Fulya Zenginer’e Şok!

Küçük Kadınlar dizisiyle yıldızı parlayan ve bugüne kadar pek çok yapımda rol alan ünlü ve güzel oyuncu Fulya Zenginer’in akrabaları tarafından dolandırıldığı iddia edildi.

Şarkı Murda Hakkında Flaş Karar

Geçtiğimiz haftalarda gözaltına alınan ve hakkında yurtdışına çıkış yasağı konulan ünlü rapçi Murda yapılan mahkemesinin ardından serbest bırakıldı.

Necati Kocabay’dan Yapım Şirketine Dava

Çalgı Çengi İkimiz, Ailecek Şaşkınız ve Para Babası adlı filmlerin yapımcılığını üstlenen Necati Kocabay yapım şirketini mahkemeye verdi.

Ünlü Oyuncu Burak Özçivit Hakkında Hapis Talebi

Halen Kuruluş Osman Dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran oyuncu Burak Özçivit aleyhinde set çalışanlarına küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma tamamlandı.

Berdan Mardini’den Boşadığı Eşi Hakkında Şok Açıklamalar

Ünlü türkücü Bardan Mardini katıldığı bir televizyon programında boşandığı eski eşi Fatoş Yelliler aleyhinde inanılmaz iddialarda bulundu.

Sermiyan Midyat Yapım Şirketine Dava Açtı

Cellabi Filminde başrol oynayacak olan ünlü isim Sermiyan Midyat filmin bir türlü çekimlerinin başlamaması üzerine yapım şirketine dava açtı.

Hababam Sınıfı Mahkemelik Oldu

Türk Sineması’nın en önemli eserlerinden olan Hababam Sınıfı Filmlerindeki Hababam Vokal Grubu’nun yeniden canlandırılması sebebiyle grup üyeleri mahkemeye verildi.

17 Yıllık Davada Karar Verildi

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’ın Emel Müftüoğlu’nun aracı ile 17 yıl önce çarptığı motokurye İsmail Şen davasında karar verildi.

Özcan Deniz Oğluna Seslendi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz eski eşiyle yaşadığı sorunlar sebebiyle mahkemedeki duruşmasının ardından sosyal medya hesabından oğluna seslendi.

Defne Samyeli Mustafa Sandal’a Açtığı Tazminat Davasını Kaybetti

Ünlü isimler Defne Samyeli ve Mustafa Sandal arasında görülen 1 Liralık manevi tazminat davası Defne Samyeli’nin aleyhine sonuçlandı.

Nusret Gökçe Eski Çalışanlarına 2 Milyon TL Tazminat Ödeyecek

Sık sık magazin basınında ve sosyal medyada yer alan ünlü işletmeci Nusret Gökçe eski çalışanların açtığı tazminat davasını kaybetti.

Ece Erken’den Eski Eşi Serkan Uçar’a Haciz

Ünlü isim Ece Erken 2014 yılında evlendiği ve 2015 yılında boşandığı eski eşi Serkan Uçar’a açtığı icra mahkemesini kazandı ve eski eşine haciz başlattı.

Hakan Baş Bensu Soral Boşandı

2018 yılında nikah masasına oturan ve dünya evine giren Hakan Baş ile Bensu Soral çifti mahkemeye başvurarak tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

Aygün Aydın’a 3. Kez Hapis Cezası

Sık sık magazin basınının gündeminde yer alan Aygün Aydın ile Hakan Sabancı arasında sular durulmuyor. Mahkeme üçüncü kez Aygün Aydın hakkında hapis cezası verdi.

Hadise’nin Babası ve Annesi Mahkemelik Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise magazin basınının gündeminden düşmüyor. Ünlü ismin babası mahkemeye başvurarak eşinden boşanmak istediğini belirtti.

Ünlü Oyuncu Ayşegül Çınar İçin Mahkeme Kararı Belli Oldu

Uyuşturucu madde ile yakalanan genç oyuncu Ayşegül Çınar hakkında başlatılan soruşturma neticelendi. Peki mahkeme ünlü isim hakkında ne karar verdi?

Tuğçe Tayfun’un Nafaka Davasında Karar

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur ile eski eşi Taner Şafak arasındaki nafaka davası karara bağlandı.

Burcu Güneş Üvey Annesine Dava Açtı

Ünlü şarkıcı Burcu Güneş 2002 yılında ölen babasının ikinci eşine verdiği ev üzerindeki hissesini alabilmek için üvey annesine tapu iptali davası açtı.

Tülin Şahin’e Dava Şoku

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Tülin Şahin aleyhine eski eşi tarafından 6 aya kadar zorlama hapis istemiyle dava açıldı.

Zuhal Topal Tv 8’de

Mahkemelik olan ve kavgalarıyla yayıncılık sektöründe çok konuşulan iki isim Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal anlaştı. Zuhal Topal Tv 8’de program yapacak.