Leyla ile Mecnun’da Kullanılan Erdal Bakkal’ın Yeri Mahkemelik Oldu

Çekimleri yeniden başlayan Leyla ile Mecnun dizisinde bir sorun bitiyor bir sorun başlıyor. Dizide şimdi de Erdal Bakkal’ın mekanı sorunu yaşanıyor.

Mahkeme Ahmet Kural Hakkında Kararı Verdi

Uzun süredir gündemi meşgul eden Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu arasındaki mahkemeden bugün karar çıktı. Kararda Ahmet Kural için daha önceden verilen karar bir kez daha verildi

Sıla ve Ahmet Kural Davasında Yeni Gelişme

Şarkıcı Sıla ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan olayların ardından görülmeye başlanılan darp davasında mahkemeye tanıkların ifadeleri damga vurdu.

Metin Şentürk’ün İtirazı Reddedildi

Boşandığı eşine tazminat ve nafaka ödememek ve ayrıca mal paylaşımı davasına da itiraz ederek yerel mahkemelerin kararlarını Yargıtay’a taşıyan Metin Şentürk’e cevap geldi.

Cem Yılmaz Eski Eşine Dava açtı

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu’yu mahkemeye vererek ödediği 10 Bin dolar nafakanın düşürülmesini talep etti.

Sermiyan Midat ve Sevcan Yaşar Davasında Karar

Geçen yıl magazin basınında ve sosyal medyada hemen her gün haklarında konuşulan ve iddialarda bulunulan Sermiyan Midyat ve Sevcan Yaşar hakkında karar çıktı.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Büyük Tepki

TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Bir Zamanlar Kıbrıs adlı diziye Kıbrıs’ta çeşitli kişi ve kurumlardan sert tepki geldi.

İbrahim Çelikkol Yapım Şirketine Dava Açtı

Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide rol alan İbrahim Çelikkol daha önce rol aldığı Kördüğüm dizisinin yapım şirketine dava açtı.

Aleyna Tilki Davalık Oldu

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında geçtiğimiz yıl koronavirüs ve ilaçlar konusunda söylediği sözler dolayısıyla soruşturma başlatıldı.

Uyuşturucuyla Yakalanan Oyuncu Ayşegül Çınar İlk Kez Konuştu

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ile yakalanana ve adli kontrol şartıyla serbest kalan ancak davası devam eden oyuncu Ayşegül Çınar olayla ilgili ilk kez konuştu.

Yağmur Aşık’a Hapis Şoku

Son zamanların en çok tartışılan magazin konularından biri olan Yağmur Aşık ve Emre Aşık olayında Yağmur Aşık’a mahkeme tarafından hapis cezası verildi.

Ahmet Kaya’nın Görüntüleri ve Şarkıları Filmden Çıkarılacak

Ahmet Kaya’nın hayatını anlatan Son Şarkı adlı filmle ilgili açılan ihtiyati tedbir kararı sonrası filmden Ahmet Kaya’nın görüntüleri ve şarkılarının çıkarılmasına karar verildi.

Hadise Uzaklaştırma Kararı Aldırdı!

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden Şarkıcı Hadise kendisini rahatsız ettiğini öne sürdüğü takipçisine karşı mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı. İşte haberin detayları!

Oyuncu Ümit Erdim İsyan Etti!

Ünlü oyuncu Ümit Erdim bir kafe işletmecisinin kendi görüntülerini izinsiz bir şekilde ticari faaliyette kullandığı iddiasıyla dava açtı.

Yeşilçam’ın Sezercik’i Sezer İnanoğlu ‘Hakkımı Kimseye Yedirmem’ Dedi ve Soluğu Mahkemede Aldı!

Bir dönemin küçük Sezercik’i şimdilerin film yapımcısı ünlü oyuncu Sezer İnanoğlu haksız yere ödediğini düşündüğü 465 bin lirayı almak için mahkemeye başvurdu!

Rafet El Roman Affetmedi

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman bir konser çıkışı sonrası yaşanan olaylar ve devamında hakaret ve tehdit edilmesiyle ilgili olarak suçlanan kişileri affetmedi. Olay mahkemeye taşındı!

Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Eski Eşiyle Davalık Oldu

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın kızı olan şarkıcı Tuğçe Tayfur eski eşi Taner Şafak tarafından ödenen nafaka sebebiyle mahkemeye verildi. İşte detaylar!

Acun Ilıcalı’ya Tazminat Şoku!

Şehrazat ile Acun Ilıcalı arasındaki mahkemeden karar çıktı. Tv 8 ve Acun Medya Şehrazat’a 249 Bin Lira artı yasal faiz ödemeye mahkum edildi.

Seran Göçer Eski Eşi Kaan Girgin’e Soyadı Davası Açtı!

Oyuncu Kaan Girgin ile 12 yıl önce boşanan Seran Göçer kızının soyadının kendi soyadını alması için mahkemeye başvurdu. İşte haberin detayları!

Kıvılcım Ural’a Tazminat Şoku!

Şarkıcı Kıvılcım Ural ile müzik şirketi Dokuz Sekiz Müzik arasındaki davalardan biri bugün karara bağlandı ve şarkıcı Kıvılcım Ural 450 bin lira tazminat ödemeye mahkum oldu.