Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mahkum’un Tanıtımları Beğenildi

Fox Tv ekranlarında fragmanları yayınlanan ve seyircinin heyecanla beklediği yeni dizi Mahkum’un ekranlara gelmesine sayılı günler kaldı.

Mahkum dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı

Ekrana gelmeye hazırlanan iddialı dizi Mahkum için oyuncu seçimleri devam ediyor. Mahkum dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. İşte o isim…

Mahkum Dizisinde Flaş Oyuncu Değişikliği

Fox Tv ekranlarında yakında seyirciyle buluşacak olan ve yabancı bir yapımdan uyarlanan Mahkum Dizisinin oyuncu kadrosunda flaş bir değişiklik yaşandı.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mahkum’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu sezon pek çok yeni diziyi seyirciyle buluşturan Fox Tv ekranlarında yeni bir dizi daha yayına girmek için gün sayıyor. Mahkum’un ilk tanıtımı Fox Tv’de yayınlanmaya başlandı.

Mahkum Dizisi’nde Onur Tuna’nın Partneri Değişti

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Mahkum henüz başlamadan oyuncu değişikliğine gitti. Dizinin kadın başrol oyuncusu Alara Bozbey oldu.

Melike İpek Yalova Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanması planlanan yeni dizi Mahkum sete inerek çekimlere başladı. Dizinin oyuncu kadrosuna ise başarılı ve güzel oyuncu Melike İpek Yalova katıldı.

Mahkum Dizisine İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

MF yapım imzalı uyarlama bir dizi olan mahkum için cast çalışmalarında sona yaklaşıldı. Dizinin oyuncu kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Usta Oyuncu Altan Gördüm Mahkum Dizisinde

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve ay sonunda sete çıkması beklenen Mahkum’un kadrosuna usta oyuncu Altan Gördüm dahil oldu.

Sinem Kobal'ın yeni projesi belli oldu

Son olarak 2017 yılında Yüz Yüze adlı dizide görev alan Sinem Kobal, bir anda mahkum durumuna düşen ünlü bir savcının anlatıldığı Mahkum dizisinden teklif aldı

Mahkum’da Onur Tuna’nın Partneri Belli Oldu

Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olarak duyurulan Mahkum cast çalışmalarına devam ediyor. Dizide Onur Tuna’nın partneri olarak Seray Kaya ile anlaşmaya varıldı.

Onur Tuna'nın yeni projesi belli oldu

Mucize Doktor dizisinde Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna'nın yeni sezonda hangi projede olacağı belli oldu. Onur Tuna o projede başrol oynayacak…