Sevgili Geçmiş 8. Bölüm izle!

Sevgili Geçmiş 8. Bölüm izle! 13 Aralık Cuma günü final bölümüyle ekrana gelen Sevgili Geçmiş son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv’nin iddialı dizisi final yapıyor!

Star Tv'nin sevilen iddialı dizisi daha fazla tutunamayarak final kararı aldı. İşte, Star Tv’nin o iddialı dizisinin final yapma sebepleri...

Sevgili Geçmiş 7. Bölüm izle!

Sevgili Geçmiş 7. bölümde Sinan, kızların babasını öldürdüğünü öğreniyor. nikah sonucu denize uçan arabadan kim sağ kurtuluyor, hepsinin cevabı bu akşam saat 20:00’de

Sevgili Geçmiş dizisinde büyük bir değişiklik!

Star TV'den ekrana gelen Sevgili Geçmiş dizisinde bir değişiklik daha yaşandı. Sevilen diziden bir isim ayrıldı ve yerine yeni bir isim dahil oldu.

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm izle

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm izle; 29 Kasım Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Star Tv'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in son bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv dizisi Sevgili Geçmiş final mi yapıyor?

Star Tv’de cuma akşamları ekrana gelen Sevgili Geçmiş dizisi final mi yapacak, 25 Ekim Cuma günü başlayan dizinin 5 bölümlük reyting sonuçları kimseyi memnun etmedi

Sevgili Geçmiş Dizisi’nde Büyük Değişiklik!

Star Tv'de Cuma akşamı yayınlanan Sevgili Geçmiş Dizisinde deprem... Senarist Funda Alp'le yollar ayrıldı. Funda Alp'le neden ayrılık yaşandı, yeni senarist kim? İşte tüm detaylar

Sevgili Geçmiş 6. Bölümde Azra Gerçekleri Açıklıyor!

Star Tv'de Cuma akşamları yayınlanan Sevgili Geçmiş dizisinin 5. bölümünde neler yaşandı? Dizinin 6. bölümünde neler olacak? Azra hangi gerçeği açıklayacak? İşte detaylar!

Emre Kınay’dan Genç Oyuncular İçin Şok İfadeler!

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Sevgili Geçmiş dizisinin usta oyuncusu Emre Kınay'dan genç oyunculara veryansın. Kınay genç oyuncular için ne söyledi? Detaylar haberimizde!

Sevgili Geçmiş Çilem Doğan (Elifcan Ongurlar) kimdir?

Süreç Film imzalı Sevgili Geçmiş dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı! Heyecan dolu dizide Çilem Akan karakterine kim hayat veriyor?

Sevgili Geçmiş Aras (Yunus Narin) kimdir?

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Sevgili Geçmiş dizisinin Aras'ı kimdir? sorusunun yanıtını cevapladık. Yunus Narin kimdir?

Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan (Burak Çelik) kimdir?

Star Tv'nin ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizisi Sevgili Geçmiş, oyuncu kadrosuyla da çok konuşulanlar arasında. Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan (Burak Çelik) kimdir?

Sevgili Geçmiş Kenan Soykan (Burak Yamantürk) kimdir?

Star Tv'de yayınlancak yeni dizi Sevgili Geçmiş'in oyuncuları belli oldu. Sevgili Geçmiş dizisinde Kenan Soykan karakterini oynayacak Burak Yamantürk kimdir?

Sevgili Geçmiş Dizisi Cahide (Ece Uslu) Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizide rol alan ve Cahide karakterini canlandıran Ece Uslu Kimdir? İşte cevabı!

Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz (Özge Özacar) kimdir?

Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz (Özge Özacar) kimdir? Star tv kanalının sevilen dizisi Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncusu Özge Özacar kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Güneşli Bahçe Kasabası nerede?

Önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Güneşli Bahçe Kasabası nerede?

Sevgili Geçmiş dizisine sürpriz bir isim!

Yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan Sevgili Geçmiş ekranlara gelmeye gün sayarken, dizinin kadrosuna yepyeni bir isim daha eklendi.

Merakla beklenen Sevgili Geçmiş dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Star Tv'nin büyük bir heyecanla beklenen dizisi Sevgili Geçmiş'in yayın tarihi belli oldu. Sevgili Geçmiş dizisi ne zaman başlayacak?

Sevgili Geçmiş dizisinde kim kimdir?

ekran dünyasının usta isimleri ve genç yetenekler birbiriyle uyum içinde aynı dizide buluştu. Hal böyle olunca seyirci merak etti, Sevgili Geçmiş dizisinde kim kimdir?

Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Ekranların tartışmasız en usta oyuncularından olan ve her dizi yapımcısının kadrosunda görmek istediği Erkan Petekkaya ekranlara geri dönüyor.