Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sosyal medya fenomeni Ece Ronay arasında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil Ece Ronay hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Ünlü Sanatçı Hadise Boşanma Davası Açtı

Yaklaşık beş ay önce evlenen ve magazin basınında geniş şekilde gündem olan ünlü şarkıcı Hadise flaş bir kararla boşanmaya karar verdi ve mahkemeye başvurdu.

Ebru Cündübeyoğlu 19 Yıllık Eşinden Boşandı

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizide Pervin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu 19 yıllık evliliğini bitirdi.

Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya Mahkemelik mi Oldu?

Ünlü isim Acun Ilıcalı ile Survivor 2022 All Star’da yarışmacı olan Batuhan Karacakaya arasındaki tartışma ve sorunlar mahkemeye taşındı ve taraflar mahkemelik oldu.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Boşandı

Bir yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve eşi Tolga Akış bir yılın sonunda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Ünlü Şarkıcı Ebru Güneş'e Eski Eşinden Velayet Davası

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile eski eşi Amerika’da yaşayan Reza Zarrab arasında yeni bir mahkeme süreci başladı. Reza Zarrab Ebru Gündeş’e velayet davası açtı.

Oyuncu Naz Elmas ve Erol Özmandıracı Boşandı

2019 yılında evlenme kararı alan ve görkemli bir düğünle dünya evine giren oyuncu Naz Elmas ve işadamı Erol Özmandıracı bugün boşandı.

Özer ve Mihriban Hurmacı Yeniden Mahkemelik Oldu

Evlilikleri yılan hikayesine dönen ve sık sık boşanmaya karar veren ve yeniden birleşen Özer Hurmacı ve eşi Mihriban Hurmacı bir kez daha mahkemenin kapısını çaldı.

Ünlü Futbolcu Arda Turan Beraat Etti

Ünlü futbolcu Arda Turan aleyhine açılan ve cinsel taciz iddiasıyla görülen mahkemede Arda Turan cinsel taciz suçundan beraat etti.

Ünlü oyuncu Johnny Depp davasında karar çıktı

Ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında süren davada karar çıktı. Tüm dünyanın izlediği davada 15 milyon tazminata hükmedildi.

Selen Görgüzel ‘Emre’ İsmini Sildirdi

Geçtiğimiz ay 9 yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran başarılı oyuncu Selen Görgüzel adında bulunan Emre ismini mahkemeyle sildirdi.

Ferdi Tayfur Duvar Davasını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur Villasının istinat duvarını yapan şirketle olan alacaklı davasını kaybetti. Mahkeme Ferdi Tayfur’un 24 Bin 900 TL ödeme yapmasına hükmetti.

Cem Yılmaz'a Mahkemeden Bir İyi Bir Kötü Haber

Eski eşi Ahu Yağtu aleyhine nafaka indirimi talebiyle mahkemede dava açan Cem Yılmaz’a görülen dava sonunda bir iyi bir kötü haber çıktı.

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe'ye Ceza Talebi

Sokak hayvanları ile ilgili bir paylaşımı sebebiyle yoğun şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe hakkında savcılığa yapılan suç duyuruları devam ediyor.

Pelin Batu Eşinden Şikayetçi Oldu

Ünlü isim Pelin Batu ile eşi Macit Bitargil arasında yaşanan tartışma ve suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Pelin Batu eşi Macit Biratgil’i savcılığa şikayet etti.

Kibariye’nin Davalık Olan Villası Satıldı

Dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye verilen ünlü şarkıcı Kibariye’nin Bodrum’da bulunan ve sorunlu olan villası mahkeme kararıyla satıldı.

Erol Köse eşi Fulden Köse’den Boşandı

Ünlü müzik yapımcısı Erol Köse ile eşi Fulden Köse’nin karşılıklı olarak birbirine açtıkları davalarda karar verildi. Çift boşandı, Fulden Köse tazminat ödemeye mahkum edildi.

Ceren Hindistan Kızının Velayet Davasını Kazandı

Ünlü oyuncu Ceren Hindistan ile boşandığı eşi Ümit Aslan arasında süren velayet davası sonunda karara bağlandı. Ceren Hindistan kararın ardından bir açıklama yaptı.

Serenay Sarıkaya’dan Saldırgana Uzaklaştırma

Geçtiğimiz günlerde bir hayranı tarafından takip edilen ve arabasına saldırıda bulunulan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya saldırgan hayranı için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman’a Milyonluk Dava

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın yapımcılığını üstlendiği Aynasız Filmi’nde Aynasız kelimesinin izinsiz kullandığı gerekçesiyle Gökay Kalaycıoğlu tarafından tazminat davası açıldı.