İlkim Karaca Cem Karaca filminin durdurulması için mahkemeye başvurdu

Bu sezonun en çok merak edilen sinema filmlerinden olan ve şu sıralar çekimleri yapılan Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi mahkemelik oldu.

Hazal Kaya’dan uzaklaştırma kararı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya kendisini sosyal medya üzerinden rahatsız eden takipçisi hakkında mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in Boşanma tarihi belli oldu

8 ay önce evlenen ve evliliklerinde sorunlar yaşayarak boşanmaya karar veren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma davasının görüleceği tarih belli oldu.

Kanal D Mahkemede Kaybetti

2020 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisi sebebiyle Gold Film’e dava açan Kanal D mahkemeyi kaybetti.

Buçe Buse Kahraman Dava Açıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin sevilen oyuncusu Buse Buçe Kahraman kendisine hakaret eden seyircilere dava açmaya hazırlanıyor.

Atiye Dizisi Davasında Karar Verildi

Ünlü oyuncular Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolünü oynadığı ve Netflix’te yayınlanan Atiye dizisi ile ilgili açılan davada karar verildi.

Zahide Yetiş ve Cem Arısoy boşandı

Televizyon ekranlarının sevilen sunucularından olan Zahide Yetiş 2014 yılında evlendiği Cem Arısoy ile dokuz yılın ardından boşandı.

Atiye Dizisinin Yapımcısına Hapis Şoku

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Netflix’te yayınlanan Atiye dizisinde Hasan Karatay’ın ölümüyle sonuçlanan kazanın mahkemesi devam etti.

Tamer Karadağlı ev Sahibiyle Davalık oldu

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ev sahibi ile arasında kira ödenmesi ve kira artışı sorunları yüzünden çıkan sorunlar sebebiyle mahkemeye başvurdu.

Yalı Çapkını Hakkında Suç Duyurusu

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen Yalı Çapkını hakkında izinsiz müzik kullandığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Buğra Gülsoy Boşandı

Son olarak Dünyayla Benim Aramda adlı yapımda rol alan ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ile eşi Nilüfer Gürbüz anlaşmalı olarak boşandı.

Bülent Ersoy kebapçıya dava açtı

Bülent Ersoy İzmir’de bulunan bir kebapçının kendi fotoğraflarını dükkanının bir bölümünde kullanması üzerine hakaret ve maddi manevi tazminat davası açtı.

Mahkemeden Feyza Aktan’a kötü haber

2019 yılında boşanan ve ardından darp ve şiddet sebebiyle boşandığı eşi Özcan Deniz’e dava açan Feyza Aktan’a mahkemeden kötü haber geldi.

Kırmızı Oda Dizisi Davasında Bilirkişi Raporu Açıklandı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Kırmızı Oda dizisinin İranlı Mitra adlı bölümünde İntihal olduğu Bilirkişi raporlarına yansıdır.

Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sosyal medya fenomeni Ece Ronay arasında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil Ece Ronay hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Ünlü Sanatçı Hadise Boşanma Davası Açtı

Yaklaşık beş ay önce evlenen ve magazin basınında geniş şekilde gündem olan ünlü şarkıcı Hadise flaş bir kararla boşanmaya karar verdi ve mahkemeye başvurdu.

Ebru Cündübeyoğlu 19 Yıllık Eşinden Boşandı

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizide Pervin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu 19 yıllık evliliğini bitirdi.

Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya Mahkemelik mi Oldu?

Ünlü isim Acun Ilıcalı ile Survivor 2022 All Star’da yarışmacı olan Batuhan Karacakaya arasındaki tartışma ve sorunlar mahkemeye taşındı ve taraflar mahkemelik oldu.