Ünlü İsim Evine Gelen Koronavirüslü Kuryeyi Şikâyet Etti!

Koronavirüs testi pozitif çıkan bir kurye ünlü ismin evine yemek siparişi götürünce HES koduna takıldı. Durum savcılığa bildirildi. İşte detaylar!

Öykü Çelik’ten Olay Açıklamalar

Son günlerin olay ismi ünlü oyuncu Öykü Çelik’ten yine çok konuşulacak açıklamalar geldi. Ünü oyuncu mini etek giyen kızlarla benim kültürüm bir değil açıklamasını yaptı.

Ünlü Oyuncu Eşi ve Sekiz Aylık Bebeği Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve henüz sekiz aylık bebekleri koronavirüse yakalandı. Ailenin sağlık durumun iyi olduğu ve tedavilerinin evde devam ettiği öğrenildi.

Yılmaz Vural Koronavirüse Yakalandı!

Futbol sahalarının ünlü ve renkli teknik direktörü Yılmaz Vural ikinci kez koronavirüse yakalandı. Yoğun bakımda entübe edilen Yılmaz Vural’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

İbrahim Büyükak Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü komedyen ve oyuncu aynı zamanda senaryo yazarı İbrahim Büyükak’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Ünlü isim evinde karantinaya girdi.

Hadise Koronavirüse Yakalandı!

Önü bir türlü alınamayan koronavirüse bir ünlü ismin daha yakalandı iddia edildi. Ünlü şarkıcı Hadise’nin koronavirüs  testinin pozitif çıktığı iddia edildi.

Ünlü Oyuncu Muhittin Korkmaz Hayatını Kaybetti!

Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim! Bu repliğin sahibi usta oyuncu Muhittin Korkmaz koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Haldun Dormen Koronavirüse Yakalandı!

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüse her gün binlerce insan yakalanıyor. Koronavirüse yakalanan ünlü isimlerden sonuncusu usta tiyatrocu 92 yaşındaki Haldun Dormen oldu!

Onur Akın Koronavirüs Sebebiyle Hastaneye Kaldırıldı!

Özgün müziğin sevilen isimlerinden ünlü şarkıcı Onur Akın geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Ünlü isim şimdi de hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar!

Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün koronavirüsü yendi!

Usta sanatçılar Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün yakalandıkları koronavirüs hastalığını yendi. Hastalığı atlatan usta oyuncular sağlık durumlarını sosyal medyadan duyurdu.

Ünlü Oyuncu Seda Bakan Koronavirüse Yakalandı!

Mucize Doktor’un güzel Doktoru Ferda karakterini canlandıran oyuncu Seda Bakan sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak koronavirüse yakalandığını duyurdu!

Aleyna Tilki: Koronavirüs Test Sonuçlarına Güvenmiyorum!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bir günde iki koronavirüs testi yaptırdı… Aleyna Tilki’nin test sonuçlarından biri pozitif biri negatif çıktı. İşte haberin detayları!

Ünlü Oyuncu Nilgün Belgüm Koronavirüse Yakalandı!

Koronavirüs salgını ünlü ünsüz dinlemeden hızla yayılmaya devam ediyor. Son olarak ünlü oyuncu Nilgün Belgüm’de Koronavirüse yakalandı.

Irmak Ünal Koronavirüse Nasıl Yakalandığını Anlattı!

Ünlü oyuncu Irmak Ünal geçtiğimiz haftalarda Koronavirüse yakalanmış ve hastalığı ağır bir şekilde geçirmişti. Irmak Ünal şimdi de hastalığa nasıl yakalandığını anlattı.

Şarkıcı İrem Derici koronavirüse yakalandı!

Sevilen şarkıcı İrem Derici de koronavirüse yakalanan ünlü isimlerden biri oldu. Testinin pozitif çıktığını belirten İrem Derici Covid- 19 virüsüne nerede yakalandı? İşte detaylar…

Sadakatsiz Dizisinin Derya’sından Sert Çıkış!

Sadakatsiz Dizisinin genç ve güzel oyuncusu Özge Özder’den koronavirüs salgını dolayısıyla maskesini doğru bir şekilde takmayanlara sert sözler!

Ünlü Sunucu Cansın Helvacı Koronavirüse Yakalandı!

A Haber’in başarılı sunucularından biri olan ve son İzmir depremi sırasında ekranda gözyaşlarına hakim olamayan Cansın Helvacı koronavirüse yakalandı.

Menajerimi Ara Dizisinde Neler Oluyor?

Kabus geri döndü. Geçtiğimiz sezon dizi ve film setlerini derinden etkileyen koronavirüs setleri yeniden mi etkisi altına aldı? İşte haberin detayları!

Şener Şen koronavirüse yakalandı ve hastaneye kaldırıldı!

Usta oyuncu Şener Şen koronavirüse yakalandı. Hastaneye kaldırılan Şener Şen'in burada tedavisi sürüyor. Usta sanatçı Şener Şen'in sağlık durumu nasıl?

Kuzey Yıldızı’nda Koronavirüs Şoku! Çekimler Bir Hafta Ertelendi!

Show Tv ekranlarında Cumartesi akşamları seyirciyle buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta koronavirüs şoku. Genç ve güzel oyuncuda koronavirüs testi pozitif çıktı.