Bülent Ersoy kebapçıya dava açtı

Bülent Ersoy İzmir’de bulunan bir kebapçının kendi fotoğraflarını dükkanının bir bölümünde kullanması üzerine hakaret ve maddi manevi tazminat davası açtı.

Mahkemeden Feyza Aktan’a kötü haber

2019 yılında boşanan ve ardından darp ve şiddet sebebiyle boşandığı eşi Özcan Deniz’e dava açan Feyza Aktan’a mahkemeden kötü haber geldi.

Kırmızı Oda Dizisi Davasında Bilirkişi Raporu Açıklandı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Kırmızı Oda dizisinin İranlı Mitra adlı bölümünde İntihal olduğu Bilirkişi raporlarına yansıdır.

Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sosyal medya fenomeni Ece Ronay arasında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil Ece Ronay hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Ünlü Sanatçı Hadise Boşanma Davası Açtı

Yaklaşık beş ay önce evlenen ve magazin basınında geniş şekilde gündem olan ünlü şarkıcı Hadise flaş bir kararla boşanmaya karar verdi ve mahkemeye başvurdu.

Ebru Cündübeyoğlu 19 Yıllık Eşinden Boşandı

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizide Pervin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu 19 yıllık evliliğini bitirdi.

Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya Mahkemelik mi Oldu?

Ünlü isim Acun Ilıcalı ile Survivor 2022 All Star’da yarışmacı olan Batuhan Karacakaya arasındaki tartışma ve sorunlar mahkemeye taşındı ve taraflar mahkemelik oldu.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Boşandı

Bir yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve eşi Tolga Akış bir yılın sonunda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Ünlü Şarkıcı Ebru Güneş'e Eski Eşinden Velayet Davası

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile eski eşi Amerika’da yaşayan Reza Zarrab arasında yeni bir mahkeme süreci başladı. Reza Zarrab Ebru Gündeş’e velayet davası açtı.

Oyuncu Naz Elmas ve Erol Özmandıracı Boşandı

2019 yılında evlenme kararı alan ve görkemli bir düğünle dünya evine giren oyuncu Naz Elmas ve işadamı Erol Özmandıracı bugün boşandı.

Özer ve Mihriban Hurmacı Yeniden Mahkemelik Oldu

Evlilikleri yılan hikayesine dönen ve sık sık boşanmaya karar veren ve yeniden birleşen Özer Hurmacı ve eşi Mihriban Hurmacı bir kez daha mahkemenin kapısını çaldı.

Ünlü Futbolcu Arda Turan Beraat Etti

Ünlü futbolcu Arda Turan aleyhine açılan ve cinsel taciz iddiasıyla görülen mahkemede Arda Turan cinsel taciz suçundan beraat etti.

Ünlü oyuncu Johnny Depp davasında karar çıktı

Ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında süren davada karar çıktı. Tüm dünyanın izlediği davada 15 milyon tazminata hükmedildi.

Selen Görgüzel ‘Emre’ İsmini Sildirdi

Geçtiğimiz ay 9 yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran başarılı oyuncu Selen Görgüzel adında bulunan Emre ismini mahkemeyle sildirdi.

Ferdi Tayfur Duvar Davasını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur Villasının istinat duvarını yapan şirketle olan alacaklı davasını kaybetti. Mahkeme Ferdi Tayfur’un 24 Bin 900 TL ödeme yapmasına hükmetti.

Cem Yılmaz'a Mahkemeden Bir İyi Bir Kötü Haber

Eski eşi Ahu Yağtu aleyhine nafaka indirimi talebiyle mahkemede dava açan Cem Yılmaz’a görülen dava sonunda bir iyi bir kötü haber çıktı.

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe'ye Ceza Talebi

Sokak hayvanları ile ilgili bir paylaşımı sebebiyle yoğun şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe hakkında savcılığa yapılan suç duyuruları devam ediyor.

Pelin Batu Eşinden Şikayetçi Oldu

Ünlü isim Pelin Batu ile eşi Macit Bitargil arasında yaşanan tartışma ve suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Pelin Batu eşi Macit Biratgil’i savcılığa şikayet etti.