İsmail Hacıoğlu Hayranlarına Çifte Bayram

Mahkum dizinsinin ardından çifte projeyle(film ve dizi) geri dönen İsmail Hacıoğlu hayranlarının özlemi fazla sürmeyeceğe benziyor

Mahkum'un Final Bölümü Cumartesi Günü Yayınlanacak

Fox Tv ekranlarının sevilen yapımı Mahkum için erken final kararı alındı. Dizinin son bölümü olan 31. Bölümünün ise Perşembe yerine cumartesi yayınlanacağı öğrenildi.

Fox Tv'nin Sevilen Dizisi Final Yapıyor

Fox Tv’nin sevilen ve ikinci sezonunda olan uyarlama dizisi gelen düşük reytingler sebebiyle erken final yapma kararı aldı. Haber dizinin sevenlerini oldukça üzdü.

Mahkum 28. Bölüm İzle

Mahkum 28. Bölüm İzle; İkinci sezonunda olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mahkum Dizisi bu akşam 28. Yeni bölümüyle saat 20.00’da ekrana geliyor.

Mahkum dizisi 2. Sezon yayın tarihi belli oldu

İdealist bir Savcının mücadelesini anlatan Mahkum dizisi ikinci sezonuna merhaba demeye hazırlanıyor İzleyici merak ediyor, Mahkum dizisinin 2. Sezonu ne zaman başlıyor?

Mahkum bomba gibi dönüyor! Tam 8 oyuncu diziye katıldı

Mahkum dizisi yeni sezona bomba gibi dönüyor. Reyting rekortmeni Mahkum dizisine tam 8 oyuncu birden katıldı. Mahkum yeni sezon oyuncu kadrosunda kimler var?

Gökçe Eyüpoğlu ve Seda Türkmen Mahkûm dizisine katıldı

MF İmzalı Mahkûm dizisi 2. Sezon için çekimlere başlıyor Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek Yalova'nın başrollerini paylaştığı diziye Gökçe Eyüpoğlu ve Seda Türkmen katıldı

Mahkum Dizisinde Sürpriz Değişiklik

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve seyircinin heyecanla ve merakla takip ettiği Mahkum dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.

Mahkum Dizisinin Sevilen Karakteri Diziye Veda Ediyor

Fox Tv'nin sevilen dizisi Mahkum'da bir veda daha. Sevilen oyuncu Muharrem Türkseven'in canlandırdığı Kamber hikayeden ayrılıyor.

Mahkum’a Veda Eden Talat Bulut Genç Oyuncuları Eleştirdi

Mahkum’a ölerek veda eden usta oyuncu Talat Bulut magazin muhabirlerine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Talat Bulut gay rolü oynayabileceğini belirtti.

Sinyor Mahkum’a Veda Ediyor

Perşembe akşamlarının sevilen ve reytingi yüksek dizilerinden Mahkum’da flaş bir ayrılık yaşanıyor. Talat Bulut’un canlandırdığı Sinyor diziye veda ediyor.

Seray Kaya’nın Yeni Projesi Belli Oldu

Mahkum Dizisinde canlandırdığı Avukat Cemre karakteriyle herkesin takdirini ve övgüsünü kazanan Seray Kaya’nın yeni projesi belli oldu.

Mahkum Dizisindeki Ayrılık Tüm Dengeleri Değiştirdi

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum Dizisinde dengeleri değiştirecek bir ayrılık yalandı. Tomris Yesari ölerek diziye veda etti.

Mahkum Dizisine Yeni Bir Savcı Geliyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir savcı olarak Cansu Fırıncı dahil oluyor.

Mahkum’un Savcı Tahir’i Diziye Veda Ediyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan reytingi yüksek dizi Mahkum’da Savcı Tahir karakterini canlandıran Anıl İlter diziye veda ediyor.

Mahkum Dizisine Flaş İsim!

Fox TV ekranlarının fenomen dizisi ‘Mahkum’ her Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümleri ile damgasını vurmaya devam ediyor. Diziye son olarak flaş bir isim konuk oluyor

Mahkum dizisinin gözde ismi diziye veda ediyor!

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mahkum'un bomba isimlerinden biri diziye veda ediyor. İşte diziden ayrılan o karakter..

Mahkum'un Müdürü (Bülent Seyran) Diziye Veda Etti

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Mahkum Dizisinde Hapishane Müdürü Yurdaer ölerek hikayeye veda etti.

İsmail Hacıoğlu’ndan Rol Aldığı Mahkum Dizininin Senaristine Şok İfadeler  

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yabancı bir diziden uyarlanan Mahkum’un başrolü İsmail Hacıoğlu dizisinin senaristini yatmakla suçladı.

Mahkum Dizisine Taze Kan! Elit Andaç Çam Dizinin Kadrosuna Katılıyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alan Mahkum’a yeni bir oyuncu katıldı.