gitmek için aşı kartı ya da PCR testi isteniyor. Bu nedenle aşı karşıtı olmasına rağmen konsere çıkabilmek için Yıldız Tilbe'nin aşı olduğu iddia edildi

Alişan, okulun ilk gününde yeğenlerini yalnız bırakmadı

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten kaybeden şarkıcı Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın geride emanet bıraktığı çocuklarına sahip çıkıyor.

Ezgi Mola Koronavirüsü Atlattı

Son dönemlerin başarılı oyuncularından olan Ezgi Mola yakalandığı koronavirüsü atlattı. Ünlü oyuncu ayrıca Masumlar Apartmanı’nda devam edip etmeyeceğini de açıkladı.

Yeşim Salkım’ın en acı günü

Son olarak geçtiğimiz sezona damga vuran Arıza dizisindeki melek rolüyle hafızalara kazınan oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım 52 yıllık hayatındaki en acı günü yaşadı.

Ünlü sunucu Koronavirüs'e yenik düştü!

Eylül 2021 ayı tam bir ünlü kayıp ayı oldu. Önce Ferhan Şensoy, ardından Nusret Çetinel ve şimdi de Yusuf Ziya Özkan aramızdan ayrıldı.

Defne Samyeli Koronavirüse Yakalandı

Koronavirüse yakalanan ünlü sayısında her geçen gün artış yaşanıyor. Yeniden tırmanışa geçen koronavirüse bu seferde ünlü şarkıcı Defne Samyeli yakalandı.

Haluk Levent Koronavirüse Yakalandı

Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve aynı zamanda yaptığı yardımlarla pek çok insanın sevgilisi haline gelen Haluk Levent koronavirüse yakalandı.

Serdar Ortaç Koronavirüse Yakalandı

Pop Müziğinin ünlü ve sevilen isimlerinden biri olan şarkıcı Serdar Ortaç’ın covid – 19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı evinde karantinaya alındı.

Bülent Ersoy’a ikinci şok Mahkemeye çıktılar

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy üst üste yaşadığı aksiliklerle boğuşuyor. 4 gün önce Kıbrıs'a otel konseri için giden Diva lakaplı sanatçı bir türlü orkestrasına kavuşamadı.

Alişan Kardeşi İçin Mevlid Okuttu, Gözyaşlarını Tutamadı

Bundan tam 40 gün önce koronavirüs sebebiyle hayata veda eden ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarı başında mevlit okutuldu.

Bülent Ersoy'a koroanvirüs şoku!

Konserlerine başlayan Diva lakaplı şarkıcı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne konser vermek için gitti. Konser için Ercan Havalimanı’na gelen orkestra ekibi ise büyük şok yaşadı.

Koronayı atlatan Mahsun Kırmızıgül neyi tavsiye etti?

Ailesi ile birlikte ABD'ye seyahat etmeye hazırlanan ancak koronaya yakalanan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'den sevindirici haber geldi.

İlk Çocuğuna Hamile Olan Ayça Erturan Delta Varyantına Yakalandı

Hamile olan genç ve başarılı oyuncu Ayça Erturan’ın delta varyantı koronavirüse yakalanması sevenlerini ve hayranlarını korkuttu.

Ünlü Oyuncu Enis Arıkan Koronavirüse Yakalandı

Camdaki Kız dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Enis Arıkan arkadaşı Ezgi Eyüboğlu’nun arkasından koronavirüse yakalandı.

Emine Ün’ün Annesi Hayatını Kaybetti

Geçtiğimiz hafta annesiyle beraber koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavileri devam eden ünlü oyuncu Emine Ün’ün annesi koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Mahsun Kırmızıgül ve kızı koronavirüse yakalandı

Ailesi ile birlikte ABD'ye seyahet edecek olan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'in koronavirüs test sonuçları pozitif çıkınca karantina altına alındılar.

Emine Ün Annesiyle İlgili Kötü Haberi Duyurdu

Ünlü oyuncu Emine Ün ve annesi bundan yaklaşık 10 gün önce koronavirüse yakalandılar. Ünlü oyuncu Emine Ün’ün annesinin durumunun oldukça ağır olduğu öğrenildi.

Emine Ün koronavirüse yakalandı tiyatro oyun ertelendi

Ünlü oyuncu Emine Ün'den kötü haber geldi. Emine Ün oyuncu koronavirüse yakalandı. Oyuncu Behzat Uygur haberi duyurdu ve tiyatro oyununun ertelendiğini belirtti.